Albatros Aluminium Sp. z o.o.

Wałcz

Opinie o Albatros Aluminium Sp. z o.o.

Leśny zwierz

Witam wszystkich. :) Jak sytuacja w Albatrosie na wrzesień 2017? Sporo ludzi z Sapa Trzcianka przeniosło się do Albatrosa. Między innymi ostatnio Kotlet. Jak tam sytuacja byli Sapowcy? Słyszałem, że warto... Prawda?

jatoja

Jak wygląda praca na stanowisku logistyka i ile dostaję się na rękę ?

bynajmniej
@jatoja 20.11.2016 20:26
Jak wygląda praca na stanowisku logistyka i ile dostaję się na rękę ?

w sumie to nikt tego nie wie, ogloszenie na logistka juz dawno wisi i nie mogą znalezc od kilku miesiecy?

Ax

Niby mówi się że za nadgodziny nie trzeba przychodzić, ale to klamstwo. Za nieprzychodzenie zabierają premie, ciągła presja na nadgodziny i stres. Tyrasz na cięciu w pocie czoła a pakowanie sobie spokojnie pakuje i ma wszystko gdzieś.. a zarobki takie same przynajmniej przez dwa lata kiedy mozesz liczyć na podwyżkę..

Ktoś
@Ax 07.08.2016 11:08

Ot ocena gościa który na pakowaniu dnia nie przepracował

Szukasz pracy?

Mosej

od stycznia 2016 bedą przyjmowac/1,800zl na reke/takie opowiastki latają po mieście,pewnie taka kasa jak robisz 3zmiany plus nadgodziny na produkcjii,po ile tam macie zmiany?10 czy 12 godzin?

Roman

Witam Was, Szukam pracy na produkcji,ale wiadomo jak to jest w naszym kraju.Minimum krajowe,a regułą jest umowa zlecenie.Jak to wygląda w Albatrosie?

lol

Powie mi ktoś jakie proponują zarobki na początek i czy zatrudniają bezpośrednio w firmie czy przez pośrednika pracy.

chetny

Witam. Mam Pytanie czy ktoś się orientuje, czy poszukują w Albatrosie kogoś na stanowisko automatyk/elektryk? Jestem jak najbardziej zainteresowany i góry dziękuję za odpowiedź.

amelinium

Kajtek dobrze napisałeś :). Koleś czutro pracuje miesiąc albo dwa a wypowiada się za tych co już po 2-3 lata pracują i mają trochę do czynienia dłużej z tymi i owymi sytuacjami. A może jest z tych co patrzą na halę z górnych okien (biurowy).

gilza

Jeszcze jedno,u kogo składa się CV , bo teraz słyszałam ze mozna wejsc do biura, tylko nie jestem pewna.

gilza

Czy ktoś wie , czy przyjmują do albatrosa.

ktoś

Chodzi tu o to ze jeżeli robisz swoje to jest ok,ale...jak oglądasz film na kompie jest afera

kontra

są jeszcze VN grzejniki, ozen...

amelinium

Do "ktoś" Widać,że nie jesteś pracownikiem produkcyjnym. Inaczej bys mówił gdybys był traktowany przedmiotowo. Kkkkk ma racje!!! Nie maja poszanowania zadnego dla drugiego człowieka. A to przeciez pracownicy z hali wypracowują pieniążki. Pieniążki i normalna praca ,oraz traktowanie jest dla pracowników administracyjnych. Banda gburów i panoszących się chamów. Nikomu nie polecam tego zakładu!!!

czutro
@amelinium 11.02.2015 20:06

Zwolnij się człowieku po prostu, a nie męczysz tu bułę. Ciężko jest, ale bez przesady. Myślę że tu jest lepiej niż w wielu innych fabrykach.

ktos

Kkkkk jak nie pasuje to wypad do ozenu,tam twoja prace docenią

kkkkkk

Ta firma to tragedia. Beznadziejnie zarzadzan, syf i bałagan na kazdym kroku. Na swieta nawet zyczen nie zlozyli, o podwyzkach plac zapomnij. Zapierniczaj ciagle, a jak nie przyjdziesz na nadgodziny zabieraja premie. Paniusie z biura nosza sie jak damy majac nas zwyklych szarakow za nic. Gnoj syf i pedalstwo.

ktoś

wpadaj non stop kogoś przyjmują

wałczanin

Wie ktoś czy jakiś nabór trwa i potrzebuja ludzi? czy jak zaniose CV to mnie wezmą? czy raczej zwolnienia. juz mam dosyc siedzenia na bezrobociu !

petent

Personalnym w tej firmie jest Pan Portier który przyjmuje składane przez chętnych do pracy CV . Co się dalej dzieje z tym dokumentem w którym jest wiele danych personalnych petenci nie wiedza.

amelinium

Widzę,że niewygodne wpisy są usuwane przez zarząd!!!! Prawda w oczy kole???!!! Obóz pracy,a nie zakład!!! Kompletny brak poszanowania drugiego człowieka!!! ARBEIT MACHT FREI !!! PRACA CZYNI WOLNYM TAKIE HASŁO JUŻ HISTORIA ZNA!!! w ALBATROSIE ODRADZA SIĘ NA NOWO!!!

krzyzak

Nie "Wielki Kontór" jak piszecie, ale "Wielki Komtur"!!!

amelinium

Nie chodzi mi o system pracy tylko o sposób traktowania i podejście do człowieka!! Mniemam,że gdyby było ludzkie traktowanie,a nie zastraszanie zabraniem premii za odmowę nadgodzin to wiele więcej osób chciało by przyjść. Ponadto o nadgodzinach w sobotę powinno się powiadomić dużo wcześniej,a nie w piątek o 12 w południe. Każdy ma swoje życie prywatne i plany z rodziną. Nie mozna życ tylko dla Albatrosa!!! Ciekawe co robią osoby którym tak lekko przychodzi decyzja o nadgodzinach w tym czasie jak Ty zasuwasz w pocie czoła w sobotę na drugiej zmianie??? Na pewno siedzą w domku i cieszą się ciepłem rodzinnym,albo piją drinka:). Jeżeli Ty nie szanujesz własnego zdrowia to mozesz brać i po 3 zmiany jedna za drugą. Niestety jeżeli Tobie będzie potrzebna pomoc to nikt Ci nie poda ręki. (usunięte przez administratora)

pakowacz

amelinium - może wolisz czterobrygadówkę: jeden wekend wolny w miesiącu drugie zmiany w niedzielę i brak nadgodzin.

ktos

Zapomniałeś wspomnieć że malec jest psychiczny,ale może to szczegół;)

ale urwał

(usunięte przez administratora) istnieje cos takiego jak sad pracy (usunięte przez administratora)

amelinium

Jeżeli nie mieścisz się w godzinach to nie każą odbijac karty na portierni tylko zapisywać się na kartce żeby nie wykazało w systemie. :) I mają czysta dupe :)

amelinium

dla niezorientowanych. pracodawca ma prawo prosic nas o pracę w godzinach nadliczbowych,ale z przestrzaganiem zasad regulaminu pracy!!! Ale jezeli kogoś "kontu" zmusza do przyjścia do pracy nadgodzinowej w sobotę na 2 zmianę od 14 do 22 i od poniedziałku musimy przyjść na normalną zmianę na 6 rano to nijak nie mieścimy się w normach gwarantowanego dopoczynku tygodniowego!!! Mało tego jezli odmówisz kontórkowi :) to nie masz premi!!!! Prywata jakaś czy co ???!!!!

amelinum

uwaga!!! wiadomość do kierownictwa zakładu,oraz do pseudo"wielkiego kontura"!!! Każdy pracownik ma prawo do tygodniowego odpoczynku jaki gwarantuje mu kodeks pracy i prawo w Rzeczpospolitej Polskiej. (usunięte przez administratora) Jezeli mało macie problemów z sądem pracy to mozemy dołozyć kilka spraw. Ponadto straszenie pracowników,że odmowa przyjścia do pracy w godzinach nadliczbowych na kilka godzin przed planowanymi nadgodzinami skutkuje zabraniem premii jest niedopuszczalne!!! Ale takie zasady stosuje zarząd Albatrosa. Załosne :(( Pracownik w tej firmie znaczy śmieć!!!! Który nie ma swojego prywatnego życia i rodziny. My jednak znamy swoje prawa i obowiazki !!!

