Opinie o Zakład Robót Komunikacyjnych Dom w Poznaniu Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Zakład Robót Komunikacyjnych Dom w Poznaniu Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Zakład Robót Komunikacyjnych Dom w Poznaniu Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg szynowych i kolei

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Robót Komunikacyjnych Dom w Poznaniu Sp. z o.o. w Poznań

Asia

Czyli tak jak ktoś jeszcze niedawno napisał warunki pracy będą raczej się poprawiać? Czy to jest niezależne od działu? Wole się upewnić, bo właśnie widnieje oferta pracy dla specjalisty ds. pracowniczych. Mam doświadczenie ze stanowiska pełniącego podobne funkcje, wiec myślę o złożeniu dokumentów. Myślicie, że faktycznie warto się tego podjąć? Ocena atmosfery z biura jest możliwa?

Ty tak na serio? Co się dokładnie w tym dziale dzieje? Niestosowne zachowania względem pracowników to tylko w tym konkretnym dziale występują czy w innych też ?

Podczas przyjmowania elektryków do siebie patrzą w ogóle na doświadczenie? teoretycznie nie widzę o nim wzmianki w ofercie na stronie ale jednak uprawnienia trzeba pokazać. dodatkowo piszą, że to praca w delegacji, możecie od razu dać znać jak opłacana, bym wiedział czy się zgłaszać?

I te sugerowane dwie osoby pełniące funkcję kosztorysanta to niewystarczająca ilość skoro na stronie maja w zasadzie wystawiona taka ofertę? nie widzę adnotacji, że to ogłoszenie poglądowe. Zdradzicie więc jakie wychodzą zarobki, bo może będę aplikować?

A na obsłudze inwestycji budowlanych jak jest? widzę, że są wystawione dwie oferty, tu we wpisach odradzaliście ten dział od spraw pracowniczych. Mnie natomiast ta pierwsza by interesowała. Dobrze widzę, że nie wymagają doświadczenia? to jak kandydat jest na rozmowie sprawdzany?

Czy doświadczenie wpływa na początkową stawkę? Ktoś spytał niedawno o zarobki nowozatrudnionego robotnika torowego i zaczęło mnie to zastanawiać. Na stronie widnieje także oferta pracy dla pracownika ds. logistyki oraz zakupów. Widzę niestety ze wymaga się min 3 lat doświadczenia, którego nie posiadam. Pytanie wiec co ze stażami? Czy będą w najbliższym czasie oferowane?

Póki co zadowolony pracownik;)

Nie wiem jak wygląda temat wynagrodzeń dla pracowników fizycznych ale jeżeli chodzi o centrale to jeżeli w trakcie rekrutacji pokażesz że jesteś specjalistą w swojej dziedzinie to można wynegocjować dobre warunki no ale faktycznie łatwe to nie jest. Dział kadr jest chyba jednym z najsłabszych punktów tej firmy i jest dość "trudny" i przede wszystkim szukają pracownika który zgodzi się na niskie wynagrodzenie. Może wysyłając CV poszukaj też kontaktu do naczelnika działu do którego aplikujesz. Jeżeli ktoś z wewnątrz może cię polecić, czy potwierdzić twoje umiejętności byłoby łatwiej. Pracownicy którzy zaczęli pracę 1-3 lata temu prawdopodobnie zarabiają lepiej niż starzy pracownicy którzy nie upominają się o podwyżki.. Ale tak jest w każdej firmie. Jeżeli chodzi o pracowników bez doświadczenia to na pewno wynagrodzenie nie będzie wysokie. Ja generalnie polecam. Firma zmienia się na lepsze ale jak to w sektorze państwowym zmiany są powolne.

Kolega z pracy Nowy wpis
@Póki co zadowolony pracownik;)

Dział kadr jest najgorszy, bo zarządza nim najgorsza osoba jaka mogła zostać tam przydzielona. Odchodzą dobrzy pracownicy, bo naczelnik się boi się o swoje stanowisko, które dostała dzięki jak to mówią pracownicy (usunięte przez administratora)

Czy rekrutacja na stanowisko Kosztorysant robót budowlanych branży kolejowej w firmie Zakład Robót Komunikacyjnych Dom w Poznaniu Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Jak dużo osób pracuje na stanowisku kosztorysant budowlany w firmie Zakład Robót Komunikacyjnych Dom w Poznaniu Sp. z o.o.?

Asia

Witam, ile zarabia na rękę miesięcznie robotnik torowy, nowo zatrudniony?

Jakie godziny pracy obowiązują w Zakład Robót Komunikacyjnych Dom w Poznaniu Sp. z o.o.?

