MG Murbet Sp. z o.o.

Ełk

Opinie o MG Murbet Sp. z o.o.

Agata

@toeiek obecnie firma działa pod nową nazwą Serwistal. Na stronie internetowej znajdziesz zakładkę kariera, gdzie można znaleźć formularz zgłoszeniowy oraz informacje o aktualnych ofertach pracy. Właśnie poszukiwani są kandydaci na stanowisko Specjalista ds. handlu oraz Operator maszyn-pracownik produkcji. Ktoś z obecnych pracowników firmy może doradzić coś osobom, które interesuje praca w tym charakterze?

toeiek

też prawda, na stronie znajdzie się wszystko, ale nie ma mają chyba zakładki z ofertami pracy na pewno.

wózkowy

Dziwne,bo piszesz jak byś tam pracował a jeżeli mam Ci udzielic odpowiedzi to zadaj najpierw pytanie?A nie o zlecenia się jakieś pytasz?

wózkowy

Grzesiu jesteś (usunięte przez administratora)jak widzę,pracowałem tam dziobaku zarobki od wieków te same a kryzys już dawno się skończył,zresztą co tu gadać w całym Ełku ten sam syf ;)

byly

przypadkiem natknąłem się na tę stronę i po tym co przeczytałem tutaj w pełni się zgadza a poprzednie wpisy są z przed paru nastu lat. Potwierdzam i dodam że nic się nie zmieniło. odszedłem po 4 miesiacach

Firma obchodzi 10 lecie w tym roku, podobno szykuja bal dla klientów na 500 osób i zapłaca kupe kasy za to, pytanie tylko co dostaną pracownicy ktorzy pracuja i budują tą firme, z tej okazji, pewnie figę. I gdzie tu podejscie i szacunek do drugiego człowieka, a przeciez firma to przede wszystkim ludzie.

JA

MŁACE MINIMALNE NIE LICZCIE NA PODWYŻKĘ ZA SOBOTY NIE PŁACĄ DOSTANIESZ 50% JEŚLI NIE PODPISZESZ LISTY OBECNOŚCI

Zostaw opinię o MG Murbet Sp. z o.o. - Ełk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MG Murbet Sp. z o.o.