Opinie o N & N w Proszówka

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy N & N, a także Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w N & N o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o N & N w Proszówka

PRACOWNICA:)

Witam. Przeczytałam każdą wypowiedz bardzo dokładnie. Jestem pracownicą w jednym ze sklepów firmowych. Uważam,że praca nie jest taka straszna oczywiście jest ciężko i przyjmując sie byłam świadoma tego. Moim zdaniem jesli jest się uczciwą i co najważniejsze pracowitą osobą praca w takim sklepie nie powinna sprawiac problemów. Jestem zadowolona z warunków jakie zaoferował mi pracodawca oczywiscie zawsze będzie myśl że mogłoby byc lepiej. Piszecie że wasze sklepy zle sie rozliczają bo za dużo wody, bo towar wysycha. Moim zdaniem to pewna forma usprawiedliwienia tego że nie potraficie przyłozyc sie do swojej pracy i do popełnionych błędów.Zeby nie byc gołosłowna podam przykład swojego sklepu pracuję juz 3 lata zasada jest taka; zamówienie robine jest z '' głową''( ze swojego doswiadczenia wiem ze mozna sie tego nauczyc wystarczy chciec. kolejną zasada jest sprzedaż. dobry sprzedawca wie jak to robic profesjonalnie.Jedym słowem jest to możliwe by sklep mial dobre utargi i załoga nie była stratna. Oczywiscie zdazały sie sytuacje gdzie musialysmy placic ale po czasie wychodziło na jaw ze załoga popełniała błędy a za błedy niestety sie płaci tak jak w życiu. Ze wszystkich opinii jak zwykle prawda leży po środku. Szef mógłby bardziej zadbac o swoich pracowników a my powinniśmy sie zastanowic czy wykonujemy nasza prace należycie. A reszta kierowiniczki kamerzysci itd. to też ludzie i mimo różnych sytuacji życiowych powinnismy okazywac sobie szacunek wzajemnie a to wartości które daleko wychodzą po za mury naszego miejsca pracy. Nigdy nie konkuruj z innymi-konkuruj z sobą! Porównaj swoje osiągnięcia do tego, jakim byłeś. Wiarę w siebie i prawdziwy sukces nosisz w sobie!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o N & N - Proszówka

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej