Andiw sp. o.o.

Wrocław

Opinie o Andiw sp. o.o.

Boczmen31

A czy zajęcie to można traktować jako dodatkowe zajęcie?. Ja obecnie pracuję na etacie w godzinach od 8.30 do 16.30 i nie wiem czy da się podołać jeszcze takiemu zajęciu?. I jak wygląda kwestia szkoleń w tej firmie i czy egzamin na agenta jest trudny?. Czy warto się w to pchać?.

Joanna

Witam, Jestem zainteresowana pracą w tej firmie na stanowisku agenta. Może ktoś napisać jakie są warunki współpracy? Czy są narzucane jakieś plany do wykonania? Ile wynosi prowizja? itp Z góry dziękuję za udzielenie odpowiedzi.

ANDIW
@Joanna 09.05.2017 14:04

Szanowna Pani Joanno, Warunki współpracy określa umowa o współpracy a wysokość prowizji załączniki produktowe do niej. Współpraca z ANDIW polega na samodzielnym pozyskiwaniu klientów za wynagrodzenie prowizyjne. Firma dostarcza nie tylko szeroką ofertę produktową, ale także merytoryczną wiedzę. Wysokość prowizji przedstawiamy wyłącznie przy osobistym spotkaniu. Proponuję zapoznanie się z następującymi materiałami : - film o dla potencjalnych współpracowników https://www [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] com/watch?v=qSOO1fKWZiI - strona andiw.pl http://andiw.pl/agent-ubezpieczeniowy-legnica/ - wywiad z głównym udziałowcem w Gazecie Ubezpieczeniowej (Gazeta Ubezpieczeniowa Nr 20 (944) 16-22 maja 2017) http://www.gu.com.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=63266:cztery-m-sukcesu-&catid=142&Itemid=104 oraz kontakt 604531137 rekrutacja@andiw.pl

Piotrek

To moje pierwsze doświadczenie w pracy jako agent ubezpieczeniowy i jestem mile zaskoczony, bo bardzo spodobała mi się praca w tym charakterze. Zwłaszcza, że warunki finansowe są bardzo korzystne, a sama praca jest dla mnie bardzo rozwojowa. a i zespół całkiem fajny ;)

Robert

Wzięli mnie jako kompletnego świeżaka, od razu mnóstwo praktyki, kompleksowe rozwiązania dla klientów, szeroka oferta, mogłem korzystać z wiedzy i doświadczenia współpracowników, poznałem prawdziwe know-how, naprawdę polecam!

Marcin

polecam biuro Andiw do współpracy dla brokerów, mają duże doświadczenie i zapewniają wsparcie!

Znasz pracę w firmie Andiw sp. o.o. lub pracowników? Jak oceniasz atmosferę w firmie? Czekamy na Twój komentarz!

Zostaw opinię o Andiw sp. o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Andiw sp. o.o.