CLIP LOGISTICS

Swarzędz

Opinie o CLIP LOGISTICS

Gość

zamiast do Clipa możesz księgować STS a wtedy usłyszeć możesz że nadajesz się tylko do parzenia kawy lub kserowania. A jak się coś zapytasz to usłyszysz że idź i poczytaj. A spróbuj tylko kończyć normalnie lub zajść w ciążę

nie zainteresowany
@Gość 04.09.2017, 23:13

wszystko się zgadza, do tego niemiła atmosfera i brak wsparcia dla nowego pracownika.

Agata
użytkownik zarejestrowany

@Zainteresowana pracą, najlepiej będzie jak złożysz CV. Na forum można przeczytać różne opinie, jednak to od Ciebie zależy co zrobisz z wiedzą o danej firmie. Możesz zawsze wysłać CV i zaczekać ba odzew. Jeżeli jesteś dobrze zorganizowana i posiadasz doświadczenie to nie powinnaś się martwić. Czy prowadzi firma rekrutację obecnie?

Zainteresowana pracą

Gość
@Zainteresowana pracą 13.07.2017, 00:35
chciałam złożyć cv do księgowosci ale słyszałam że księgowe tam często odchodzą. Ktoś wie jak się tam pracuje?...

To prawda, że często odchodzą księgowe, dlaczego? nie chodzi o specyfikę pracy bo praca w księgowości jaka jest każda księgowa/księgowy wie, chodzi o atmosferę w dziale. Do tego dochodzi praca w open space i full roboty.

John

W tym Clipie ale popier...cy pracują, nie dziwię się że koleś woli Ukraińców

Monika

Beton jestem taka na Ciebie napalona wlec do mnie do biura tylko żeby ochroniarz nam fotek nie narobił i love betonie

Monika

Kocham Cię Beton i love

Piotrek

Jednego cwaniaczka mniej, jednak go zwolnili i dobrze bo był taki pewien siebie a kierowcòw i innych traktował jak śmieci.Teraz ma za swoje ha,ha.Brawo pracodawca.

Nieśmiertelny
@Piotrek 04.04.2017, 14:43

Może zostać tylko jeden

Wozkowy

Beton ma pierdolca w głowie ma klej do tapet

Beton

@Beton 24.03.2017, 16:09
Kto się pobił chyba coś źle uslyszales ja się czasem bije o redbull z automatu ale żeby już w biurze się bili...

Pobili się o to kto ma grać na Ps3,hi hi.... Przy okazji aż dziw,że jeszcze pracują ?

Piotrek

O 2 takich co się pobili w biurze słyszeliście ? Super firma,chyba się przyjmę.

Kaśka

Kocham Janusza wspaniały człowiek i jeszcze lepszy dyrektor

Alicja

ja pracuje nie polecam szukam pracy

ciekawa

Witam czy ktos pracuje w magazynach z odzieżą jak tam jest jakie zarokbki czy praca w weekendy tez? Dzieki pozdrawiam

Rysiek

Bo teraz na stołówce będą wisieć obrazki z golymi panami ta zmiana przyszła od gronie

Bolek

Dziś wielka inspekcja Janusz osrany po pachy nawet plakaty golych Babek posciagal na stołówce szkoda że na codzień nie dbają o taką czystość ja robię tu dwa lata i sprzątaczki nie widziałem smród bajzel tylko sanepidu brak firma powinna coś z tym zrobić

Krecik

Twoja Stara Ryśka z klanu gacie wkłada sobie w ryj podczas orgazmu żeby nie krzyczeć panie delikwent zboczeniec jestes burak

Krecik

Idź na prostytutki zostaw nasze dziewczyny

delikwent
@Krecik 22.01.2017, 21:09
Idź na prostytutki zostaw nasze dziewczyny

A ty to ten rysio z klanu?majtasy na łeb sobie nałóż bo ci ładnie musk pad.leserstwo,binairzstwo,chamatwo.

Wozkowy

W clip jest dobra praca i nie narzekam a Ty Panie zwrot jak chcesz żeby ręce i nogi miały spokój to od razu idź na bezrobocie bo jesteś leser

zwrot

kiedyś chcialem pracowac w Clip ale niestety ...pokazali mi magazyny i te sprawy i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie zadzwonili aaaaa ze tak powiem widzialem fajna Pani pracuje na magazynie ...dlugie krecone włosy i ma duze cycuszki....taka 40tka ...zwracali sie do mnie Małgosia.... moze coś ktos blizej co do tej kolezanki ...warta uwagi....moze jakies info? odwdziecze sie napewno

Xixx

Ja lubię zupki przynajmniej nie mam zatwardzenia samo leci

Xixx

To fakt ostatnio po zupie wszyscy byli chorzy studzienki na clipie nie nadarzaly guwna odbierać

Blablabla

Haha, zamiast paczki można jedynie dostać po zupce sraczki :)

Wozkowy

Słyszeliście paczki będą na święta z clip jestem ciekaw czy to prawda robię tu dwa lata i nic jeszcze nie dali

