counter
2 119 576 5 1
On Nowy wpis

Nikt nie umie docenić pracowników na wózkach a pracują ciężko wózki pozwalniano towaru jest mnóstwo magazyn się zapycha zacznijcie ich szanować bo odejdą następni

On Nowy wpis
@On

To prawda chłopaki robią na pełnych obrotach jest ciężko

Gratulacje

Gratulujemy zakupu nowych naczep! cieszymy sie ze inwestuje sie w firmę szkoda tylko ze firma nie inwestuje w garstke osob które w niej pracuja a tych jest coraz mniej Pozdrawiam.

Tak38Nie2
Szafa
@Gratulacje

Masz racje! Szkoda ze nie inwestuja w załogę tylko slyszymy ze pamdenia jest pracy nie ma! a magazyny pekaja, roboty nie mozna przerobic. A jeden z drugim madre glowy tylko chodza i szybciej wiecej kiedys bylo więcej ludzi a teraz wiecej roboty a mniej ludzi czy naprawde uważacie ze jestesmy glupi? Robimy 3 razy wiecej za to samo

Tak7Nie2
Hmm
@Gratulacje

Firma inwestuje w garstkę osób, do tej grupy nie należą magazynjerzy itp stanowiska. Jak już ktoś jest zainteresowany pracą w Clipie, polecam stanowiska Dyrektora i Kierownika.

Ktoś Nowy wpis
@Hmm

Dobre sobie do roboty mrówki byscie sie wzieli by królowa kase miala :)

TakNie6
Hahaha Nowy wpis
@Ktoś

Ktoś A Ty co robisz we firmie??? Biznesmen na etacie się odezwał hahhahaa hahahahha

No

Jak każdy z nas

TakNie

Czy CLIP LOGISTICS zapewnia kartę multisportu?

Former
@Pytanie

Owszem, dofinansowują.

Tak1Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Kurczak

Szanujcie kierowców tak szybko odchodzą... Na razie na L4.

Tak6Nie3
Zzzzzzzz

Na hali numer 2 jeden z wozkowych też dostał transfer na inną hale ciekawe dlaczego ?

Hihihihi

Co wy wiedzie o zabijaniu:) Wuja bawi sie z ukraincami na dzialce tylko wam takie glupoty mowil ze na zlomie bedzie robil hihihihi

@Hihihihi

wuja tez prawdopodobnie jest z Ukrainy ostatnio ruszył na naszego kolegę z nivea kierowcę ale on powiedział ze mu nie popuści prawdopodobnie sprawa zakończy się w sądzie

Tak2Nie2
Hihihihi
@Ha ha

Maruda niech w aucie siedzi a nie skacze na magazynie wuja nie byl pierwszy ktory do niego wystartował z łapami Nivea mysli ze rządzi Clipem

Hi hi hi

Maruda sam (usunięte przez administratora) w swoje gniazdo donosisz na kolegów jak reszta z firmy która wozisz a później się dziwisz ze pracownicy z clipa są na ciebie wkur....

Tak7Nie

Szkoda naszego Wuja ludzie tak szybko odchodzą żegnaj nasz przyjacielu dobry kolego byłeś dobrym pracownikiem

Tak12Nie1
Nie

Chodzi o amelinium którego nie da się omalować

Zły

Ktoś wie dlaczego robimy to samo za mniej ? Nazywa się to 3/4 etatu i tyle samo wypłaty ale pracy nie ubyło tylko mniej ludzi (patrz grafik) robi tą samą robotę.

.....
@Zły

Masz rację pracy jest multum a kasa ta sama ale pisząc tu nic nie ugeamy robimy zebranie i mówimy ze tych co nie ma niech ich premie nam dadzą a nie sobie oszczędności dyrekcja robi weźmy w komcu się za to bo robimy za wielu którzy siedzą w domach na l4 kilka tygodni i im wszystko jedno a my pracujemy po kilku na zmianie jak się wszyscy nie odezwiemy (usunięte przez administratora)

Dyrektor Logistyki
@Zły

Szanowni Państwo, nie zgadzam się z tego typu nieprawdziwymi informacjami, nie ma żadnego 3/4 etatu i nikomu z Państwa, powtarzam absolutnie nikomu nie została zabrana nawet jedna złotówka z wynagrodzenia za przepracowane godziny w miesiącu marcu 2020 roku, tak jest i nie widzę powodu, dla którego miałbym cokolwiek zmieniać. Pracy jest dużo i Wszyscy pracownicy otrzymali swoje uczciwie wypracowane wynagrodzenie, dziękuję za uwagę. Z poważaniem, Dyrektor Logistyki

Tak8Nie4
@Dyrektor Logistyki

Tu chyba piszą w sprawie terminala a nie magazynu to prawda nam nikt nie zabrał premi i mamy cały etat

Zainteresowany
@.....

