AutoPunkt24

Bydgoszcz

Opinie o AutoPunkt24

sofa

proponują teraz stanowisko mechanika samochodowego jeżli cię interesuje, tak jak mnie. czy nie wiem czy nadal aktualne

Vokark

Witam! OSTRZEGAM PRZED TYM ZAKŁADEM! OMIJAC SZEROKIM ŁUKIEM! Ostatnio oddałem do punktu24 przy ul. Torunskiej 57 w Bydgoszczy samochód do wymiany filtrow, oleju i swiec w samochodzie. Banalne zlecenie, pracy moze na 2h. Samochód odstawilem o godz. 12:00 odebrałem o godzinie 17:00. W międzyczasie na liczniku samochodu przybyło 130km, podczas odbioru samochód miał jeszcze ciepły silnik i zaparowane od wewnatrz szyby. Wlasciciel mimo złapania go za reke na 130km przejazdzce powierzonym samochodem szedł w zaparte wszystkiego sie wypierajac. Poczatkowo utrzymywal ze nikt samochodem nie jezdził, zeby przyznac ze ktos przejechał, ale max 30km, zeby ostatecznie stwierdzic ze nikt auta nie ruszał, a jak mam inne zdanie, to niech im to udowodnie.

Zostaw opinię o AutoPunkt24 - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AutoPunkt24