komitet

Lublin

Opinie o komitet

g..

ja pracowałam w komitecie pierwszy dzien oczywiście bezpłatny 8 godz.Ludzie napiwki zostawiają jest zasada jak sie klijent zrzyga to płaci tej kelnerce lub komuś innemu kto to sprzata ochraniarze spoko tylko mąż właścicielki który jest ochraniaczem to jest nerwowy i pojebany skrzyczał mnie że nie usłyszałam tam czegoś no ale są ludzie i parapety....wiec się zwolniłam.bo pomyślałam że nikt nie b edzie mnie tu równac z ziemią.No ale wymówienie 2 tyg w rzeczywistości po 3dniach kase bez problemu wypłacili ucziwi są to musze sie przyznać bez żadnych nieporozumień!!ogólna ocena polecam..

Zostaw opinię o komitet - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie komitet