IteCom Sp. z o.o.

Krotoszyn

Opinie o IteCom Sp. z o.o.

Edyta

@Byly pracownik a w jaki sposób firma to weryfikuje? A czemu uważasz, że dział hr nie jest z prawdziwego zdarzenia? A jak Twoim zdaniem powinien wyglądać, żeby był to dział hr z prawdziwego zdarzenia w IteCom?

Monika
@Byly pracownik 27.09.2017 10:41
Mocne strony.. mysle ze to ze pensja zawsze na czas i pracuja tam ludzie a nie maszyny. Zawsze mozna sie dogadac z przelozonym...

Ciężko jest dotrzeć do informacji o których "pisał ktoś wcześniej" sporo firma w ostatnim czasie usunęła (lub zleciła usunięcie) ponad połowy wpisów - było grupo ponad 250 komentarzy, zostało niecałe 100.

Wilk
@Byly pracownik 27.09.2017 10:41

Firma żerująca na pracownikach. Odradzam. Brak kompetentnego personelu.

Zainteresowany

Gdzie dodana dziś opinia na temat firmy ? Już usunięty, czyżby był niewygodny.

Kandydatka

Byłam kilka tygodni temu na rozmowie rekrutacyjnej u tego pracodawcy i żałuję, że wcześniej nie zapoznałam się z opiniami ze strony. Rozmowa odbyła się z dwiema osobami. Jedna z nich to był chyba dyrektor handlowy i jego asystentka. Asystentka zadawała zupełnie odrealnione pytania a ten Pan całe spotkanie dziwnie się uśmiechał i wydawał się być niezainteresowany. Wyszłam zażenowana, zmarnowany czas.

Odradzam pracę u tego pracodawcy. Powód? Brak poszanowania dla pracownika, naganne zarządzanie oraz co najważniejsze - kłopot z wypłacaniem premii. Umówisz się na jedno - dostajesz połowę z tego. Bez słowa wyjaśnienia i wcześniejszego uprzedzenia. Kłopot z realizacją zamówień. Kłopot z dokończeniem prac ze względu na brak personelu oraz cięcie kosztów na podwykonawcach. Nadgodziny to Twoja sprawa. Nie są uznawane, natomiast oczekuję się (o ile nie wymaga) pracy po godzinach. Nie ma wsparcia w kadrze zarządzającej, wręcz - rzucanie kłód pod nogi. Kompetencje dyrektorów pozostawiają wiele do życzenia.

Piot
@Pracownik 13.11.2017 15:52

Popieram biora inwestycje pod woda obwiniajac kosztorysantow

Edyta

@Byly pracownik jeżeli Ty się nie zgadzasz z jakimś komentarzem możesz go zgłosić administratorowi forum. Kontakt jest na stronie gowork.pl. A co do usuniętych wpisów jeśli jakieś naruszały dobra osobiste firmy albo pracowników to serwis gowork miał prawo je usunąć, ponieważ naruszały regulamin serwisu, o którym już wspominałam. Inne komentarze, również te o negatywnej treści na forum pozostają.

Edyta

@Kasia usunięte zostają przez administratora wpisy, które łamią regulamin: http://www.gowork.pl/regulamin, a nie same negatywne wypowiedzi o firmie IteCom. @Byly pracownik czyli Ty jesteś zadowolony z pracy w tej firmie? I osobom, które chcą pracować poleciłbyś ją?

Monika
@Byly pracownik 01.10.2017 22:53
Jak juz sie lapiemy za wypowiedzi ???? piszesz wczesniej ze jest zla atmosfera a teraz piszesz ze wszyscy sie znaja i nie maja...

"Kłóci" pisze się przez "ó" nie "u". Jeśli nawet nie znasz zasad pisowni, nie ignoruj czerwonych podkreśleń. Reszty nie będę komentować. Nie będę zniżać się do tego poziomu. Szczególnie do tekstu o "robieniu kariery przez łóżko". Przykład godny Ciebie :)

Angelika
@Byly pracownik 01.10.2017 22:53

Odradzam pracowanie w tej firmie. Szef fustrat wykorzystujący pracowników za głodowe pensje. Tą bude powinni zamknąć i tyle.

