SAF S.A.

Opinie o SAF S.A.

michi

a szukają? chyba juz nie bo nie ma ogłoszenia, a w biurze jak?

MNC

a znalezli już kogoś na śląsk ?

absurdalnie złe warunki

Przepracowane kilka lat. Z roku na rok coraz więcej pracy a wynagrodzenie coraz mniejsze.Potwierdzam większość złych (doświadczone na własnym przypadku) opinii. Potwierdzam nieumotywowane cięcie premii lub motywowane "muszę obciąć prowizję bo za wysoka, xy i tak obetnie". Notoryczny brak zastępstwa,praca w domu,praca na L4 przy pensji tylko 80%,w momencie kiedy 1 raz nie było możliwości pracy będąc na L4 słowa: nie wracaj lepiej bo dostaniesz zwolnienie. Są osoby które pracują, są osoby , które chodzą i mówią , że pracują przy czym lepiej wynagradzane te, które chodzą i mówią...W doświadczeniach mojej osoby : wyzysk !

DW

W terenie prawie same kobiety. Zleceń różnie, ale zawsze są. Odbiory przedmiotów też. Raporty codziennie na bieżąco, sprawdzanie też - GPS. Pensje OK, rozliczane w terminie. Nie ma lekko, tempo ogromne.

a jak na stanowisku windykatora terenowego? ile jest zleceń miesięcznie? ile firma zatrudnia pracowników w terenie? jak im płaci ? czy są jakieś przestoje w zleceniach? czy firma tnie pensje, normalnie rozlicza? trzeba jakoś raportować działania? sprawdzają jak pracujesz w terenie?

xxx

W związku z posiedzeniem pojednawczym, które odbyło się 19 marca 2015 r. o godz 10:00 sygnatura akt IV K 163/15, chciałbym przeprosić firmę SAF S.A. za opublikowanie wypowiedzi dotyczącej firmy.

Bylem widzialem

Ludzie nie pakujcie sie w to łajno.Obiecanki cacanki i najlepuej pracowac 48h,spac w aucie,i byc bez swego ja. Upokarzanie i bez poszanowania pracownikow

roman

czesc, czy ktoś mógłby udzielić informacji ile wynosi podstawa i czy fatktycznie pracując dobrze można zarobić jako windykator z premią 4 tys zł? Bo tak powiedzieli:)jak wygląda sprawa samochodu i paliwa? sprawdzają i obcinają za prywatne podjazdy i trzeba płacić za benzyne ze swojej kieszeni? dzięki za info

Mike
@roman

1. Tak można (z tym że to było 2 lata temu, nie wiem jak jest teraz) 2. Co do paliwa, ja prywatnie nie jeździłem, mam taką zasadę, ze samochód z pracy służy do pracy, a zakupy można było zrobić po drodze. Pozdr.

@roman

Na Twoim miejscu nawet bym się nie zastanawiał nad tą firmą. Po niedługim czasie dojdziesz do wniosku ze zmarnowałeś tylko czas.

Mike

Prracowałem w tej firmie ponad 2 lata temu na stanowisku windykator terenowy. Moje zdanie: pracowało mi się dobrze, choć miałem łatwiej bo jako jedyny umiałem tam windykować :) JAk ktoś potrafi i lubi pracować, to nie będzie narzekać. Płaca terminowa, na premii delikatnie ucinali w dół, no ale ja od 2 miesiąca zrobiłem więcej od pozostałym "windykatorów", więc zaczęła się zazdrość i ucinanie. Gdy byłem w terenie 2,3 dni (nocleg w Wielkopolsce) to jeden dzień mogłem potem wygrać w tygodniu wolny, co uważam za uczciwe. SZ tych minusów: słyszałem i widziałem na własne oczy ludzi płaczących, bo zostali zwolnieni (te sławe "czarne piątki"), ale to nie moja sprawa, tylko decyzja szefów. Największa bolączka: organizacja pracy to katastrofa. Byłem wysyłany do ludzi, którzy już zapłacili, albo gniołtem dłużnika na 5tys (tyle zostało mi podane w zleceniu), po czym dzwoniła pani B. z info że zadłużenie to 7tys. Jest to sytuacja niepoważna, a zasadą windykacji jest poważna firma, poważny człowiek, poważna sprawa. Pracowałem krótko, choć miałem już ofertę pracy w banku (potem ją przyjąłem), to wahałem się jednak i chciałem zostać w SAF. Zdecydował przypadek: zostałem wysłany do dłużnika przez panią B., specjalnie wyjechałem z samego rana żeby go złąpać i gdy stałem już pod jego domem, zadzwoniła Edyta z opierniczem (którą z tego miejsca serdecznie pozdrawiam, bo oprócz tej akcji była normalna), że sam sobie ustalam do kogo jeżdzę i że ten dłużnik już zapłacił (ciekawe kiedy?, no ale taka tam jest organizacja). Nie lubię takich akcji, więc porozmawiałem z nią w sposób windykacyjny. No i tak zdecydowałem się pożegnać SAF i iść na windę do banku. Pozdrawiam.