Hip hip hurra hip hurra to na część naszego Pana Dyrektora to ja Rysiek

zet
@Rysiek 29.11.2016, 19:41
Hip hip hurra hip hurra to na część naszego Pana Dyrektora to ja Rysiek

weź się człowieku nie ośmieszaj, co za żenuła

Rysiek

My szanujemy naszego dyrektora ma swoje zasady ale jest ok nie mogę na niego narzekać niech żyje Janusz

Janusz

A ja kocham Rysia Pysia

A ja go kocham

Romek

Ja lubię Janusza dobry z niego dyrektor

były
@Romek 27.11.2016, 13:05
Ja lubię Janusza dobry z niego dyrektor

a musztre też macie? przez dyrektora trepa?

nj
użytkownik zarejestrowany

Ciekawe czy tacy koordynatorzy ds. kadrowo-płacowych mogą liczyć na jakieś benefity do zarobków, wiecie coś na ten temat? Mam odpowiednie doświadczenie i dlatego zależy mi na tej pracy u nich w Gdańsku.

alfi

a ja nie polecam, magazyny, dział techniczny jak wyżej do bani - wyzysk, nerwówa jakich mało...

ona

odradzam :) pracowałam i jest masakra

ofrak

Witam czy ktoś pracuje lub pracował w clipie ale dla kompanii piwowarskiej? Jak generalnie wygląda praca i jaka jest atmosfera?

Koszmar

Nie polecam tej firmy, poniewaz jest wiele powodow. -brak paczek/pieniedzy/bonow/13nastek xD swiatecznych jak i imprez firmowych za ktore firma placi(podobno ostatnia firmowa impreza byla na zasadzie "kazdy placi za siebie" - sa tak zwane nagrody/premie kazdy dostaje od tego jak komus wypoleruje (usunięte przez administratora) i ile klod pod nogi podlozy. Zapomnij oto ze ciezka praca zostaniesz wynagrodzony wysoka nagroda. - Firma przez takiego jednego Pana stacza sie. Opinia firmy spada, w sumie jest posmiewiskiem jak i ikona tej firmy upodabnia sie do typowego janusza. -Zapomnij ze operator wozka (tak jest na pewno ze wszystkimi stanowiskami) zarabia krocie, wiecej zarobisz pracujac gdzie kolwiek indziej niz tu. Nie poddawaj sie!!Szukaj gdzie indziej, ta firma sie nie interesuj. Nie ma sensu. Podnies glowe i szukaj dalej ale nie tu no i najwazniejsze... ... omijaj firme szerokim lukiem nawet na nia nie patrz bo potem poczujesz jak to jest wdepnac w kupe.

adi

Tez nie polecam. Magazyn dział techniczny najgorsze działy firmy

waldi

szukają ludzi o mocnych nerwach... więc taki mają profl poszukiwań

gość

Nie polecam, atmosfera faktycznie nerwowa. Zero dbania o pracownika, nie zależy im na pracowniku więc tak go też traktują. Nie mówię tutaj o wszystkich, ale można trafić naprawdę źle... kto tam pracuje chyba wie o co chodzi. Biuro i magazyn - nie polecam, głównie przez zarządzanie jak i organizacje pracy.

gosc

kogo tam przyjmuja? apilowalam do administacji ,nie mieli zbyt duzych wymagan a jednak okazalo sie ,ze juz kogos zatrudnili ,pomimo iz bylam zaproszona na drugi etap...

jobman

W agencji pracy tymczasowej Job Ale to umowa zlecenie jest

chętny

a ogólnie jaka atmosfera tam panuje? bo slyszalem ze niezla atrakcja to helikopter właściciela.

UWAGA-info dla przyjmujących się tam do pracy.Jest tam na magazynie taki jeden,co robi fotki jak komuś przymknie się oko.Wołają beton na niego.

dyspo

Jest spoko luz,w wolnej chwili można nawet pograć w gry na pc

mirek

ja tam na początek lubie wiedzieć coś więcej o zarządzie firmy, i jak się pracuje, czy wiara jest wpożo, czy płacą wszystko jak się należy, nie pod stołem czy coś.

Nikodem
użytkownik zarejestrowany

Jak dla mnie to clip logistics z zewnątrz wygląda na dobra firmę, przeglądałem aktualności w przetargach na ich stronie, widac, że codziennie cos się dzieje.

wasko
użytkownik zarejestrowany

z jednej strony to racja @gawi, ale z drugiej to co np. mi przyjdzie z samego czekania. Mogę się nie doczekać na robotę...

henry, najpierw dowiedz się kto jest wlasicielem clip a potem się zastanow czy chcesz tam pracować.

Piotras

A o jakim myślisz stanowisku?

a o co chodzi z tą kobitą która sama siedzi w pokoju

Sylwek

DZieje się oj dzieje,zwłaszcza w dziale technicznym...

asdfgh

co dyrektor wam sie nie podoba albo vice pokazcie sami co potraficie a nie tylko krytykowac umiecie :))

flick

Tak ludzie są pomocni,zwłaszcza z kopaniem dołkòw pod innymi.Jest tu taki jeden co lubi biegać do dyrektora lub pani prezes a pòźniej jest zdziwiony,że nadgodziny zabierają...

Zostaw opinię o CLIP LOGISTICS - Swarzędz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CLIP LOGISTICS