Byly pracownik

Smiesza mnie opinie jak wyzej. Pracowalem w tej firmie kilka lat. I jak czytam powyzsze to mam wrazenie ze bylem w innej firmie a takie opinie wyrazaja osoby ktore przychodzila cala masa z roszczeniami.. np chce byc serwisantem nic nie umiem nie chce mi sie uczyc nowych rzeczy ale chce pracowac max 8h' 5 dni w tyg za 5tys na reke.. a skoro roboty taka osoba nie wykonala to ktos inny musial to zrobic badz poprawic. Wiec faktycznie jak ktos byl/jest leniem to praca w dziale technicznym/informatycznym nie dla niego i taka osoba na tym forum ma najwiecej do powiedzenia

Dawid
@Byly pracownik 31.08.2017 18:23

Skoro CIę śmieszą to masz widocznie skrzywioną psychikę. To zap***j za miskę ryżu w Itecomie.

Kasia

Prawda. Niestety ten komentarz zostanie niedługo usunięty, tak jak wszystkie inne, które były niewygodne.

Gorski

A to prawda ze dzial techniczny tez ?

Tomek

Może pada?

Zainteresowany

Chciałbym rozpocząć swoją karierę we firmie IteCom jako konsultant helpdesk lub serwisant. Czy ta firma jest dobra pod względem tych stanowisk? Co powinienem wiedzieć? Jaka ekipa jest na tych działach?

Grażyna
@Zainteresowany 21.06.2017 18:41

Poszukaj sobie innej pracy. Szczerze radzę, W itecomie możesz jedynie liczyć na stres, strach, pomiatanie ludźmi. Podpisywanie bezprawnych umów o zakazie konkurecji. W normalnej fiemie po ustaniu stosunku pracy pracodawca ma obowiązek płacić pracownikowi przez 2 lata min. 20% procent pensji za nie pracownie u konkurescji. Tu szef - Mareczek ignoruje to. Obciąża pracowników karami za nieudane projekty i wyżywa się psychicznie.

Wroclaw

Malibu
@Wroclaw 20.06.2017 21:00
Gdzie jest pani angelika G?

Jeśli naprawdę interesuje Cię co dzieje się u Pani Angeliki, wystarczy do niej zadzwonić, napisać mail lub skontaktować się przy pomocy portali społecznościowych. Na pewno chętnie odpowie na Twoje pytania. Nie szukaj sensacji na goworku.

Ela
@Wroclaw 20.06.2017 21:00
Gdzie jest pani angelika G?

Pani Angelika została wyrzucona, jak cała reszta pracowników z oddziału wrocławskiego.

Marek

Bez zmian. Sama lipa....

Jerzy

Cos nowego?

Bartlomiej

Jesli tu jest tyle opinie to cos jest na rzeczy

annia

Firma jest nie powazna zapraszaja na rozmowe a pozniej nik nic nie wie

Niky

Nie pojawiło się nowe, bo wiszą wciąż stare ogłoszenia, kabaret :D, hahahahaha:)

Korek

Proponuje zacząć od pracy za darmo w Itecomie :D - na stażu: D

Leszek

Wooow! Itecom daje umowę o prace! Nooo. To jest coś. Nikt inny nie zatrudnia na umowę o prace tylko Itecom :)

Romek

Oferty pracy są cały czas widoczne:) Pozdrawiam:) http://itecom.pl/praca/

Donald

Definicja zarobków? hahahahahahaha :D . Już kilkakrotnie inne osoby poruszały temat zarobków. Zobaczy poprzednie komentarze.

Michał

Z tego co wiem, nikogo nie znaleźli, bo ludzie nie chcą się w tej firmie zatrudniać ze względu na atmosferę pracy, niskie zarobki, i brak pewności że nie dostanie się znienacka wypowiedzenia...

Adrian

Nie wierzysz że tyle płacą? sprawdź..., zbliża się wielkimi krokami 200 komentarz. Kto go napisze? Czy będzie pozytywny czy negatywny? Dowiemy się z pewnością już niedługo:)

Waldek

To dam Ci kontakt do ekipy na budowie, potrzebują ludzi.... Nie marnuj się w tej firmie... Fachowcy powinni być przyzwoicie wynagradzani. Pozdrawiam.