amelinium

Teraz już nawet nie będą za nadgodziny płacili w danym miesiącu tylko na koniec roku. Zadecydował tak samozwańczy przedstawiciel załogi Wielki kontur o którym nikt nie wiedział,że jest przedstawicielem. Kto go wybierał??? Kto wystawił jego kandydaturę??? NA PEWNO NIE ZAŁOGA którą niby reprezentuje. Robią w tym zakładzie co chcą z ludźmi. Stawiają ich przed faktem dokonanym. Bez prawa głosu. Gdzie są związki zawodowe???!!!

amelinium

Zarobki 1600-2000zł to oczywiście zarobki brutto!!! Na rękę 1300zł!!! 1500 z nadgodzinami!!! Wstyd i hańba żeby nie utrzymać rodziny pracując uczciwie cały miesiąc we własnym kraju. A niby taka dobra firma. Pracuję tam to wiem :(

Pracuję w firmie niemal od początku jej działalności. Nie miałem dotąd lepszego pracodawcy.

?

jedynym problemem w tej firmie są ludzie którzy zajmują sie sprawami niuezmwiązanymi z ich pracą. pracuje w tej firmie długo dyrektorzy i kierownik są w porządku

?

gostek - 2013-08-28 18:39:53 Staż pracy nieco ponad rok czasu. Socjalu nie ma, podwyżki ogólnie są, ale marne. Na święta stówka i finito. Na produkcji tyle ile minister pozwolił na start, po pół roku albo roku sto brutto podwyżki, a jak zasuwasz jak dziki ( usunięte przez administratora )to do dwójki dojedziesz. Fachowcy wiadomo więcej. Z kadrą, oprócz mistrza wielkiego mistrza von jungingena produkcji, da się żyć :) Szeregowi pracownicy spoko, fajna ekipa. Wiadomo, jak to w fabrykach, pracuje również element i kable. Szczególnie trzeba uważać na pewnego chłopaka i dziewczynę, którzy każdej zmianie opowiadają na lewo i prawo co kto i jak. Ale tak jak mówię, generalnie spoko :) Po roku pracy zaproponowano mi 100 brutto. Stówka za taki zapieprz to strasznie mało i zastanawiasz się czy było warto.( usunięte przez administratora )

ktos

A kto jest tym( usunięte przez administratora )u wielkiego kontura?Ogólnie szefo nie jest zły o, ile nie ( usunięte przez administratora )Ja tam nie narzekam.Staż ponad dwa lata.

ktos

Socjalu i swiadczen nie ma. Podwyzki przy przedluzaniu umowy a atmosfera nie jest zla

ktos

Ze stawkami to szału nie ma.Szeregowi pracownicy zarabiają od 1600 do 2000 Atmosfera dobra,a szkoleń raczej nie ma.

Jojo

Witam Można jeszcze składać podania do pracy na produkcji? Na jakich warunkach?

albatros

witam. a jak tam sie kształtuje sytuacja w firmie na koniec lutego? bo słyszałem że zwolnienia sie zaczynają...

ja

witam, ja również pracuję w firmie Albatros-Aluminium i co do zarządzania to raczej uważam, że ledwie 50% kadry zarządzającej ma jakieś pojęcie o swojej pracy. Ale może patrze przez zakrzywiony pryzmat mojej psychiki :) ogólnie jest ok. Aczkolwiek słowność w tej firmie jest raczej luźno traktowana (można usłyszeć "może mówiłem, może nie mówiłem"... w skali od 0-7 można dać jej 5 - jest nieźle.

Firma Albatros Aluminium Sp. z o.o. w której mam okazję pracować to firma zarządzana przez doświadczoną kadrę kierowniczą, mającą na uwadze dobro firmy oraz osób w niej pracujących. Relacje układają się po partnersku i każdy jest ważny dla sukcesu firmy

olo
@anonim 30.09.2011 09:08

piszesz te bzdury jako były pracownik biurowy czy zawyły szarak halowy ?

Zostaw opinię o Albatros Aluminium Sp. z o.o. - Wałcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Albatros Aluminium Sp. z o.o.