Kombud

Bydgoszcz

Opinie o Kombud

Jarek

Firma Kombud zalicza się do ścisłej czołówki w segmencie sterowania ruchem kolejowym. szkoda, że nie piszecie o firmie na forum. To pomaga nowym chętnym do pracy w podejmowaniu decyzji

jmbj

@Były pracownik... no to dziekuje za informacje, bo to co piszesz faktycznie by sie zgadzało, bo ostatnie oferty pracy od Kombud są z sierpnia 2014 roku. Wiesz jak to jest czasem jedna pomyłka a potem sie ciągnie rozmowa o nie tej firmie co powinno byc

Były pracownik ....

Końcówka tej dyskusji nie jest o firmie od której się zaczęła!Firma wyłącznie zajmowała się robotami drogowymi ! I doprawdy nie istnieje od 2014 roku ...schedę w postaci ludzi i sprzętu po niej przejęło PRD Bydgoszcz...Notabene ta firma córka również już nie istnieje o kpńca maja 2016.

byłypracownik...

ludzie,o czym wy dywagujecie?Nie piszecie o firmie na którą tylu ludzi narzekało,tylko na inną ....Kombud nie istnieje od 2014 roku...Więc po co robić jakiś sztuczny tłok????

Bobek

Praca w tej firmie to porażka. Płaca marna. Dobrze mają tylko ci co wchodzą w tyłek szefowi i skomlą, że im ciężko. Wykorzystają człowieka za grosze i nawet dziękuję nie usłyszysz. Jak masz dobre układy z szefem lub jego synem to nawet twojej rodzinie dadzą pracę i kasę konkretną. Na układy nie ma rady.I tak robisz jak osioł na takich nierobów co siedzą w tej firmie od lat i udają, że pracują. Szkoda tylko, że szef tego nie widzi. Gdyby tylko wiedział co ci "oddani firmie" pracownicy mówią o nim za jego plecami i czego się można o firmie nasłuchać. Bydgoszcz a zwłaszcza Fordon są małe i nawet jedna z drugim nie mają pojęcia kto przypadkiem może to usłyszeć. Powodzenia.

kontrahent

Ja nie mam wątpliwości że chodzi tu o Kombud z Bydgoszczy. Chciałbym wszystkich przestrzec - TA FIRMA NIE PŁACI ZA DOSTARCZONE TOWARY !!! a najlepsze jest to że kwota to tylko 800 zł !!! Prawdziwi oszuści bo biedacy na pewno nie. Wkrótce Komornik zapuka do ich drzwi.

rozczarowany

Słowo pracownik w tej firmie nic nie znaczy (usunięte przez administratora) życzę takiej pracy.

maly

Firma która nie płaci podwykonawcom. Zwodzi i przesuwa termin płatności zwalając na to że im też nie płacą. Jeśli nie musicie nie pracujcie i nie dostarczajcie towarów dla nich

zuzia

tomek jest spoko

Były delegat.....

I ciekawe,co będzie dalej z tymi naszymi niewypłaconymi dietami!? Oczywiście Tomasz B. jak zwykle niewinien?

hej GRZESIU o co chodzi z ta rejestracja..... "zarejestruj sie to zobaczysz...", bo mnie ten temat interesuje.

matki żony i kochanki

A MOŻE WŁAŚNIE TO MY ŻONY POWINNYŚMY WZIĄĆ TE SPRAWY WE WŁASNE RĘCE, SKORO TA BEZKARNOŚĆ tzw. "wyższej rangi" nie ma mieć końca... dajmy jakiś odzew!

Jan

Brygadzista z Pelplina ma 38 lat to jak się ma do 30 lat stażu w tym15lat picia kolek po OHP

anoż.ocarp.

