Piekarnia Jul-Ka

Wrocław

Opinie o Piekarnia Jul-Ka

Xxxxx

Witam, chciałabym się dowiedzieć jakie jest wynagrodzenie sprzedawcy w firmie julka?????????? i czy dodatkowo odciagaja jakieś pieniążki od wynagrodzenia???????

Hanna
użytkownik zarejestrowany

@Joasia, a jakie zauważyłaś plusy pracy w tym miejscu?

Joasia

Długo tam nie wytrzymasz,atmosfera wrogo dziwna,jest kilkoro wspaniałych ludzi(pracowników fizycznych)reszta to kapusie i zawistnicy,w łyżce wody by utopili ,a to wszystko okraszone arogancją blond prince i jej świty,na sklepach fajne dziewczyny ,tam buractwo nie sięga,właściciele nie interesują się zbytnio tym co się dzieje ich tylko wyniki obchodzą,jakość spada,co chwilę awarie,starzy pracownicy jakoś się trzymają,nowi odchodzą szybko,a... i wypłata zawsze na czas ,ale...na umowie NNSK i ewent...na konto reszta do ręki bez fiskusa,Potem emerytura też będzie NNSK,ważne że Porschaki i meśki stoją nowe.

persistent

Witam, Od dłuższego czasu kupuję chleb żytni Waszej piekarni. Od jakiegoś czasu wyraźnie spadła jakość tego chleba. Jest suchy, sypki, wewnątrz popękany, rozlatujący się podczas spożywania. Jednym słowem wielkie BOLLY SHEET. Muszę o tym również powiadomić "Piotra i Pawła", odbiorcę waszego pieczywa.

besos
użytkownik zarejestrowany

Przecież jak dbają o stabilne zatrudnienie to jeszcze lepiej o nich świadczy, ale na jakich warunkach jest zawarta umowa? Z góry dziękuję za odpowiedź.

mmo

mobing czy to prawda

JP
@mmo 15.10.2016, 22:53
mobing czy to prawda

Prawda i to jak cholera,księżniczka wiecznie pruje mordę,wiecznie nerwy

Kruk

Śmierć konfidentom !!

rema

MAMOOOO!!!!

Gość

Kupiłem chleb w Biedronce żytni ze słonecznikiem i znalazłem coś brzydkiego w środku już wiem że nie kupię więcej nic z tej piekarni a to coś pokarzę wszystkim

remik
@Gość 16.12.2015, 20:31

Gościu ,chyba własne zdjęcie znalazłeś...

NICK

Chciałabym zagadnąć o jeszcze jednej sprawie.Nie wiem co się zmieniło i stało z pieczywem z Jul-ki , ale na drugi dzień np.(bułki,pączki itd.) nie nadają się do spożycia.Można sobie nimi rozbić głowę...Katastrofa...Przestałam robić tam zakupy.Suchość w środku,kamień na wierzchu.Zdecydowanie jestem na NIE!

KOLEŻANKA

WITAM, WRACAJĄC DO ZAROBKÓW KIEROWCÓW TO WYMIENIONE 5TYS TO ŚREDNIA BO SĄ I TACY KIEROWCY KTÓRZY ZARABIAJĄ WIĘCEJ, A POMARZYĆ O WYSOKIM WYNAGRODZENIU TO MOGĄ TYLKO EKSPEDIENTKI.

kolega R

A ja słyszałam że to solidna firma. Mam w Trzebnicy kolegę ,który jest kierowcą rozwozi chleb. Mówi że zarabia ponad 5 tysięcy na rękę.Nawet kupił niedawno nowe auto.

NOWY

JAK SIĘ PRACUJE W JULCE NA STANOWISKU SPRZEDAWCY MOŻE KTOŚ COŚ POWIEDZIEĆ I NAPISAĆ DLACZEGO WCIAZ SZUKAJĄ LUDZI

Druciak

mam google !!!

Drogowe

witam Informuję że Pan piekarz oświadczył dzisiaj że nie zapłaci mi za roboty drogowe ok 60 000 zł brutto. Powiedział że ich nie zlecał - dziwne - same się zrobiły.

m

Najlepiej nic nie robić a kasa niech leci.Nie podoba się masz prawo znależć lepszą pracę płatną.

Pion

Witam jeśli ktoś ma informacje na temat innych długów piekarni JulKa to proszę wysyłać je na adres maci.k@interia.pl.

PION

Witam pragnę poinformować o tym że spieram się o znaczną kwotę z Państwem W. którzy w trakcie trwania umowy o roboty budowlane przestali respektować jej zapisy. Polecam dobrze się zastanowić i przygotować zanim rozpoczniecie współpracę. Poniżej lektura dla niedowiarków https://www.dlugi.info/wierzytelnosc/220388/Danuta-Wojciechowska-Piekarnia-Julka-Kryniczno-ul.Pakowa-7

moko

Danuto !! Obudź się i otwórz oczy !! Twoi poddani cierpią...

martika
@moko 25.10.2014, 16:48
Danuto !! Obudź się i otwórz oczy !! Twoi poddani cierpią...

a co z tą Danutą jest nie tak? Spotkać można się z pozytywnymi komentarzami z czego można wywnioskować że w dużej mierze wszystko zależy od pracownika, wydaje się że jak się pokarzemy z dobrej strony, bedziemy uczciwi i pracowici to sprawiedliwie będziemy traktowani. Napiszcie szczegóły pracy w piekarni

najbardziej to parobka..

to się JP rozpisała...

zadowolony pracownik

Przed zatrudnieniem w Julce czytałam tutaj opinie, i przyznam ze mocno się wahałam ale nie żałuję, że zaryzykowałam i nie zgadzam się z tymi opiniami. Oczywiście jeśli ktoś wyznaje zasadę czy się stoi czy się leży dwa tysiące się należy to nie jest to praca dla niego, jeśli jednak szukasz uczciwej pracy za uczciwe wynagrodzenie to mogę polecić (usunięte przez administratora)z czystym sumieniem.

@zadowolony pracownik 12.04.2014, 15:56

( usunięte przez administratora ) prawda że na czas rzadko kiedy pieniądze są w terminie na kącie. Prawie co miesiąc jest poślizg 2-3 dniowy ale oni zawsze mówią ze to wina banku.Bzdury i tyle

stev
@zadowolony pracownik 12.04.2014, 15:56

Pani Joanno nie rób Pani żenady

Popieram ten wpis (usunięte przez administratora), kierownictwo jest przyjemne i wypłaca pieniądze zawsze na czas i zgodnie z tym co jest ustalone. Dla czytających opinie, pamiętajcie, że zawsze są tacy co piszą źle !!! Polecam Piekarnie Julka

heniek
użytkownik zarejestrowany

Czyli rozumiem, że z kasa na czas nie ma żadnych problemów w Piekarni Jul-Ka, napiszcie może, czy reszta też jest ok, atmosfera fajna?

mamwzjebane

jakwyżej

DW

Znam tam pare ludzi co tam pracuja i sa nie zadowoleni duzo mowia obiecuja a malo daja tylko sie lansuja

grrrr

NIE POLECAM, firma koszmarna, niepodzielnie rzadzi tam [usunięte przez moderatora], ktorej wydaje sie ze ma wladze totalna. Niestety nie ma i trzeba sie szanowac. Tak sie konczy praca w malych miejscowosciach. Szefowej wydaje sie ze jest najmadzrzejsza na swiecie a niestety ale zsloma z butow wystaje, taka prawda

jara

da sie pracowac ,ale najlepiej nie jest..

przypadkowy świadek

braki w organizacji i intelekcie obficie rekompensowane agresją i arogancją

Ku przestrodze zaniżają wynagrodzenie za pracę ,które jest niezgodne z umową

...ccc...

firma nie rzetelna,ok

Zostaw opinię o Piekarnia Jul-Ka - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Piekarnia Jul-Ka