Volokno Europe Sp z o.o.

Łódź

Opinie o Volokno Europe Sp z o.o.

Blackstone

Jeden z najgorszych pracodawców. Biuro, a właściwie dwupokojowe mieszkanko, w rozpadające się kamienicy. Szef i jego syn - koszmar. Brak pomysłu na rozwój firmy, chaotyczność, brak jakiejkolwiek stabilności. Sami nie wiedzą czego chcą. Szef-Ukrainiec bardzo nieprzyjemny w obejściu. Pensja głodowa. Perspektywa rozwoju zawodowego żadna. Jako pracownik siedzisz w malutkiej klitce upchnięty z 3 innymi pracownikami na 12 m2 i wysłuchujesz mądrości przełożonego. Firma liczy ok. 3-4 pracowników. Jak na tak mały zespół, rotacje są wręcz histerycznie częste, średnio co 2 miesiące. To chyba najlepsza rekomendacja. Praca dla desperatów! Nie polecam!

zal.pl

Obiecywał gruszki na wierzbie, a po skończeniu projektu i wykonaniu nadgodzinach, nie przedłużył umowy, nawet nie podając powodu.

pola

Nie warto podejmować się pracy w tej firmie: prezes narysuje duże perspektywy rozwoju, ale to tylko on się rozwija w tej firmie :) Na dodatek nie szanuje kobiet i matek.

Beznadziejny pracodawca, kreatywność i samodzielność nie są mile widziane, brak możliwości rozwoju finansowego. Nie polecam.

Zostaw opinię o Volokno Europe Sp z o.o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Volokno Europe Sp z o.o.