Firma solidna i pracowita.A co do brygadzistów-to nie jeden potrafi zrobić przekret dla korzyści własnego tyłka.Uważają że są wyżsi ranga to dużo więcej im można i nie przejmują się że kiedyś może się to wszystko obrócić przeciw nim. Znam także jednego z brygadzistów który woli sobie w czasie pracy wypić wódkę,potem się przespać,a pozniej odwoźić resztę pracowników do domu...a co do prac dodatkowych,-to pracują wszyscy po godzinie, a on i tak zgarnia trzy razy większą stawkę od nich,choć nie należy mu się aż tyle!!! Z ubolewaniem musze stwierdzić, że jest mi przykro z powodu tak fałszywych ludzi(brygadzistów), którzy robią i dalej będą robić to samo co teraz i pewnie żadna wina ich za to nie spotka. pozdrowienia dla wszystkich pracowników tej firmy.

okis

Firma wporzadku ale ten brygadzista z Pelplina to kawał solidnego (usunięte przez moderatora) Miałem już z nim nie raz doczynienia i szkoda gadac na temat tego typa:(( Ten facet to wielka porazka dla FIRMY!!!!! pozdro dla całej reszty pracowników

Ktoś tam...szaraczek.

Przyglądam się tej dyskusji i ... Otóż tak - gościa znam,twierdzę że to bezczelny cham i w najwyższym stopniu pracownik nieuczciwy ze skłonnościami do mitomani i bardzo wysokim mniemaniu o sobie.Dziwię się tylko iż jego pracodawca (znam i twierdzę iż to facet ze wszech miar uczciwy),tego nie widzi,albo nie chce widzieć ,nie mając świadomości o skali jego krętactw i matactw.Aż żal doprawdy. Pozdrawiam wszystkich.

przedsiembiorca

a ty znasz sie na polskim napewno lepiej odemnie i nie wiesz ile lat kombud istnieje imbecylu z regoly nie uzywam takiego slownictwa ale w twoim przpadku sie poswiece [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wiesz wiesniaku

Johnny

Tak,tak .....właśnie po stylu i łamanej polszczyźnie widzimy iż jesteś PRZEDSIEMBIORCO .... Hmmmm nawet ciężko to przeczytać ... Kombud nawet nie istnieje od tylu lat,więc wniosek oczywisty...Czyżby sam ON to pisał????

przedsiembiorca

jestem przedsiembiorco z bydgoszczy znam osobiscie brygadziste z kombudu ten czlowiek pracuje tam ok trzydiestu lat jest on dobrym ipomocnym w kazdej sytulacji czlowiekiem ktos kto pisze takie bzdury wogule go niezna to czysta ludzka zazdrosc i zawisc

lola

ktos kto wypisuje tekie bzdury o brygadziscie z kombudu to kompletny idiota

bryza

kombud to firma dobrze prosperująca i znana od lat na rynku>Szef Kombudu uczciwy facet.A jeżeli chodzi o brygadziste z Kombudu pracujący w Peplinie to kawał [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] sprzedaje towar gdzie się tylko da miałem styczność z tym gościem jest bardzo wulgarny.Zastanawiam sie kiedy wkońcu jego szef to dostrzegnie ze okrada firme i to na niezły szmal!Gościu ma tupet!

napisz kolego o kogo ci hcodzi bo ja mam ten sam problem

zna ktos tego brygadziste z peplina

to totalna sciema

GRZEŚ

Zarejestruj sie to zobaczysz...

o co chodzi

ja kiego brygadziste masz na mysli kolego

Przedsiębiorca

Też miałem "przyjemność" z brygadzistą w Pelplinie. Gość jest zepsuty do szpiku kości. Szkoda słów...

Wiatrak

Racja.Ich brygadzista w Pelplinie żądał odemnie pieniędzy za pracę moich samochodów u nich....Nie polecam!

polonez

jezdzilem kiedys u nich,pieniedzy jeszcze nie dostalem,a ich majstrowie to istna kpina...mafia dosłownie

janek

typowa patologia ci ludzie co tam pracują zero kwalifikacji chyba ze picie alkocholu

A.

Firma super - atmosfera bardzo miła, warunki pracy bardzo dobre.

ktosik.

Tak, tylko ciekawe w jakim kierunku...pracownika? he he he

Solidna i dobrze rozwijajaca sie firma.

Zostaw opinię o Kombud - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kombud