A z kim to zrobimy?jak wszyscy się teraz o pracę boją bo ją mogą stracić

TakNie2
Zły

Ktoś wie za co premie zabrali w marcu?

TakNie2
Oooo
@Zły

A ktoś wie dlaczego wszystkich Ukraińców zwolnili tu nikt nic nie wie o co chodzi a jak niewiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze

Tak7Nie1
Grześ
@Zły

Bo mogą ? i za to samo zabiorą w kwietniu itd...

.....

Zarabiacie marne grosze a jeden drugiego by w łyżce wody utopił

@.....

Robimy to bo się lubimy a coś trzeba robić by nie myśleć o tych marnych groszach ????

Tak2Nie

Już jest jeden który lubi substancje w nosie....

Tak4Nie

Nie mylisz się przyjacielu to nie o Marka mi chodziło strzelaj dalej....

Tak1Nie1
Iii
@123

Kto co lubi jego sprawa interesuj się sobą a nie kimś żyj swoim życiem a nie czyimś

Abba

Clip się sypie dzięki dyrektorom nieudacznikom,brak podwyżek ,więcej pracy,nędzne pieniądze,chu.owa atmosfera kapuś goni kapusia

@Abba

Wy narzekacie na prace ? Hahaha Wybaczcie ale to śmieszne że jeszcze macie czelność narzekać , każdy dobrze wie co się dzieje w Clip , kawka za kawką , długie przerwy , spóźnialstwo , i te nocki hahah Nie mówię o grubszych rzeczach które się tam dzieją . Weźcie się lepiej do pracy mrówki magazynowe i tak Was nikt nie słucha , Elo

Tak9Nie8
@Ona

W Clipie nikogo nie słuchają ONA ty myślisz że ciebie słuchają siedzisz gdzieś tam na stołku i się tylko modlisz by cię nie zwolnili i takie (usunięte przez administratora) wypisujesz co drugi na tym forum jest cwaniakiem a jak przychodzi co do czego to głowa spuszczona w duł i słucha grzecznie a u was nie ma kawki za kawka siedzicie tam i nic nie robicie i jaki szacunek za co macie się za lepszych bo siedzicie za monitorem większość z was nawet nie ma zielonego pojedzia co robicie i w jaki sposób macie robić jesteście tam z przypadku lub z wchodzenia w tyłki

Tak13Nie
@Ona

Pani Dagma.....o sama siedzisz u nas na nockach nogi do góry i oglądasz filmy w telefonie wiedz przestań się tu udzielać

Tak13Nie
Jbk

Najgorsze jest to że w Clip pracuje za dużo fałszywych ludzi , dziewczyny z admin to jakaś porażka z Panią A.N na czele , która (usunięte przez administratora) wszystko na magazynierów jak i na dziewczyny żeby dostać trochę więcej premii. Uważajcie na nią

Tak9Nie1
XD
@Jbk

Hahaha hahahaha hahahaha! Dobre sobie jeżeli chodzi o A. N to gdyby nie ona to te dziewczyny w tak zwanej administracji chodziły by jak owieczki w mgle hahahaha to jest jedyną osobą która ogarnia w tej śmiesznej Administracji. Pozdrawiam Panią A. N

Tak7Nie5
Iiii
@XD

Ag....a to jest dziewczyna najbardziej ogarnięta z całej administracji i proszę na nią nie wypisywać bzdur gdyby nie ona to ta reszta tych kobiet z biura by nic nie umiała wielki szacunek dla Pani Aga...y pozdrawiam

Tak7Nie2
@Iiii

Zgadza się w stu procentach,p.(usunięte przez administratora)ogarnia temat jak nikt inny w tej firmie,należy się jej więcej nagrody jak nikomu innemu,gdyby nie Ona magazyn by tak nie działał a że nie raz nerwy jej puszczają to tylko wina wspólpracowników,głupie docinki co nie których wózkowych którzy sami ze sobą mają problemy.

Tak5Nie2
@Ktoś

Tak to prawda ona żyje tą pracą ale kierownictwo nasze nie umie tego docenić zresztą oni nikogo nie doceniają tylko patrzą na swoje du.....y.

Tak5Nie1
@Pracownik

Pani A. N. ma nerwy ze stali na całą administrację i magazyn. I nie ma się co dziwić że się czasami denerwuje jak kierownicy tolerują naćpanego Sławasa. Zwolnić jego i kierowników.

