ZAKŁADY PRZEMYSŁU GUMOWEGO SANTOCHEMIA SPÓŁDZIELNIA PRACY

Opinie o ZAKŁADY PRZEMYSŁU GUMOWEGO SANTOCHEMIA SPÓŁDZIELNIA PRACY

marek

Nie polecam !!!!

Pawlo

Ludzie to co Oni proponują to zarobki ze 30-40 lat w stecz zaklad zatrzymal sie w rozwoju 40lat temu sprzataczki lepiej zarabiają.

Robson

to prawda ludzie siedzą tam po 30-40 lat i G.... mają śmiech na sali

Maniek

Nie polecam szkoda marnować czas, kpiny że ludzie pracują tam za takie kwoty. obiecanki cacanki co do zarobków itp NIE POLECAM!!!!

Byłeś na rozmowie w firmie ZAKŁADY PRZEMYSŁU GUMOWEGO SANTOCHEMIA SPÓŁDZIELNIA PRACY? Jakie są Twoje odczucia po pierwszym spotkaniu? Czekamy na Twój komentarz!

Kisiel
@admin 06.08.2015 07:37

Nie polecam strata czasu a zarobki... buahaha nieważne stanowisko na początek ok 1900brutto po tem ok 2000-2200 brutto

Zostaw opinię o ZAKŁADY PRZEMYSŁU GUMOWEGO SANTOCHEMIA SPÓŁDZIELNIA PRACY - Dębe Wielkie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZAKŁADY PRZEMYSŁU GUMOWEGO SANTOCHEMIA SPÓŁDZIELNIA PRACY