Locus Security Uno Sp. z o.o.

Legnica

Opinie o Locus Security Uno Sp. z o.o.

Józek ochroniarz

Praca tam do łatwych nie należy. Ale też trzeba zwrócić uwagę na jedno: tam pracownik musi znać procedury, a nie wykonywać tzw psią robotę na odwal się. Najważniejsze jest to, że nikt tam nie podchodzi w ten sposób, że jak czegoś nie wiesz to WYLATUJESZ, tylko zawsze jest udzielana pomoc. Uważam, że to normalne miejsce pracy, gdzie można zdobyć fajne doświadczenie. Ja akurat to lubię i z ludźmi się świetnie dogaduję (pracownicy nie po układach i znajomościach). Polecam porozmawiać z osobami odpowiedzialnymi za zatrudnienia.

Zostaw opinię o Locus Security Uno Sp. z o.o. - Legnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Locus Security Uno Sp. z o.o.