EMI Plus

Lublin

Opinie o EMI Plus

zając

Firma godna polecenia. Oferuje wyselekcjonowane wysokiej jakości meble biurowe i metalowe renomowanych polskich producentów. Działając na szeroką skalę proponuje swoim klientom wysokie rabaty. Miła obsługa, sympatyczni i sprytni monterzy spełniają wszystkie oczekiwania i życzenia wymagających klientów.

katrin

Sami nic nie robią,tyko zlecają innym-pośrednicy

zając
@katrin 24.03.2017 22:53
Sami nic nie robią,tyko zlecają innym-pośrednicy

lukando

iaka, nie wiem o czym mówisz. Ludzie standardowo nie są zainteresowani podjęciem pracy u nich ponieważ wynagrodzenie jest przeciętne. Do tego nie motywują do własnego rozwoju co może być kłopotliwe przy bardziej złożonych projektach w firmie - takie moje zdanie.

Ari

Robota za marne grosze, sezonowa i do tego bez sprzetu.

Zostaw opinię o EMI Plus - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EMI Plus