Biuro Rachunkowe Biurex

Kielce

Opinie o Biuro Rachunkowe Biurex

olek

@czas ja nie korzystałem z ich usług, bo sam potrafię to robić. Mam odpowiednie wykształcenie i doświadczenie, Stąd też chciałbym spróbować swoich sil w ewentualnej rekrutacji, szkoda, że teraz żadnej nie prowadzą...

mich

Słyszałem, że Biuro Rachunkowe Biurex jest jednym z lepszych w Kielcach, także myślałem, żeby powierzyć właśnie im rozliczanie mojej firmy, bo wiadomo, że lepiej robić to w sprawdzonym przez innych miejscu. Dlatego jeszcze tu chce zapytać, czy ktoś był zadowolony/nie zadowolony z ich usług i z jakimś uzasadnieniem jeśli można

seba

Dużo szkoleń wewnętrznych i sporo korzystają ze szkoleń finansowanych z UE.

x

Najchętniej to(usunięte przez administratora) przyjmują, niby taka porządna firma...

Mila

bez przesady..przerwy są i nie trzeba zostawać po godzinach..

Alina

Byłam na praktyce i super miło, ale pracy dużo.

Duśka

Super Pracodawcy, nie można trafić lepiej, dużo się tam nauczyłam..polecam

Tomasz Król

Super miejsce pracy, można zdobyć doświadczenie. Załoga godna polecenia a firma stale się rozwija.

Norbert

Firma, już nie ta co kiedyś. Podupada. Personel średni.

Solidny pracodawca. Duża firma, partnerskie podejście. Polecam. 10/10y

Zostaw opinię o Biuro Rachunkowe Biurex - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Rachunkowe Biurex