Ja
@Magazynier

Hahahaha!!! Naprawdę myślisz że coś z tym zrobią wiesz kiedy coś z tym zrobia jak coś się komuś stanie a tak to mają to w szanownej! Aż głupio że nikt tego nie widzi albo nie chce widzieć

@Ja

Jak magazyn będzie leżał do góry nogami ale to już wtedy będzie za późno i dopiero zacznie się dochodzenie i szukanie winnych a niedaj Boże ktoś straci życie lub zdrowie będzie wtedy płacz i rozpacz i wielkie dochodzenie jak do tego doszło i dlaczego nie było zgłoszone że pracownik pod wpływem jakiś tam używek doprowadził do tragedii.Pracuje tu od niedawna i jestem zszokowana ze jak takich ludzi można tolerować i kryć jak można być tak nie odpowiedzialnym.A najbardziej w tym przypadku są nieodpowiedzialni przełożeni tolerując to i pozwalając takiemu pracownikowi wsiąść na pojazd typu wózek widłowy i kazać mu na nim pracować jest to zagrożenie dla całej brygady ale także dla ochrony bo tez mają obejścia i są narażeni na rożnego rodzaju wypadki

Tak7Nie1
Inna zmiana
@Ona

Co wy wszyscy macie do biednego chłopaka on taki po prostu jest. I nie jest pod wpływem jakiś substancji takie tłumaczenie słyszeliśmy od kierownika który go dobrze zna :) Pracuje na innej zmianie i nie wiem co z nim jest ale fakt dziwny układ jest na tamtej zmianie kiedyś zostałem dłużej i widziałem jego zachowanie było naprawdę dziwne wtedy zadałem pytanie kierownikowi to usłyszałem zdanie jak wyżej on taki jest nie zwracaj uwagi....

Tak1Nie2
@Inna zmiana

On taki jest - tak właśnie mówią kierownicy... którzy to kryją. Sławek znów pewnie dostał cynka od Cich... i dziś w pracy się nie pojawił. Który to już raz w tym roku jest kryty? 10? (usunięte przez administratora) lub naćpany w pracy i kryty przez kierownika. Powinni zrobić z nimi tak jak w zeszłym roku z brygadzistą tej zmiany p. KANONIAK!!!

Wozkowy

Ale Pan Dyrektor twierdzi ze to bardzo dobry pracownik

@Magazynier

Będą godziny wpisane ze był firma zapłaci

Wozkowy
@Ktoś

Czemu nikt o Marku nie wspomni , wcale nie jest lepszy od kolego wyżej , boje się czasami jeździć z nim w pobliżu ale tak jak mówicie coś się stanie to głowy polecą za krycie takich pracowników

@Wozkowy

Nie wiem czy trzeba samemu to załatwić i zadzwonić na Policję wtedy może oczy się otworzą

wiosna
@Abba

jak będziesz : ciężko pracował , fachowcem, sumiennym, uczciwym, kreatywnym, pełnym zapału, dbał o interes firmy a na dodatek inteligentny to ah jak Cie wywali .(usunięte przez administratora) a jak będziesz się opierdzielał, nic nie wiedział, nic nie umiał, niekreatywny, leniwy, bez honoru, uległy, kłamliwy, kablował, to dostaniesz Q7....

Tak6Nie
@Abba

Może by tak zwolnić jakiegoś dyrektora ? Jest ich nadmiar a jeszcze teraz w czasie koronawirusa to oszczędności byłyby wymierne.

Tak4Nie1
wszyscy
@Pracownik

proponuje ranking, kto za wywaleniem tego wysokiej klasy managera od siedmiu boleści 1) mały

Biuro2

Widać że nie pracujesz w Biurze albo jesteś na tym stanowisku przez przypadek bo byś wiedzial/wiedziała że te Audi to jest auto służbowe i gdyby nie Clip nasza kochana firma bo bujał by się jakimś gratem. Bo gościa też nie stać na takie auto więc zanim będziesz chciał się wypowiedzieć to pomysł myślenie nie boli chyba że ciebie. Pozdrawiam wszystkich Januszy na tym forum

Wyrocznia
@wszyscy

Hej Pisarze!! Pamiętacie może takiego pisarza, Brygadier go zwali? Pisał, pisał aż małego (usunięte przez administratora) tylko czekać aż was na spacer po magazynie weźmie, rożnica będzie taka, że tym razem sami (usunięte przez administratora) będziecie po sobie sprzątać.

