Uzdrowisko Kopalnii Soli Bochnia

Bochnia

Opinie o Uzdrowisko Kopalnii Soli Bochnia

Paulina

@styrany, dopytam Ciebie, bo nikt nie odpisał na moje pytanie. Widzę, że masz zastrzeżenia co do pracy w Uzdrowisko Kopalnii Soli Bochnia, możesz napisać coś więcej w tym temacie? Na facebooku, firma aktywnie ogłasza kolejne turnusy, np. wielkanocne czy na ferie. Pracownicy są wtedy zatrudniani na konkretny termin, czy pracują w Kopalnii na stałe?

Paulina

Czy w Uzdrowisko Kopalnii Soli Bochnia jest możliwość rozwoju pracownika?

styrany

Od wielu już lat warunki finansowe fatalne, stosunek kierownictwa kopalni do pracowników byle jaki wręcz bym powiedział powszechny mobbing, akcja socjalna nieistnieje , emeryci niepotrzebny balans, trasa turystyczna i oferowane atrakcje wątpliwej jakości - jednym słowem [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] które trwa już ładne parę lat. Jeśli ktoś myśli o zatrudnieniu sie w kopalni (pod warunkim iż ma kogoś znajomego w tzw. układach) to chyba ma coś z głową.

waldi

mnie też interesuje praca w Uzdrowisko Kopalnii Soli Bochnia @joker. Może pracownicy Centrum Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej wiedzą cos o ewentualnych rekrutacjach do nich?? Słyszałem, że na sezon letni czasem było potrzeba więcej osób i przyjmowali

joker

też jestem zainteresowana tą pracą, ktoś ma jakieś informacje na temat pracy w tym miejscu?

Ktoś

Dokładnie wypłaty nie w terminie chamska władza m.in taki jeden burżuj siwy co na niczym się nie zna i wymaga nie wiadomo czego od pracowników..

ludzik

zapomnij o paczkach i innych, możesz pomarzyć o zapłacie w terminie. Dyrektor finansowy znany jest z pięknego języka i niepłacenia kontrahentom. To samo we wszystkich spółkach dookoła ktore posiadają Panstwo [usunięte przez moderatora].... Nowy pałac w Brzesku już wchłonął ponad 60 mln zł a końca nie widać, imprezy robione bez odbiorów budowlanych pałacu itd itp Generalnie tragedia

znajcor

Od 5 lat bez podwyżek. Wypłaty po czasie i na raty. Brak bonów na święta, brak wczasów pod gruszą. Brak premii. Bieda z nędzą. Omijać szerokim łukiem.

Tyranie za minimalną płacę. Ciągła rotacja pracowników. A ostatnio nawet opóźnienia z wypłatami i brak premii. Nic tylko się zatrudnić ;)

Zostaw opinię o Uzdrowisko Kopalnii Soli Bochnia - Bochnia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Uzdrowisko Kopalnii Soli Bochnia