Piekarnia Jul-Ka

Opinie o Piekarnia Jul-Ka

Ela Nowy wpis

Pracowałam kilka miesięcy. Zdecydowanie nie polecam. W większości punktów pracownik jest sam na całodniowej zmianie, która wynosi teoretycznie 12 h (tyle jest otwarty punkt). Do tego trzeba przyjść wcześniej przed otwarciem, żeby wyłożyć cały towar oraz zostać po zamknięciu aby posprzątać, więc w zalezności od tempa, ilości towaru i stanu sklepu zamiast 12 można być nawet 14 h w pracy, gdzie oczywiście nie jest płacone za te 14 h. Duży ruch, długa kolejka, obsługa klientów i do tego w międzyczasie przyjmowanie kilku dostaw dziennie, sprawdzanie poprawności dostawy, wyłożenie towaru na sklep, dbanie o porządek miejsca pracy, to wszystko jest na głowie jednej osoby, która pracuje dzisiaj na punkcie. Tego wszystkiego na raz nie jest w stanie ogarnąć jedna osoba. Wyzysk, wyzysk, wyzysk. Jedna osoba ma na głowie przez cały dzień cały punkt. Dlaczego w innych sieciach piekarni są normalnie dwie zmiany i pracują po dwie osoby na jednej zmianie? A tutaj jest jedna osoba na cały dzień . Wyzysk. Do tego chleb z poprzedniego dnia normalnie jest sprzedawany na następny dzień jako świeży, bułki tak samo, przez to przestałam już ufać w świeże pieczywo w piekarniach. Coś upadnie na podłogę? Nic nie szkodzi, oby tylko klienci nie widzieli.

@Ela

To 2h robi się za darmo? Czy można dogadać się, aby zmiany były ustalane po 6h, wpisując je w grafik? A jeszcze zapytam; ile proponują pensji za tyle obowiązków? Jak pracowałaś sama na zmianie to mogłaś na chwilę zamknąć stanowisko żeby pójść do wc?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Piekarnia Jul-Ka?

Zbyszko Nowy wpis

Ech. Westchnąłem ciężko po ostatnim komentarzu. Podsumowano go słowami - stres i marne pieniądze. Czy marne, to rzecz ocenna i subiektywna, to samo zresztą i ze stresem. Co jednego mobilizuje, drugiego sparaliżuje. Może więc zamiast bawić się w oceny, sięgniemy do korzeni, by stał się jasnym, jaką oferuje się tu aktualnie stawkę za pracę i kiedy otrzymuje się umowę o pracę?

Krys

Nie polecam pracy w tej firmie. Na rozmowie ustalone warunki-1 miesiąc umowa zlecenie (najniższa stawka), potem o pracę. W rzeczywistości przedłużanie w wieczność zlecenia, mydlenie oczu. Praca po 13h bez przerwy, a jak zapytasz czy można coś zjeść to masz na to jakieś 3 minuty, bo zaraz wołają cie, że jest dużo roboty. Pewnie to na przykład 50 zł premii za wyrobienie targetu, ja nie wyrobisz to pieniądze są zabierane. Słaby socjal, o Luxmed nie można się doprosić. Odpowiadasz finansowo za każdy gram pieczywa, jak coś spadnie to odkładane jest do dalszej sprzedaży oby tylko było czyste.Chleby "dzisiejsze" są z poprzedniego wieczora. Nie można nawet zaplanować dnia wolnego, bo ciągle dzwonia, że masz przyjechać na drugi koniec miasta do pracy. Stres i marne pieniądze.

Sprzedawca

Pani Iwonka bardzo pozytywna kobieta. Rekrutacja trwała około 30 min z czego był to zdecydowanie dialog niż monolog z pytaniami "do". Inaczej niż wszędzie,pytań to ja miałam więcej niż pracodawca,na które odpowiedzi były chętnie i obszernie udzielane. Warto pytać o szczegóły i nie wstydzić się.

Skąd pomysł na tę sieć piekarni w porównaniu do konkurencji?

Agatka

W tamtym roku ktoś kto był na rozmowie pisał tutaj, że oferowali najniższa krajowa plus premie. Czy może aktualnie podstawa poszła do góry? System premiowy jak wygląda? Ktoś może przybliżyć te kwestie?

Jerzy

Kupuję tam od paru lat chleb żytni,, nie krojony.Ostatnio trzy razy z rzędu dostałem chleb czerstwy ,albo odswieżany -muszę zmienić piekarnię

zdzisław
@Jerzy

ponieważ zauważyłem ten sam problem w stoisku piekarniczym w Arenie przy ul. Komandorskiej

Renata
@Jerzy

No to ewidentnie coś im nie wyszło, może to wina zaczynu albo pracownika... a wiesz ilu tam jest piekarzy?