@Mike

hehe pamietam sytuacje :) ale musisz przyznac ze nie wszyscy w safie byli jak pani B. :D na nia faktycznie trzeba uwazac i najlepiej omijac szerokim lukiem... (tu opinie na jej temat pozostawie dla siebie) bywalo i tak ze zespol byl zgrany i fajnie sie pracowalo :) ale jesli juz gora to zauwazyla to robila wszystko zeby zespol sklocic i doprowadzic do wyscigu szczurow... a jak sie nie udalo to najbardziej opornych, pomimo tego ze dobrych pracownikow, najlepiej zwolnic zeby oslabic zespol... powiem szczerze nie zaluje ze tam juz nie pracuje :)

Marlena

Bylam na rozmowie w tej firmie. Zewnatrz i wewnatrz firma robi bardzo dobre wrażenie. Ale... no właśnie, nauczona doświadczeniem chcialabym sprawdzić. Czy może mi ktoś napisać jakie są w praktyce warunki? Chcę pracowac w sprzedazy. Aktualnie jeszcze pracuję ale chciałabym pilnie zmienic prace. Interesuje mnie szczegolnie czy wynagrodzenia sa wyplacane na czas? Czy sa stosowane kombinacje/obcinki prowizji/premii? oj aktualny pracodawca ma z tym problemy a ja nie chcę już byc dalej oszukiwana i postanowilam zmienic pracę:-( Mam na głowie kredyt na wlasne M, więc wolałabym się upewnić czy firma jest terminowa, nie kręci i wypłaca kasę na czas. Będę bardzo wdzięczna za pomoc!

Realista
@Marlena

Szczerzę radzę Ci poczytać powyższe opinię, zwłaszcza negatywne, które są dodane najczęściej przez ludzi którzy tam pracowali. Jeżeli się decydujesz na zmianę, to omijaj szerokim łukiem to miejsce, ponieważ za kilka miesięcy stwierdzisz, że to była zła decyzja i strata czasu. Wynagrodzenia są terminowe - nie mogę osobiście w tym kierunku niczego zarzucić. Natomiast największy problem jest z tym, że mimo starań i pełni zaangażowania będzie to prawie najniższa krajowa. Na rozmowie wstępnej wszystko pięknie brzmi, jednak realia wyglądają zupełnie inaczej, o czym przekonasz się na sobie dopiero po pewnym czasie.

xxx

Gdyby firma była rzetelna i lojalna względem pracownika, myślę, że nie byłoby tu tylu opinii, ponieważ pracownicy nie mieliby firmie nic do zarzucenia, a tym samym nie komentowaliby w żaden sposób. Te wszystkie negatywne opinie mówią same przez siebie - żaden były pracownik nie poleca pracy w tej firmie. Ludzi pracujących tam wiele lat, zwalniają bez najmniejszych skrupułów (ok, biznes is biznes) ale powinno odbywać się to w normalny cywilizowany sposób pozostawiając po sobie, jak nie miłe to chociaż, neutralne wspomnienia, a nie zrażać do siebie na odchodne. Sądzę, że takie firmy nie mają racji bytu na Naszym rynku.

