Inframet

Opinie o Inframet

Aktualność
Drodzy odwiedzający,

Cieszymy się, że wykorzystujecie nową platformę komunikacji. Jesteśmy otwarci na Wasze opinie. Czytamy treści pojawiające się na naszym profilu i staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki.
Fundamentem naszej organizacji jest system wartości, oparty m.in. na: uczciwości, szacunku oraz konstruktywnym dialogu. Dlatego też w naszej firmie nie ma przyzwolenia na dialog z pominięciem tak ważnych dla nas wartości.
Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności. Prawo zakazuje m.in. wypowiedzi mogących obrazić uczucia religijne, zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby lub grupy ludzi, zawierających treści obraźliwe, kłamliwe, szkalujące czyjeś imię. Ochronie prawnej podlega też ujawnienie informacji stanowiących tajemnice przedsiębiorstwa.
Prawo polskie gwarantuje ochronę dobrego imienia, dlatego pragniemy poinformować, iż komentarze zawierające treści niezgodne z nim oraz naruszające regulamin serwisu będą archiwizowane przez Administratora.
Serdecznie zachęcamy Was do dzielenia się opiniami o pracy w firmie INFRAMET. Wierzymy, że otwarta, rzetelna komunikacja skutkować będzie poprawą warunków zatrudnienia oraz rozwojem firmy. A na tym szczególnie nam zależy.
Zachęcamy Was do śledzenia naszego profilu, przeglądania aktualnych ofert pracy i bycia tutaj z nami! Jeśli macie jakiekolwiek pytania, piszcie śmiało. Chętnie na wszystkie odpowiemy. Gdyby pojawiły się tematy, których nie chcecie poruszać na forum, ale są dla Was ważne, to prosimy, opiszcie trudności czy niejasne sytuacje i wyślijcie pod adres biuro@inframet.combyśmy mogli je dokładnie zbadać i wyciągnąć ewentualne konsekwencje.
Zachęcamy do zapoznania się z naszymi aktualnymi ofertami pracy https://www.gowork.pl/praca/inframet;pr

Pozdrawiamy serdecznie,
Zespół INFRAMET
Gość Nowy wpis

Oceniają tu pozytywnie, nadal jest tak dobrze? Warto się zatrudnić teraz jako montażysta? Wg oferty płacą do 7000 brutto, to goła podstawa bez premii? Jaki jest system pracy? Ze względów osobistych nie mogę pracować powyżej 8h i w weekendy, nie byłoby to problemem?

Nowy wpis

@Gość

Zapraszamy do złożenia aplikacji, w trakcie rozmowy nie tylko my zadajemy pytania, ale również kandydat ma okazję do dowiedzenia czegoś o firmie i zobaczenia stanowiska pracy na własne oczy. Montażyści pracują 8h dziennie od 8:00 do 16:00. Nadgodziny zdarzają się sporadycznie i jeśli są, to są płatne zgodnie z zasadami opisanymi w Kodeksie Pracy.

Małgosia

Firma się rozwija,finanse ok.Pracowałam z dobrą męską energią,mile wspominam.Wszystkich pozdrawiam,Małgosia.

Olga Nowy wpis
@Małgosia

w jaki sposób firma się rozwija? :>

Małgosia Nowy wpis
@Olga

Zakup nowych maszyn,urządzeń pomocniczych.Rozbudowa siedziby firmy,może jeszcze jakieś inne innowacje ...,stąd moja opinia o rozwoju firmy.

Łukasz J.

Jako wieloletni pracownik firmy moja opinia jest pozytywna. Firma uczciwie traktuje pracowników, a zdarzają się ludzie pracowici i lenie. Opinie ludzi, którzy przepracowali mniej niż miesiąc (tak jak Pan "Michał") świadczą o nich samych.

Mechanik
@Łukasz J.

A gdzie jest opinia wspomnianego Michała? Została usunięta?