Waldek

Proste wyliczenie: 4000 brutto, czyli gdzieś 2880zł netto. Podzielić na średnio 22 dni robocze po 8 godzin, czyli 176 godzin miesięcznie. Wychodzi ok 16 zł netto za godzinę pracy. Na budowie zwykły monter dostaje 15 zł netto za godzinę. Jak ktoś mówi że to jest dużo to mnie ogarnia dziki śmiech:D. Praca montera to praca fizyczna, nie siedzenie za biureczkiem.

ola

Max1760zl

andrzej

250zl brutto

Witek

Skąd wiesz, że zarobki są dobre? Ile zarabiasz elo?

Ale bzdury...

ADAM

znowu zwolnienia z działu inwestycji ?

Tomek

Jest stare powiedzenie: ,,Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma". Jeśli Macie lepsze oferty to idźcie. Nie trzeba narzekać i oceniać subiektywnie- wolny wybór. Życzę wszystkim znalezienia pracy na miarę Swoich ambicji, umiejętności i oczekiwań.

Anusia

Może po prostu szukają kogoś kto chce pracować u nich a nie w vw, nie każdy chce mieszkać w poznaniu albo dojeżdzać 2 godziny w jedną stronę.

Banan

Zastanowił się ktoś dlaczego nieduża firma cały czas szuka pracowników na "9" różnych stanowisk? Czyżby żaden specjalista nie spełniał wymagań firmy Itecom? Nikt chyba nie chce w tej firmie pracować, bo jakby były dobre warunki to firma nie miałaby problemu z pozyskaniem dobrze wykwalifikowanych pracowników - również z konkurencyjnych firm. Szanujące się firmy, zlecają rekrutację firmom zewnętrznym, aby nie tracić niepotrzebnie czasu na rekrutacje.

michał anioł
@Banan 25.08.2016 00:17

Masz racja takiej rotacji do w Volkswagenie nie ma w Poznaniu przy 800 osobach dlaczego bo są godne warunki na jasnych zasadach odradzam każdemu Itecom

Monis

O czym dokładnie mówisz?

Pracownik_Krotoszyn

Winston Churchill "Kry­tyko­wać może każdy głupiec. I wielu z nich tak robi. "

anioł
@Pracownik_Krotoszyn 11.08.2016 11:19
Winston Churchill "Kry­tyko­wać może każdy głupiec. I wielu z nich tak robi. "

jakoś o mahle krotoszyn nic nie piszą ?

zbychu

nie aktualne ale wejdz na olx ja dzwoniłem na sekretariat

życzliwy

witam oferty są nadal aktualne skontaktuj się z firmą zapraszam

tomek .d

A kogo oni nie poszukują tylko sekretarki i kierowników

nikczemny

Pracodawcę prawdopodobnie zainteresuje Twoja wiedza oraz umiejętności. Wtedy zaproponuje stawkę.

misiaczek

Jaja? Chyba blond włosy...

mariola

dobre warunki w ogłoszeniu a życie pokazuje coś innego

aldona

jakie socjalne

władimir

Dlaczego jest ok ? samo to że ktoś mówi że jest ok to nic nie znaczy.

mateusz

Co jest w Wrocławiu też ItECOm ?

Małgorzata Jedras

jest już to któryś handlowiec w ciągu roku czy jest tak ciężko bo wysłałam cv

dawid

Widzialem oferte na sprzedawce handlowca serwusanta czy warto przyjsc?

krzychu
@dawid 28.06.2016 19:52
Widzialem oferte na sprzedawce handlowca serwusanta czy warto przyjsc?

Warto

bartlomiej

Witam jakieś nowości ?

damian

Ja lubie wszystkich w firmie bartka kamile waldka angelike itp fajna ekipa pracowita

Dawna pracownica

Ja również odradzam prace w tej firmie. Pracowałam tam przez dłuższy okres i widziałam co się dzieje. Te osoby które pracują i dają z siebie wszystko to są nie doceniane. Dużo osób odeszło również przez jedną panią z magazynu co znajduje się na ul. Rawickiej. Tylko zamęt w tej firmie robi i wszystkim tylko tyłki obgaduje. Szkoda ze kierownictwo tego nie dostrzega.

Dawna pracownica

Ja również odradzam prace w tej firmie. Pracowałam tam przez dłuższy okres i widziałam co się dzieje. Te osoby które pracują i dają z siebie wszystko to są nie doceniane. ( usunięte przez administratora ). Szkoda ze kierownictwo tego nie dostrzega.

Zostaw opinię o IteCom Sp. z o.o. - Krotoszyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IteCom Sp. z o.o.