iwka

Kochani tam nie ma co liczyć na super warunki jak i super ludzi,,,,Ci którzy tacy byli: bezpośredni, szczerzy, uczynni dla innych--już dawno nie pracują--bo wazeliniarzom nie pasowali--obudzcie się...szkoda ze nikt tego nie widzi--pseudo zarzadzajacy a później takie czy owakie opinie ze nikt nie chce z frma wspolpracowac--tak dalej--pozytywne opinie to plyną tylko od (usunięte przez administratora)i szefów którzy cos musza napisac by nie było tu tylko negatywow---oczywiście na początku wszystko gra, prawdziwe oblicze firmy i zarzadzajacych jak i zaszczutych pracowników wychodzi później--wazeliniarze (o nich każdy Cię poinformuje ;-) jeśli sam szybko nie zauważysz...

prawda

juz nie przesadzaj - romanse to nie negatywy,hahahihiahaha... a to nie jest miejsce do pisania obiektywnych opinii, kazdy ma prawo wolnosci slowa i moze sobie pissac co mu na sercu siedzi a ty chyba reprezentujesz firme,co cwaniaku?

gość

niestabilna; zwolnienia masowe, falowo; plotkarstwo, romanse, dwulicowość.. liczą się tam tylko wybrane osoby - reszta to nic nie znaczące pionki, które prędzej czy później zostaną zwolnione, nie ma możliwości rozwoju, nie ma umów na czas nieokreślony a okres wyp. dla każdego to tylko 2 tyg., odkrywa się to wszystko dopiero z czasem, z dnia na dzień przekonujesz się, że jeśli nie zarabiasz dla firmy pieniędzy - dużych pieniędzy to się nie liczysz, nikt Cię nie lubi, nikt nie szanuje, pozornie wszyscy udają dobrych kompanów i miłych, a naprawdę tylko czyhają aż Ci się noga powinie by iść i poskarżyć o tym prezesom liżąc tym samym ich tyłki.

Nooowa

Brak kompetencji i brak komunikacji wewnątrz komórki organizacyjnej.Brak obiektywnej oceny wartościowych pracowników--wyzysk i próby wmawiania komuś że jest do d***y a wcześniej dopoki sie przeciwstawil pracy za free---żenada a pomyśleć że człowiek byl dumny ze pracuje...wazeliniarstwo i kumplostwo ..tyle...ktos kto chce sie utrzymac --bo dobrze pracuje--odpada..zwolnia cie jak wielkie zero

iwka

szeowa kazała napisac hahahahah żal

żałosne

Portal służy wyrażaniu opinii i KAŻDY ma prawo do swojej własnej, nie rozumiem skąd komentarze do innych opinii. Analizując widać tu jedynie komentarze do złych opinii co pozwala na wniosek, iż komentarze te nie pochodzą od zadowolonych pracujących tylko od ...sami wiemy ;) Od siebie - jak najdalej od firmy i jak najdalej od tego pracodawcy !

ALEW

Pracowałem w tej firmie 4 lata i z czystym sumieniem nie polecam tego pracodawcy Nikomu!

zzz
@ALEW

a jednak 4 lata bez przymusu tam pracowałeś. długo jak na takiego "złego" pracodawcę.

Rxxx

Cala firma dziala na jakichs smiesznych zasadach. Dzial windykacji omijac szerokim lukiem. Przelozona ktora potrafi tylko przeklinac i ponizac innych, a kazdy trzesie sie na mysl o tym, ze pojawi sie w firmie. Dziewczyny uciekają na macierzyńskie, zwolnienia nastepuja przez "poslanca" bo sama przelozona nie ma na tyle odwagi w tej kwestii. Dzial handlowy rowniez nie cieszy sie dobrymi opiniani i wzajemnym szacunkiem. Odradzam prace w tej firmie, szkoda nerwow.

była

A ja powiem tak: Pracowałam, nie długo ale bardzo intensywnie. Oddałam całą siebie tej firmie(usunięte przez administratora) już nigdzie nie będę umiała się zaangażować. Nie doceniają lojalności i oddania, nie doceniają dobrej roboty, klepią Cię po ramieniu a potem wywalają jak .... (usunięte przez administratora)Płacą dobrze, ale do czasu potem szukają gdzie można przyciąć i obciąć. Moje zdanie.

Zostaw merytoryczną opinię o SAF S.A. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w SAF S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy SAF S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SAF S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SAF S.A.?

Kandydaci do pracy w SAF S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SAF S.A.