Sellpro Sp. o.o.

Poznań

Opinie o Sellpro Sp. o.o.

bezrobotna

Nie wiem co o tym myśleć. Nie podpisałam z tą firmą umowy i nagle okazało się że od kilku miesiecy jestem ich pracownikiem. Zus nie może mi wypłacić chorobowego, nie mogę się też zarejestrować w urzedzie pracy bo teoretycznie mam pracę. Tak oto nieuczciwa przedstawicielka firmy wykorzystała wypelniony przeze mnie kwestionariusz. Nie podawajcie swoich danych!

Zachęcamy do dodawania komentarzy na temat firmy Sellpro Sp. o.o. Wielu użytkowników czeka na twoją wiedzę i opinię.

Zostaw opinię o Sellpro Sp. o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sellpro Sp. o.o.