Róża

Jakie obowiązki są dodatkowo do wykonania jeśli jest się w związkach zawodowych? Jedna osoba pisała, że będąc w nich można lepiej zarobić, więc ciekawa jestem szczegółów dotyczących tego układu. Był także deklarowany 5cioletni staż. To po ile zazwyczaj ludzie pracują przed odejściem? Firma zawsze pyta o przyczynę? ciekawa jestem jaki zdarza się najczęstszy argument

Pracowałam tam ponad 5 lat, plusy: praca w momencie jak odchodziłam była znośna do ogarnięcia w 8 godzin. Minusy: kasa słaba, jeżeli nie włazisz w (usunięte przez administratora) nie jesteś słodko-(usunięte przez administratora) nie jesteś w związkach zawodowych - zapomnij o podwyżce. Naczelnik działu miał (usunięte przez administratora) co się działo :( Najgorsze były fochy z (usunięte przez administratora) niektórych dyrektorów i jeszcze jeden ogromny minus - płaca nie była tajemnicą. Ps: Pani (usunięte przez administratora) na imieniny robiła listę kto ile dał jej w kopertę prezentową :P - "żenułaaaaaaaaa"

Riki

Omijajcie tą firmę szerokim łukiem, ogólnie panująca (usunięte przez administratora) nie zrobisz tam kariery chyba, że jesteś dupowłazem lub donosicielem. Nie ważne jak rzetelnie pracujesz i tak jeśli żyjesz słabo z naczelnikiem nie masz co liczyć na jakiekolwiek bonusy. Układy układziki handel czym się da. Kasa słaba a wymagają od Ciebie niewiadomo czego. Absolutnie żadnego podnoszenia kwalifikacji chyba, że wyślą Cię na obsługe wagonów lub lekki sprzęt. Stanowczo odradzam wchodzenia w to (usunięte przez administratora)

Sylwia
@Riki

Czyli system awansu tutaj pozostawia wiele do życzenia? A jakie są zarobki na niższych stanowiskach, da się przeżyć?

@Sylwia

Jaki system awansu? W tej firmie coś takiego nie istnieje. A zarobki na starcie to ludzie w markecie mają więcej na kasie niż w ZRK.

Małgorzata
@Riki

na starcie...? no dobrze a co potem? po jakim czasie przyznają tu coś więcej i ile tak właściwie?

@Małgorzata

a później może ze 200 złotych więcej do podstawy i trzeba dodać że nowemu pracownikowi przez rok nie przysługuje nic ani węgiel ani podwyżka, dywidenda itd jedyne co dostanie po 3 miesiącach to legitymacje kolejową.

Małgorzata
@Riki

Aha... czyli praca dla cierpliwych? no to chyba ostateczne średnia stażu ponad rok musi wynieść, żeby każdy się załapał na spokojnie? wynos tyle?

Julia

te delegacje o ktorych napisano w ogloszeniu na pracownika torowego to na caly tydzien czy jakies krotsze, placone sa jako delegacje zgodnie z KP ?

Mistrz
@Julia

tak cały tydzień dostajesz dietę w wysokości 30zł za dzień pobytu

Edyta
@Mistrz

Często się zdarzają takie delegacje? Jak daleko wtedy trzeba jeździć i na ile?

Tedy

Komunistyczny beton. Żelbet zbrojony. Zarząd wychodzi z założenia że deputat węglowy jest takim luksusem że ludzie nie wyobrażają sobie pracy w innej firmie niż ZRK. Lata 90 w firmie nadal funkcjonują. Mętalnie zatrzymali się przy "dłucie i rycidle"

A na stronie ZRK DOM akurat piszą, że oferują szkolenia: https://www.zrk-dom.com.pl/kariera @lolo, czy Ty nie miałeś szkoleń na swoim stanowisku? Nawet pracownik torowy ma w ogłoszeniu o pracę wymienione podnoszenie kwalifikacji. To jak to jest u Was?

Czy Zakład Robót Komunikacyjnych Dom w Poznaniu Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

lolo

Raczej nie.

Grażynka

Pani naczelnik z działu pracowniczego jest nieodpowiedzialna, osoby mające styczność z Covid chodzą do pracy, nie są wysyłani na testy czy pracę zdalną.

Karol

Uważacie ze firmie da się zdobyć doświadczenie?

Biurowy

Pracuję już w firmie ponad 2 lata i opinia pozytywna. Ale zatrudnili ostatnio jednego rozbitka z FEROCO... Obiektywnie mówiąc całkowity brak umiejętności w komunikacji i pozbawiony wiedzy merytorycznej pacjent z WYBITNIE KLEJĄCYMI ŁAPAMI!!! Facet kompletnie nie ma autorytetu wśród współpracowników. Duże dziecko z połamanym ego, chyba najmniej lubiana osoba w firmie... Oby jak najmniej takich ludzi.

Paulina
@Biurowy

Potwierdzam firma ok ale ten koleś to kompletne dno... Nie ma własnego zdania i nawet nie potrafi podjąć decyzji... Masz jakiś fun z donoszenia na innych?? Duży mazgaj i żałosny typ. OMIJAĆ!!!!

Luka

@Pracownik Szkoda, że zabrakło argumentów żeby uzasadnić takie oskarżenia. Tym bardziej, że firma jest dobrze oceniana przez pracowników.

Najgorsza firma w sektorze kolejowym

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Robót Komunikacyjnych Dom w Poznaniu Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Zakład Robót Komunikacyjnych Dom w Poznaniu Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Robót Komunikacyjnych Dom w Poznaniu Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Robót Komunikacyjnych Dom w Poznaniu Sp. z o.o.?

Zakład Robót Komunikacyjnych Dom w Poznaniu Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 25 ocen.
  • Kolejowa 4
    Poznań
  • NIP: 7792157760 REGON: 634195317 KRS: 0000027669

Zakład Robót Komunikacyjnych Dom w Poznaniu Sp. z o.o.