Skanska

Zielona Góra

Opinie o Skanska

onyx

Wyzysk człowieka przez człowiek (bardziej "skrzata"). Praca od 10h do 12h i więcej na dobę jako kierownik / inż. Odradzam. Skanska Gorzów to samo.

3e4r

teraz nadal prowadza rektuacje na przylad na stanowisko spawacza w osłonie CO2 chodzi tutaj o metode 135, 136 praca jest w Niemczech wiec mozna sporo zarobic

onyx

Skanska Zielona Góra to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a nie firma. [usunięte przez admina] a nie inżynier.

s

tak niestety atmosfera strasznie upadła od czasu nowego szefostwa. Ciężko wytrzymać chamskie zachowanie [usunięte przez admina] w stosunku do pracowników i podwykonawców. Dziwne że dyrektorstwo to toleruje. Potwierdza to obecna sytuacja zwalniają się 3 osoby, w sumie i tak długo wytrzymali.

Zostaw opinię o Skanska - Zielona Góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Skanska