MG Murbet Sp. z o.o.
2 46 8 5 1
Agata Nowy wpis

Co możecie powiedzieć o aktualnej sytuacji firmy? Czy uważacie ją za miejsce, w którym zatrudnione osoby mogą się rozwijać? Wiecie coś o zapotrzebowaniu na pracowników? Prawdziwe i merytoryczne komentarze pomogą innym osobom.

Agata Nowy wpis

@toeiek obecnie firma działa pod nową nazwą Serwistal. Na stronie internetowej znajdziesz zakładkę kariera, gdzie można znaleźć formularz zgłoszeniowy oraz informacje o aktualnych ofertach pracy. Właśnie poszukiwani są kandydaci na stanowisko Specjalista ds. handlu oraz Operator maszyn-pracownik produkcji. Ktoś z obecnych pracowników firmy może doradzić coś osobom, które interesuje praca w tym charakterze?

toeiek Nowy wpis

też prawda, na stronie znajdzie się wszystko, ale nie ma mają chyba zakładki z ofertami pracy na pewno.

wózkowy Nowy wpis

Dziwne,bo piszesz jak byś tam pracował a jeżeli mam Ci udzielic odpowiedzi to zadaj najpierw pytanie?A nie o zlecenia się jakieś pytasz?

Ranking
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius

Tak4Nie

wózkowy

Grzesiu jesteś (usunięte przez administratora)jak widzę,pracowałem tam dziobaku zarobki od wieków te same a kryzys już dawno się skończył,zresztą co tu gadać w całym Ełku ten sam syf ;)

Tak3Nie

byly

przypadkiem natknąłem się na tę stronę i po tym co przeczytałem tutaj w pełni się zgadza a poprzednie wpisy są z przed paru nastu lat. Potwierdzam i dodam że nic się nie zmieniło. odszedłem po 4 miesiacach

TakNie

Firma obchodzi 10 lecie w tym roku, podobno szykuja bal dla klientów na 500 osób i zapłaca kupe kasy za to, pytanie tylko co dostaną pracownicy ktorzy pracuja i budują tą firme, z tej okazji, pewnie figę. I gdzie tu podejscie i szacunek do drugiego człowieka, a przeciez firma to przede wszystkim ludzie.

JA

MŁACE MINIMALNE NIE LICZCIE NA PODWYŻKĘ ZA SOBOTY NIE PŁACĄ DOSTANIESZ 50% JEŚLI NIE PODPISZESZ LISTY OBECNOŚCI

Zostaw opinię o MG Murbet Sp. z o.o. - Ełk

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie