Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!
Nowy wpis
inox
01.11.2023 21:31
Kandydat
Samochód próbny po okresie próbnym. Proszę o wyjaśnienie zanim wybiorę się na rozmowę na czym polega praca przedstawiciela? Czy będę musiał jeździć komunikacją, prywatnym samochodem czy może przesiedzę trzy miesiące w biurze zanim zostanę wypuszczony w teren, aby zbierać informacje o działaniach konkurencji, realizować plany sprzedaży, prezentować wyroby oraz negocjować oferty i co najważniejsze w pracy handlowca - budować relacje z klientami. Oferta jest napisana w stylu sprzed kilkunastu lat, więc albo jest tak fantastycznie, że ludzie pracują długo lub ogólnie lipa, a byli pracownicy siedzą cicho, bo nie wiedzą o istnieniu np. tej strony.
Administrator
07.06.2023 08:00
Inne
Wielu osobom szukającym zatrudnienia potrzebne są świeże informacje o I.M.S. w mieście Bydgoszcz. Jeśli jesteś w posiadaniu przydatnych ciekawostek o tej firmie? Czekamy na twój komentarz.
Nowy wpis
stalowy
28.06.2023 08:58
Kandydat
Przewijają się oferty pracy na stanowiska handlowe IMS, a wiem tyle, że należą do grupy Jacquet. Mało informacji o nich na rynku. Aktualnie pracuję w firmie handlującej wyrobami stalowymi ( czarne, nierdzewne, jakościowe ), jednak chciałbym się rozwijać i aplikować do " korpo ". Na co może liczyć przedstawiciel handlowy? Narzędzia pracy - wiadomo, wynagrodzenie ( niska podstawa, realne wyższe premie czy na odwrót ), No i same warunki, bo w tym momencie firma bardziej przeszkadza swoimi metodami tzn. więcej planowania, raportowania, sprawdzania niż handlu. Robią wszystko, aby nie płacić premii, a sama podstawa też była dobra w 2016, a nie dzisiaj. Rozpadające się auto, którym wstyd jechać do klienta też jest. Ważne, że szef ma co dwa lata nowe. Dlatego rozglądam się za poważnym pracodawcą. Nie chcę tylko wpaść z deszczu pod rynnę stąd pytanie o warunki pracy
Zostaw merytoryczną opinię o I.M.S.
Opinia
Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.