@Renata

Niestetyale trzymają chleby na zapleczu i sprzedają stare . Zauważyłem to już nie raz

Piekarnia JULKA, Wrocław-Bulwa

Dzień dobry, chciałam BARDZO POCHWALIC Panią ELĘ pracującą w piekarni przy B. Ikara we Wrocławiu. Zawsze przemiła, naturalna, uśmiechnięta, potrafi doradzić. Bardzo miła Dziewczyna o rudych włosach. Pozdrawiam i życzę miłej i spokojnej pracy !!!

Aneta

pracujesz w tej firmie? Jeśli tak to jak oceniasz atmosferę pracy, nie ukrywam ze jest ona dla mnie bardzo istotna, tak jak i zarobki? Ile płaca na początek? Można dorobić nadgodzinami?

Martyna

Witam czy jako pracownik można liczyć na jakies benefity, np. Na święta jakieś talony od firmy czy dodatek do wypłaty?? Czy mają jakieś ubezpieczenie, lub multisport?? Czy firma ma coś do zaproponowania pracownikom i jakie jest realne wynagrodzenie.

Inno
@Martyna

Na święta dają premie pieniężne. Masz również ubezpieczenie lux med i Axa.

@Inno

LuxMed jest sporo płatny? I jak to wygląda, można kogoś z rodziny podpiąć?

Witam jestem zainteresowana ofertą pracy, bylam na rozmowie i jestem ciekawa jak to w rzeczywistości wygląda zarobki jakie są. Pierwszy miesiąc umowa zlecenie a puzniej umowa o pracę czy tak w rzeczywistości jest?? Wynagrodzenie najniższa krajowa + premie od utargu czyli ile tak naprawdę można zarobić. Na niektórych punktach jest praca zmianowa, a na niektórych praca po 12 godzin. Jak to jest w rzeczywistości, bo wydaje się że praca spoko i nie ciężka.

Iza
@Ania

Hej, bo widzę, że byłaś na rozmowie. Powiesz proszę jak było? Ile trwała i ogólnie jak to wszystko wyglądało?

@Iza

Rozmowa trwała ok 30 min. Wszystko niby ok było omawiane co się wykonuje na zmianach + zarobki i umowa. Ciekawi mnie jak to wszystko wygląda w rzeczywistości może wyoowie się ktoś tu z pracowników??

Aleksander
@Ania

Jak rozmawiałaś o zarobkach to powiesz ile mniej więcej dają na początek? Jak podasz widełki to byłoby ok, żebym wiedział czy warto wysyłać CV.

@Ania

na ile zmian się tutaj pracuje? i w jakich godzinach?

miks
@Aleksander

Na rekrutacji się dowiesz. Co tak ciągniesz za język?

@Ania

W jakich punktach pracuje się po te 12h? Próbuję dopytać... Bo chcę tu się zatrudnić:)

Mieszkanka

Ceny w górę - jakość w dół! Chemia, glina i Plesn. Nie polecam!!!

Alex P

(usunięte przez administratora) mówią dam 3000 a dają 1800 nie da się żyć bo trzeba sprzedać 140 chlebów każdy za 10 zł masakra nie polecam

@Alex P

Czy Piekarnia Jul-Ka zapewnia jakieś benefity pozapłacowe swoim pracownikom? Jakieś bony albo prywatna opieka medyczna? No i jaka panuje tam atmosfera w pracy? Powiedz mi coś na ten temat. :)

@Marcin

Możesz kupić raz dziennie na swojej zmianie chleb za 1 zł (tylko ten najtańszy). Plusem jest Luxmed

Ile jest zmian w Piekarnia Jul-Ka?

Zazwyczaj jedna. 13 godzin bez przerwy.

Chleb wiejski idealny smak i świeżość nawet na drugi dzień.

Renata
@Piotr

A jak tam obsługa? Stała czy często się zmienia? Jestem ciekawa bo może bym zaniosła CV do pracy :)

@Renata

Nie polecam. Nigdy nie wiesz jaką wypłatę dostaniesz - nie wiem kogo stać na to żeby pracować po 13 godzin i zarabiać 2600 w tych czasach. A jak pójdziesz na L4 to zarobisz jeszcze mniej, bo zabierają Ci wszystkie premie. Nawet jeden dzień l4 powoduje, że wszystko tracisz i zarabiasz jeszcze śmieszniejsze pieniądze. 13 godzin pracy bez przerwy to nawet nie jest zgodne z prawem. Nie polecam pracy tam. Zresztą widać jaka jest rotacja pracowników

Paula

Kg faworków za 100 zł? Chyba kogoś pogieło! Już rogale marcińskie kosztowały 6 dych za kg i nie schodziły ????ktoś popłynął- oby tak dalej to będzie się wyrzucać więcej niż sprzedawać

Kamil

Oficjalnie w wiekszosci przypadkow pensja minimalna krajowa, reszta pod stołem. Zachorujesz, idziesz na urlop, dostajessz tylk minimalną. Kiepski to interes dla pracownika.

