RETIS

Opinie o RETIS

Djchdhddj

Chester
@Djchdhddj 15.08.2017 17:13
Nie wypłacane premie, chorobowe . O urlopie można pomarzyć , praca po 13 godzin za dniówke. Uciekać jak najdalej...

Daria Osuch jak twój jełop Tobie mówił jedno z robił swoje to nie wypowiadaj się na forach . Nie wiem jak można słuchać kogoś kto ma mózg rozwinięty słabiej niż 4 miesięczne dziecko.

m

Tez nie polecam. Atmosfera jest naprawde fatalna dzieki szefowej.

były pracownik

Firma mieści się w Kruszynie Krajeńskim. Zakład produkcyjny jest wielkości garażu, warunki do pracy i atmosfera fatalna. To tyle na jej temat. Ogólnie nie polecam

Zostaw opinię o RETIS - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RETIS