Mobilebox

Poznań

Opinie o Mobilebox

Kamil

Gdzie są pracownicy tej fajnej firmy? Tak cicho na forum, że to potwierdza się dobra opinia.

Aneta

Pracujesz w Mobilebox? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak obecnie wygląda praca w firmie. Na co mogą liczyć jej pracownicy?

dfi

aktualnie nie poszukują nowych pracowników i na ich stronie też nie prowadzona jest rekrutacja, ale faktycznie, mają spoko pakiet socjal w skład którego wchodzi m.in. ten multisport, ale też np. wczasy pod gruszą czy dofinansowania

Ptak

Ano wlasnie moja przemowa zniknela, a tak sie postaralem! Zajadly Panie J. - tylko Gowork jest w stanie usuwac komentarze. Daj sobie juz spokoj, bo to nie ma sensu. Wszystkich zainteresowanych zapraszam do weryfikacji wypisywanych tutaj banialuków u źródla. PS. To nie byla plonna przemowa - to byla merytoryka rozprawiajaca sie z paszkwilami od Ciebie.

Ktos

Czemu usuwacie negatywne komentarze? Panie "ptak" (zainteresowany wie o co chodzi) gdzie pana plonna przemowa? Tez zniknela. NIE polecam tej firmy!!!

Atmosfera zjebana, praca z Panem Maciejem J. to czysta abstrakcja (traktuje każdego z góry innymi słowy jesteś idiotą i tyle dla niego nie ważne czegoś byś w życiu nie robił). Wypłata ? Nigdy na czas, spóźnia się np. 2 tygodnie. Pusta księgowa zamiast przelać na konto daje ci wypłatę do ręki. Nie polecam i zawsze będę odradzał prace w tej małej firmie. Praca nawet nie warta stażu, UWIERZCIE MI.

AS
@Były pracownik 29.06.2015 12:17

Drogi Były Pracowniku :) a byłeś kiedyś u "pustej księgowej" zapytać czy jest możliwość otrzymania wynagrodzenia na konto zamiast do ręki? Czy na to, tak z resztą jak na ujawnienie się pod atakami personalnymi i oszczerstwami masz za mało odwagi? Na przyszłość życzę "większych jaj" Pozdrawiam Pusta księgowa (usunięte przez administratora)

Maciej J.
@Były pracownik 29.06.2015 12:17

Szanowny Były Pracowniku, czy to nie Pan przypadkiem nie dotrwał do końca okresu próbnego? Z tego co wiem, 99% osób, które u nas pracowały w ciągu kilkunastu ostatnich lat, nie wspomina pracy jako wydarzenia abstrakcyjnego i/lub nacechowanego elementami idiotyzmu. Z naszymi pracownikami rozwiązujemy problemy na zasadzie komunikacji i dyskusji. Tylko tutaj nie ma z kim dyskutować, bo nie raczył się Pan podpisać. Praca nie warta stażu? Szkoda, bo za każdy staż i okres próbny płacimy. A zdobyte doświadczenie przyda się każdemu, nie ważne co wcześniej w życiu robił :)

Marek

Umowa o prace? W mobilebox? dobry zart! jaka umowa na 1/10 etatu a reszta... to sobie sam dopowiedz.

Marek

Beznadziejna atmosfera w firmie, nigdy wiecej, kilka osob ktore razem studiowalo trzyma sie razem - reszta dostaje najgorsza robote.

Zostaw opinię o Mobilebox - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mobilebox