@Wyrocznia

Wszyscy jesteście zesrani cwaniaczki góra i dół oni przynajmniej walczyli o to żebyśmy mieli dobrze Piotr i Olek a teraz już ich nie ma i jedziecie po nich i podwyżek nie zobaczycie przez dłuższy czas bo nikt ryja nie odezwie cwaniaczki z forum

@Ha ha

Za dużo matrixa oglądałeś (usunięte przez administratora)

TakNie1
Jestes
@Wyrocznia

Jesteś taki (usunięte przez administratora) to się ujawni ja tez wtedy powiem ci kim jestem ale masz odemnie w mordę smieciu z forum

Tak2Nie1
Ha ha

A co ty się odezwałeś czy tylko potrafisz coś napisać na forum kolego bo tam raczej nie potrafiłeś się odezwać

Ha ha

I kto to pisze nie spodziewał bym się po tobie cichociemny

Kalmar

Ty (usunięte przez administratora) nawet nie wiesz jak się za nami wstawiał,nie dawał się kierownikom sam słyszałem jak i (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora),nie dawał sobie w kaszę dmuchać i nie właził w (usunięte przez administratora) tak jak Rosb.n czy Tom.k,z tego co wiem to nawet mu się dobrze wiedzieć ma tą same kasę i robi na jedno zmianę a my się bujamy z nockami

Still
@Kalmar

To prawda jak był potrzebny to wszyscy wiedzieli do kogo iść a jak go zwolnili to (usunięte przez administratora) mu obrobili to właśnie są ludzie gorsi od zwierząt

Jungheinrich
@Still

Prosimy naszego kolegę na solidarnościowca jest lepszy od Wałęsy

Ha ha

Co mogę wam powiedzieć Robsony jesteście najgorsza zmiana która przynosi wstyd całemu magazynowi najwięksi ściemniacze i czarodzieje żal mi was po was wszystkie zmiany musza poprawiać wszystko ale to się skończy

Tak4Nie3
Kalmar
@Ha ha

Prawda wszyscy po nich musimy poprawiać nawet następna zmiana po nich nie może ogarnąć tego co oni zostawią

@Kalmar

KALMAR to pewnie sam zainteresowany pisze.... Masz już nowa prace co ona nie ma FORUM....??!! Czy tęsknisz za chłopakami z Clipa to może zrobimy jakiegoś grilla? Siedzisz w domu i się nudzisz weź się do roboty dobrze Ci to zrobi przestaniesz myśleć o głupotach.

Tak2Nie1
Tomasz
Użytkownicy czekają na odpowiedź 128 dni.

Jestem ciekaw czy nasz wspaniały Pan prezes też coś przekażę lub przekazał ? Proszę o odpowiedź. (usunięte przez administratora)

TakNie

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w CLIP LOGISTICS?

@Pytanie

Wystarczy CV i potem debilny test u kierownika na wózku jazda do przodu i do tyłu więc nawet mało rozwinięta małpa da sobie radę... :) więc powodzenia życzę

Hi hi

I co z tego wszyscy nowi tu wytrzymują maksymalnie 5 miesięcy i odchodzą

Tak6Nie

Tak

Bardzo mądre słowa popieram

L4

Widzę ze koledzy maja zbyt dużo wolnego i zamiast chodzić do pracy to bardzo się nudzą w domach i efekty widać na tym forum

Tak4Nie1

I co z tego jestem jak cała reszta

Ktoś

Na każdej zmianie są parówy! Nie chce się z nimi pracować Biber tak wchodzi w tylek aż miło patrzeć i jeszcze na swoich donosi to samo Elvis a Wuja to już wogole bajko pisarz.....

Ja
@Ktoś

U nich na zmianie to tylko Jebok i Spejson są normalni a reszta to parówy...

Tak
@Ja

Tak to prawda Spejson i Jebok są nie szkodliwi mają swój świat ale są normalni i nie podpierdalaja

@Ja

Jebok normalny ha ha to chciał bym wiedzieć kto jest nienormalny w takim razie Jebok tez lubi sobie na żywca kogoś podjebac

Clic

Najporządniejszy w tej firmie to Robert B.-,,dziadek"ten to ma swój świat,ale za to zapierdziela za dwóch za siebie i za Dawida N. A tak poza tym nikogo dziadek w tej firmie nie podpierdzielił i nikomu w du.ę nie wchodzi jak co niektórzy,

Iii

TVP dostało teraz pieniądze od Dudy może wuja tam znajdzie prace jak zacznie bajki opowiadać to dzieciaki oddrazu go polubią gumisie pójdą w zapomnienie a wieczorem będzie opowiadał bajki dla dorosłych gdzie takie kretyny się chowają Boże z kim ja muszę pracować

Zostaw merytoryczną opinię o CLIP LOGISTICS - Swarzędz

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

CLIP LOGISTICS
2/5 Na podstawie 119 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Rabowicka 6