Opinie o IBS Controls sp. z o.o. w Wałbrzych

counter
2 17 17 5 1
Patryk Nowy wpis

Fajnie się pracuje to i strach przed konkurencja ze strony młodych zdolnych?

Iwona Nowy wpis

@zły a wiesz jak obecnie wygląda sytuacja w IBS Controls? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jakie warunki pracy panują w firmie oraz czy kwestie, które poruszaliście m.in. z wypłatą wynagrodzenia uległy poprawie. Takie dodatkowe informacje mogą być ważne dla osób, które biorą IBS Controls sp. z o.o. pod uwagę jako potencjalnego pracodawcę. Dlatego też zachęcam do zostawiania merytorycznych i uargumentowanych opinii.

stasiek Nowy wpis

zawsze to jakiś plus dla nich jednak moim zdaniem, zatrudniają studentów to i kasowo się wszystko zgadza tak naparwde jak widze jednak.

zły Nowy wpis

Potwierdzam słowa przedmówcy, Prezes mnóstwo obiecuje robi maślane oczęta a na koniec kopa w (usunięte przez administratora) paszoł won bez kasy, narzedzia z biedronki za 5 pln jak nie masz swoich to w czarnej (usunięte przez administratora) jesteś, nie wiem jak płaci chłopakom z Wałbrzycha ale reszta wypłata w 5-ciu ratach czasami 3 miechy opużnienia znam ludzi którym wisi za 3 miesiące a jak sie upomonają to kopa w dupsko i bez kasy, O D R A D Z A M (usunięte przez administratora) i oszust,

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

z budowy w Lublinie

Dobrze się pracowało, ale do czasu. Było kombinowanie, jakieś dziwne historie, tyle że udało mi się mieć dobry kontakt z "białymi kaskami". Później wypłaty w kilku ratach, a ostatniej już nie dostałem wcale... Pisałem maile, dzwoniłem - bez odpowiedzi. Zrobili ze mnie frajera za darmo. Ubrania, buty trzeba kupić samemu- płacą tylko za badania lekarskie. Rano przed wyjściem na budowe walka o sprzęt bo zawsze czegoś brakuje, jak nie masz sprzętu stoisz i czekasz do południa aż ktoś się zainteresuje i podzieli sprzęt. Praca na akord, więc i dniówki już wtedy nie ma. Jak jesteś nowy to stoisz zazwyczaj cały dzień i nic nie robisz albo chodzisz i sprzątasz, przenosisz itp. Marna organizacja pracy. Nie dostałem wypłaty i nie ma teraz kontaktu, dobrze że umowa mi się skończyła, bo też bym teraz jej nie rozwiązał...

Tak2Nie

Do kraken

Kraken, mówisz że przed wypłatami obcinaja wypłaty wyliczając straty - skąd masz takie informacje? I ten kto sprzedaje zyskuje biały kask? Mówisz o tej budowie w Lublinie rozumiem? Biały kask akurat tam dostała pewna osoba jeżdząca hondą, i podobno on sprzedawał? Ciekawych rzeczy sie dowiaduje XD

Kraken

Do bani...Kierownik projektu nie jest w 100% uczciwy..PREZES JAK NAJBARDZIEJ OK.. Najlepsze są spotkania komu ile zabrać i latający na kilometry konfidenci i donosiciele.Bądz konfidentem dostaniesz biały kask. dodam ze przed wyplatami robia rozrachunek licza straty i obcinaja wypłaty.. Kasa nigdy nie jest na czas a wyplaty wyplacane w ratach...100% idzcie tam do pracy jak macie mało nerwów to tam emocji nie zabraknie.. Ogolnie firma jest ok..tylko kombinowanie bokiem wychodzi... pytanie do RD.? jakich szkoleń? jakiej odziezy.? rzucacie ludzi z planami na budynek i tyle odziez chyba dostaja pracownicy na umowie o prace bo tych ze zlecenia nawet nie uwazacie..

zdziwiony

ej pracownik chyba nieźle ruszasz d... że potrafisz tyle zarobić

TakNie

Kiedy? Ostatnia taka wypłata była za listopad, w grudniu 1000zl mniej ale i tak zajebista kasa

bez nicku

dziadostwo

Tak1Nie

Co wy pieprzycie? Jak sie nie chce pracować to sie zarabia marne 2000 w tej firmie. Owszem, troche spadły zarobki, ponieważ nie jest naliczane z godziny tylko z akordu. A jak ktoś nie pracuje to nie zarabia. Tyle. Mogliby być troche bardziej uczciwi, i ogółem mówić jakie zarobki wychodzą, i jeśli jest "godzinówka" to ile wynosi. Ale są miesiące gdy zarobi się 3.500 zł a są gdy zarobisz 5000zł. Wystarczy ruszy (usunięte przez administratora) i pracować

X
@pracownik

5000zł, jesteś śmieszny. Napisz kiedy i gdzie tyle zarobiłeś.

kelner

to lud pierwotny sami fachowcy jest zajebista firma kazdemu robi dobrze tylko wtakim gronie pracowac ludzie zglaszajcie sie do pracy przemila atmosfera zajebista dyrekcja..i w ogole ja tez tam jestem jade na relanium ale co tam ..

Tak1Nie

Zmieniają stawki jak im się podoba. Dowiedzieć się w jaki sposób naliczają pensję to rzecz niemożliwa. Poobcinali ludziom pensje po 1000 zł. Nie polecam.

Tak4Nie

EXelektryk

Współpracowałem z nimi i w sumie na tle wielu firm są OK. Instalacje, które wykonują niestety do najprostszych nie należą... Dużo nauki, kasa średnia, atmosfera w pracy dość dobra, szef spokojny, sporo pracy na wyjazdach ale diety płacone uczciwie chociaż z opóźnieniem. Praca odpowiednia dla młodych, którzy chcą się nauczyć czegoś nowego i mogą i chcą pracować w delegacji. Mi osobiście praca w terenie na dłuższą metę nie odpowiadała

Tak2Nie

elektryk

Wtorek zwalniają w łodzi 4 pracowników.Czwartek szukają nowych,przemiał non stop.Emerytury nie doczekasz.

RD
@elektryk

Nie zwolniliśmy, tylko nie przedłużyliśmy umów tym pracownikom, którzy się niestety nie nadawali. Cały czas szukamy nowych pracowników, którzy potrafią i chcą pracować. Praca jest dla chętnych, jednak w dzisiejszych czasach nie płaci się za przychodzenie do pracy ale za samą pracę. Dla nas ciągły przemiał też nie jest korzystny - koszty szkoleń, badań, odzieży etc. pozdrawiam :)

Zostaw opinię o IBS Controls sp. z o.o. - Wałbrzych

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

IBS Controls sp. z o.o.
2/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Dąbrowskiego 17A