Opinie o Uzdrowisko Kopalnia Soli Bochnia Sp. z o.o. w Bochniak

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Uzdrowisko Kopalnia Soli Bochnia Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Uzdrowisko Kopalnia Soli Bochnia Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Uzdrowisko Kopalnia Soli Bochnia Sp. z o.o. w Bochniak

Ryszard Nowy wpis

Czy zaszły jakieś zmiany w wynagrodzeniu bo ostatnio narzekaliście a mam zamiar złożyć cv.

Konczita Nowy wpis
@Ryszard

Od 4 lat, czyli odkąd pracuje praktycznie nie zaszły zadne zmiany w wynagrodzeniach. To chore! Bo z każdym miesiącem wszystko w sklepach drożeje, a wypłata stoi w miejscu. Fatalna atmosfera pracy.

Kuba Nowy wpis

Słyszałem, że spoko firma i można aplikować. Nie wiem co teraz myśleć.

Marcinos78 Nowy wpis

Niestety pracuje już tutaj długo i nadal wypłaty są słabe w porownaniu do innych firm, to akurat jest przykre bo pracownik nie jest wogole doceniany nie ważne czy to jest dział gorniczy, elektryczny, mechaniczny czy turystyka. Drugi raz nie przyszedlbym tutaj pracować

Paulina

@styrany, dopytam Ciebie, bo nikt nie odpisał na moje pytanie. Widzę, że masz zastrzeżenia co do pracy w Uzdrowisko Kopalnii Soli Bochnia, możesz napisać coś więcej w tym temacie? Na facebooku, firma aktywnie ogłasza kolejne turnusy, np. wielkanocne czy na ferie. Pracownicy są wtedy zatrudniani na konkretny termin, czy pracują w Kopalnii na stałe?

Aplikowałeś do firmy Uzdrowisko Kopalnia Soli Bochnia Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
logo firmy Dietetyk
Radom
Fudeko S.A.
Paulina

Czy w Uzdrowisko Kopalnii Soli Bochnia jest możliwość rozwoju pracownika?

styrany

Od wielu już lat warunki finansowe fatalne, stosunek kierownictwa kopalni do pracowników byle jaki wręcz bym powiedział powszechny mobbing, akcja socjalna nieistnieje , emeryci niepotrzebny balans, trasa turystyczna i oferowane atrakcje wątpliwej jakości - jednym słowem (usunięte przez administratora) które trwa już ładne parę lat. Jeśli ktoś myśli o zatrudnieniu sie w kopalni (pod warunkim iż ma kogoś znajomego w tzw. układach) to chyba ma coś z głową.

waldi

mnie też interesuje praca w Uzdrowisko Kopalnii Soli Bochnia @joker. Może pracownicy Centrum Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej wiedzą cos o ewentualnych rekrutacjach do nich?? Słyszałem, że na sezon letni czasem było potrzeba więcej osób i przyjmowali

joker

też jestem zainteresowana tą pracą, ktoś ma jakieś informacje na temat pracy w tym miejscu?

Ktoś

Dokładnie wypłaty nie w terminie chamska władza m.in taki jeden burżuj siwy co na niczym się nie zna i wymaga nie wiadomo czego od pracowników..

ludzik

zapomnij o paczkach i innych, możesz pomarzyć o zapłacie w terminie. Dyrektor finansowy znany jest z pięknego języka i niepłacenia kontrahentom. To samo we wszystkich spółkach dookoła ktore posiadają Panstwo [usunięte przez moderatora].... Nowy pałac w Brzesku już wchłonął ponad 60 mln zł a końca nie widać, imprezy robione bez odbiorów budowlanych pałacu itd itp Generalnie tragedia

znajcor

Od 5 lat bez podwyżek. Wypłaty po czasie i na raty. Brak bonów na święta, brak wczasów pod gruszą. Brak premii. Bieda z nędzą. Omijać szerokim łukiem.

Tyranie za minimalną płacę. Ciągła rotacja pracowników. A ostatnio nawet opóźnienia z wypłatami i brak premii. Nic tylko się zatrudnić ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Uzdrowisko Kopalnia Soli Bochnia Sp. z o.o. - Bochniak

Uzdrowisko Kopalnia Soli Bochnia Sp. z o.o.
  • Solna 2
    32-700 Bochniak

Uzdrowisko Kopalnia Soli Bochnia Sp. z o.o.