Helpful Hand

Lublin

Opinie o Helpful Hand

B&K

Bardzo dobra, rzetelna firma. POLECAM.

frugo

Jeśli nie próbujesz dostać tu normalnej pracy, a chcesz zostać wolontariuszem, to śmiało @kaja. Według mnie warto tam bezpośrednio napisać, albo zadzwonić. Z pocałowaniem ręki przyjmują wolontariuszy.

ika
@frugo 20.05.2016 20:22

nie zrozumiałam tej opinii, czyżby była złośliwa???

Maria

Ja pracuje w tej Firmie od dwoch lat. Jest to Firma godna polecenia. Szefowa Pani Anita jest wspanialym czlowiekiem, pomocnym w kazdej sytuacji nawe w problemach osobistych. Panie tam pracujace sa bardzo mile, wyplata w terminie. Naprawde jestem bardzo zadowolona i nigdy nie przeszlabym do innej firmy.

krystynagdynia

Jestem pracownikiem firmy od prawie dwóch lat. Konkretna, bardzo dobra firma. Właścicielka jak i jej pracownice zawsze służą pomocą i dobrym słowem.

Irena

Ja wyjechałam z Helpful Hand tylko raz,bo w mieście,do którego zawsze jeżdżę mają tylko jedną rodzinę.A tam już nie wrócę,za żadne pieniądze.Przetrwałam dzięki ogromnemu wsparciu szefowej Pani Anity i jej pracownic.Przed wyjazdem uprzedziła mnie,że będzie ciężko,ale nie sądziłam ,że aż tak.Mogę powiedzieć,że to najlepsza agencja z jaką współpracowałam.Przede wszystkim to ludzie o wielkich sercach.Ponadto niespotykanie uczciwi.Nie było problemów również z wynagrodzeniem.Ktoś tu napisał,że to mała agencja.Chyba niezupełnie,ale jeśli tak jest rzeczywiście,to jest to zaleta,nie wada.Tu przede wszystkim dbają o opiekunki.Od dbania o podopiecznych są niemieckie agencje.Nasze agencje powinny dbać o nas.Tak jest w przypadku Pani Anity.Niestety dla większości agencji nie liczą się opiekunki,tylko niemieckie rodziny,bo to od nich maja kasę.Dlatego mam dla Pani Anity i Jej pracownic-Pań Małgosi i Alicji ogromny szacunek i sympatię.

irena

witam! ja pracuję w Helpful Hand od 2007 roku i nigdy się nie zawiodłam, wszystko jest jasno powiedziane i wyjaśnione, miejsce pracy dobrze i rzetelnie opisane, wynagrodzenie na czas, a w razie problemów zawsze można pomoc uzyskać od Szefowej lub pań z biura. Polecam , dobra i wiarygodna firma!!!

Marianna

Firma OK

Anulka

Firma OK :-) Najlepiej zadzwonić do biura i przejść proces rekrutacji - nic strasznego, a jak mają odpowiednią ofertę to zawsze dzwonią! :-) Polecam - dość mała firma, a konkretna i godna zaufania.

emi

Ja pracuję z firmąHelpful Hand od 7 lat i jestem bardzo zadowolona dbają o pracownika wynagrodzenie w terminie i adekfatne do wykonywanej pracy polecam.EmilaJ

OpiekunkaWuppertal

Ja polecam!!! Pracowałam i wszystko było w jak najlepszym porządku. Nie mam się do czego przyczepić. Oferta pracy przedstawiona rzetelnie, wynagrodzenie terminowo, kontakt z biurem bezproblemowy.

kasiek6915

Ja ostatnio słyszałam same pozytywne opinie na temat tej firmy więc nie wiem.Jeszcze z nimi nie wyjeżdżałam do pracy no i teraz nie wiem .Czy może ktoś pracuje lub pracował w tej firmie proszę o opinię.Pozdrawiam

Basia

Nie mogę zrozumieć, że firma działa na rynku od 2006 roku. Na forum nie ma żadnej opinii. Oznacza to, że firma nie jest najlepsza na rynku.

Zostaw opinię o Helpful Hand - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Helpful Hand