@Kamil

A pod stołem ile wpada do tego? Możesz podać takie szczegóły?

Xxx
@Kamil

Nie prawda! Od wszystkiego są odprowadzane składki. On najniższej krajowej jak i od premi.

Czy Piekarnia Jul-Ka ma ściśle ustalone godziny pracy?

Zaleznie od punktu firmowego, sklepy zazwyczaj otwierają się 6.30 / 7 rano i są otwarte kolejne 12 godzin.

Małgorzata
@pracownik

Jak wobec tego wyglądają godziny pracy dla pracownika w Piekarni Jul-Ka? Ile trwa jedna zmiana i ile ich jest? Czy trzeba zjawić się w pracy sporo wcześniej przed otwarciem? Czy zdarzają się nadgodziny?

Jak długo czekaliście na odzew z Piekarnia Jul-Ka? Oddzwaniają zawsze?

Wanda

do mnie oddzwonili, ale do koleżanki nie. Z tego co wiem kontaktują się z wybranymi osobami. Zadzwoń do nich są spoko przez telefon.

Aleksander
@Wanda

Napisz na jakie stanowisko składałaś CV. Interesuje mnie przebieg rozmowy kwalifikacyjnej i warunki wynagrodzenia oraz cas pracy jaki proponuje pracodawca. Twoja odpowiedź bardzo mi pomoże.

Proponuję ostatecznie oddzwonić pod numer, z którego do Was dzwoniono. Panie przez telefon są miłe i uprzejme. Jednak pamietajcie, że rekrutacja to jednak rodzaj oceny potencjalnego pracownika, którą można zdać lub nie ;)

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Piekarnia Jul-Ka?

Atmosfera w pracy zalezna jest od własnego nastawienia. Jeśli jestes opryskliwa wzgledem klientów, klient to odbije nastepnym razem. Jeśli jesteś pomocna, klient wróci. Stanowisko pracy jest w 80% przypadków samodzielną zmianą dzienną, kontakt z resztą pracowników odbywa się zazwyczaj zdalnie.

długoletni pracownik

Po kilkunastu miesiącach pracy śmiało stwierdzam, że lubię tę pracę. Nie czuję stresu, praca psychicznie nie jest wymagająca, ani męcząca. Inna sprawa fizycznego zmęczenia, bo jednak system 12h daje w kość nawet młodszej osobie. Czemu pracodawca nie przemysli systemu dwóch osób jednego dnia po 8h, które się zazębiają w godzinach szczytu? Po za ambicjami w karierze i system godzinowym, reszta obowiązków jest w porządku. Pieniądze, jakie można wyciągnąć to 2500 netto wzwyż, zaleznie od utargów, pozycji w firmie, nadgodzin. Średnio dziewczyny zarabiają 3tyś, myślę, że jak na rodzaj pracy to całkiem dobrze. Atmosfera w firmie jest również istotna i na to nie moge narzekać. Przełożone słuchają naszych propozycji i starają się wybrać rozwiązanie kompromisowe. Gdybym miała stwierdzić, czy polecam pracę w firmie, to śmiało mówię, że TAK

Dorota

Jestem klientką sklepu Julki od dłuzszego czasu,ale z przykrością muszę stwierdzić że wasze wyroby piekarnicze są w coraz gorszej jakości,nieadekwatnej do obecnej ceny,byłam fanką chleba zytnio-razowego jak i wiele innych kóre były smaczne,ale kiedy ostatnio kupiłam ten właśnie chleb i po przyniesieniu go do domu okazało się ,ze pani ekspedientka sprzedała mi nieświeży chleb ,a do tego był bardzo niesmaczny, kompletnie bez smaku,w żaden sposób nie przypominał smaku chleba ,jaki kupowałam do tej pory.Jestem bardzo rozczarowana i napewno więcej w tym sklepie pieczywa nie kupię, bo czuję się oszukana.

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Jul-Ka - Kryniczno

• Jak się pracuje w Piekarnia Jul-Ka?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Jul-Ka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia Jul-Ka?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Piekarnia Jul-Ka?

Kandydaci do pracy w Piekarnia Jul-Ka napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Piekarnia Jul-Ka