Opinie o Gopol Sp. z o.o. w Jarocin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Gopol Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Gopol Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja narzędzi, elektronarzędzi i osprzętu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gopol Sp. z o.o. w Jarocin

wielki czas pomyslec o podwyzkach wynagrodzen dla pracownikow produkcji jarocin , bo za chwile pracownicy (zwłaszcza mlodzi ) beda uciekac do innych firm lepiej płatnych .

&&##
@pracownik

@Pracownik Na podwyżkę trzeba zasłużyć...

dfdf

@nie ale o jakie Ci dokładnie stanowisko tutaj chodzi? bo wiadomo ze przecież na akzdym można liczyc na inne zarobki poza tym teraz to i tak chyba firma nie prowadzi zadnej rekrutacji przynajmniej tutaj na gowork nie widać zandych ofert nowych co nie?

[][][][]

Pracodawco przede wszystkim dajcie nadzieje mlodym pracownikom ze w przyszlosci moga liczyc na awanse na lepsze zarobki bo inaczej beda wybierac i odchodzic do lepiej platnej pracy. Jesli chodzi o zarobki NIE.... jak w kazdej firmie najpierw podstawa a pozniej zalezy wszystko od ciebie jakim jestes pracownikiem i mozesz liczyc na dodatkowe premie .

[][][][]

Jumik jesli spolka sie rozwija i chce miec wykwalifikowana, doswiadczona przyszla kadre brygadzistow, mistrzow czy tez nawet kierownikow to powinni organizowac kursy lub szkolenia dla chetnych i ambitnych pracownikow. Jestem na 100% przekonany ze spolka wie jakie kursy lub szkolenia sa potrzebne oprocz oczywiscie doswiadczenia zdobytego w tej firmie zeby mlody pracownik mial swiadomosc ze moze cos osiagnac w Gopol-u. O ile oczywiscie konkurencja ich nie przescignie

Magazynier

Masakra pytania zadawane nie mają odpowiedzi dostajesz się do pracy po znajomości tan pracuje całe rodziny od samego produkcji w górę

Ile pan chce zarabiać .

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
[][][][]

powinni zapewniac mlodym ktorzy sie zatrudniaja i ktorzy sa juz zatrudnieni rozne szkolenia podnoszace ich kwalifikacjie oraz doswiadczenie by w przyszlosci mogli awansowac na wyzsze stanowiska . wtedy praca by zupelnie inaczej wygladala... jesli tego nie poprawia tak jak w innych firmach, konkurencja ich sciagnie do siebie predzej czy pozniej, wtedy beda patrzec tylko na to kto im daje wiecej kasy

@[][][][]

Zaproponuj co potrzebujesz. Spółka jest otwarta na szkolenie swoich pracowników. Zapraszam do kontaktu.

davi

jak sławek kierownik pracuję ?

grzegorz

Smjeszny jestes

filip

ale ten kierownik nic nie robi kto go zatrudnił brak wiedzy nie umie zrobić oferty na frez

ju
@filip

Ledwie pisze i brzydki jak noc

filip

to prawda

gawron

Brakuje jeszcze jednej zmiany .Zmiany kierownika działu handlowego który nic nie robi tylko się śmieje

hgklv

Najlepsza wiadomość jaka mogła się pojawic na początku 2016 roku.Wredny typ.

Dzisiaj Żegnamy naszego długoletniego prezesa pana Jacka G został zwolniony rozstał się z firmą .Powodzenia

młotkowy

J zarabiam po 15 latach w gopolu z nadgodzinami 1769zł na rękę to dużo? gdzie handlowiec w gopolu 6000 zł ? gdzie sprawiedliwość

kozłowski

jasne wiecznie reklamacje i pełno alkoholików na hali każdy pije od tokarza po brygadzistę

jacek

Sławek znajdź sobie inna prace nie nadajesz sie

byłypracownik

Nie idzcie na stanowisko kowadła tzn prostowanie korpusów !

lis daniel

Ja pracuje w Biadkach i jest ok

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej żenada głupie pytania pana kierownika który myśli że jest śmieszny i wszystko wie .

Grażyna K

A ja mam emeryturę i robię i jest dobrze

nowy

Ja pracuje od miesiąca i mam dobry stosunek do pracy w tej firmie oraz pana kierownika fajnie się z nim rozmawia.

Zostaw merytoryczną opinię o Gopol Sp. z o.o. - Jarocin

• Jak się pracuje w Gopol Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gopol Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gopol Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gopol Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Gopol Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gopol Sp. z o.o.