Aktualność
Drodzy odwiedzający,

Pozdrawiamy serdecznie,
Zespół INFRAMET
Czy rozmowa kwalifikacyjna w Inframet odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Krystian

Napiszcie proszę coś o atmosferze w firmie, jak się pracuje?

Możesz opisać coś więcej na temat atmosfery? I powiedz czy są jakieś premie miesięczne albo kwartalne?

Aktualny pracownik
@Kandydat

Premie są uznaniowe. Praktycznie wszyscy otrzymują premie roczne oraz wakacje pod gruszą (również w 2020 pomimo koronawirusa)

Agata

@void czyli z planowaniem wakacji może tu być ciężko ?

void
@Agata

Nie

B. pracownik
@Agata

Tak, to prawda

Przepracowałem w Inframecie około roku. Spotkałem się z miłym przyjęciem. Pracowałem w młodym zespole. Zadanie były ambitne i rozwojowe jednak rozwijam swoją karierę w nieco innym kierunku. Generalnie polecam - jak ktoś się odnajdzie w tym temacie to ma fajną pracę na lata.

Witam, Pracowałem w Inframecie przez kilka lat i mogę szczerze polecić tą firmę. Przez ten okres wiele się nauczyłem - firma ta daje dużo możliwości samorozwoju. Cyklicznie są organizowane spotkania integracyjne, zespół jest zgrany. Wynagrodzenia są przyzwoite. Rozstaliśmy się z powodu mojej wyprowadzki z Warszawy. Pozdrawiam serdecznie, Były pracownik

Czy w Inframet możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Dzień Dobry, Zawieramy z pracownikami umowy o pracę i typowo wynagrodzenie wypłacane jest z dołu przed końcem miesiąca. Jeśli istnieje potrzeba częściowej wypłaty na rozpoczęcie współpracy to wszystko można ustalić w trakcie rozmowy rekrutacyjnej. Jesteśmy otwarci na wszelkie rozwiązania mieszczące się w ramach Kodeksu Pracy. Z poważaniem, Wojciech Radomski

Czy w sobotę macie płacone więcej?

@Marek

W Inframecie, tak jak u każdego uczciwego pracodawcy, za pracę w godzinach nadliczbowych, oprócz normalnego wynagrodzenia, przysługuje dodatek w wysokości określonej w art 151 §1 Kodeksu Pracy.

Czy Inframet narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

void

Poniekąd - nie mile widziane są urlopy (dłuższe niż kilka dni) w terminie od połowy sierpnia do końca roku.

Urlopy ponad 5 dni są jak najbardziej możliwe i pożądane w okresie od początku stycznia do końca sierpnia. Końcówka roku zazwyczaj jest bardziej pracowita dlatego wtedy staramy się mieć większość załogi na pokładzie. Dłuższe urlopy są planowane i akceptowane z długim wyprzedzeniem więc nie powinno to stanowić żadnego ograniczenia dla pracowników.

Franek

Na siłę nikt tu nie trzyma, więc po co to narzekanie? Czyżby konkurencja ?

Jerzy

Podpowiedzcie jaką macie atmosferę w pracy? Tak rzadko piszecie.

Zuzanna

Firma Inframet poszukuje osób do pracy na stanowiskach konstruktor mechanik, konstruktor elektronik oraz inżnier optoelektronik. Zapewniane jest między innymi wysokie wynagrodzenie po okresie próbnym i możliwość wyjazdów zagranicznych. Czy znajdują się na tym forum osoby, które pracują w firmie Inframet? Czy możecie potwierdzić, że firma zapewnia takie warunki?

@Zuzanna

Firma Inframet zapewnia wyjazdy zagraniczne optoelektronikom. Pensja zależna jest od osiągnięć i zaangażowania pracownika, jednak zarobki po okresie próbnym już są bardzo dobre. Praca tam to prawdziwa przyjemność. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Inframet - Koczargi Nowe

• Jak się pracuje w Inframet?

Zobacz opinie na temat firmy Inframet tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inframet?

Inframet