gopol

Jarocin

gopol
2 42

Opinie o gopol

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Jasiek

Jeśli komuś jest tak ciężko w firmie może zmienić pracę i po kłopocie!!

waldek

Gdzie jest grzegorz ? Renata ?

Joanna

@xyz, jesteś obecnie pracownikiem Gopol? Czy możesz powiedzieć coś na temat warunków pracy w firmie? @Luidzi, czy pracujesz aktualnie w Gopolu? Możesz powiedzieć nam coś na temat benefitów pozapłacowych w firmie? @xxx, rozumiem. Czy przedstawisz nam jak wygląda atmosfera w Gopolu?

Luidzi

Niektórym jak czytam najlepiej wychodzi marudzenie?

xyz
@Luidzi 13.06.2018 10:52

Ty zapewne nie robisz nic !!! Jakbyś zarabiał tyle co większość w tej firmie to też byś marudził Ale najważniejsze że przelew się zgadza i inni na Ciebie robią...

Joanna

@XYZ, rozumiem, że jesteś zainteresowany pracą w gopol. Jakie stanowisko Cię interesuje? @xxx, rozumiem, dziękuję za Twoją odpowiedź. Pracujesz jeszcze w gopol? Czy ktoś z Was także pracował lub pracuje w gopol w Jarocinie? Jak oceniacie tego pracodawcę?

@Joanna 13.05.2018 23:17

Tak pracuję , ale nie wiem jak długo jeszcze wytrzymam...

XYZ

witam, czy w firmie Gopol system pracy jest 4 brygadowy ?

Joanna

@bubu, a czy mógłbyś napisać coś więcej? W tym momencie Twoja opinia jest bardzo ogólnikowa i niewiele wnosi do dyskusji na temat tego pracodawcy. @xxx, wynagrodzenie często zależy od wielu czynników, także na przykład od wykształcenia lub doświadczenia. Długo już pracujesz w gopol w Jarocinie? Na stronie internetowej firmy nie znalazłam aktualnych ofert pracy, ale może ktoś wie coś na temat prowadzonych właśnie rekrutacji?

@Joanna 20.04.2018 22:50

Owszem zależy od wielu czynników ale nie w tej firmie Np. tzw. robole , którzy pracują na produkcji od wielu lat i mają wiedzę i doświadczenie, zarabiają grosze a ci co nie mają pojęcia i siedzą po sam łokieć to zarabiają nie wiadomo ile i się śmieją, że inni (usunięte przez administratora) na ich wypłatę. Bez wykształcenia i doświadczenia karierę można zrobić w tej firmie...

Janek

A co sie dsieje z brygadzista?

Jak oceniasz pracę w firmie gopol? To istotne, by poznać ocenę każdego pracownika.

xxx

Wynagrodzenie żenada, nieadekwatne do pełnionych obowiązków u niektórych. A kurs Trufli i OXY idzie w górę. Co niektórzy mogą być stratni. ps: ryja się nie wybiera.

bubu

jest ok

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w gopol? Podziel się swoją opinią. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenne!

?????

Tak potrzebuje - samych idiotów, którzy za grosze zapier... Niedługo Ukraińców będą przyjmować

Jaguar

Czy firma potrzebuje do pracy ludzi? Może coś podpowiecie o pracy? Dlaczego tak dawno nikt nie pisał?

xxx

We firmie są pieniążki ale nie dla pracowników Po co komuś podwyżka jak można sobie więcej dać A jak się nie podoba to się zwolnij, 20-tu czeka za bramą na Twoje miejsce.

Joanna

@Ten któremu się chcea co możesz powiedzieć na temat tego jak wygląda praca w gopol w dziale, w którym pracujesz? Bardzo chętnie dowiemy się więcej o tym, jak wyglądają poszczególne działy w firmie. W jakich sytuacjach kierownictwo służyło pomocą w razie problemów?

Joanna

@Xxxx wspominasz, że nie ma ofert/zapytań ze strony kierownictwa. A czy Wy jako pracownicy próbowaliście wyjść z taką inicjatywą? Piszesz też, że nie liczą się przepracowane lata. Co masz na myśli?

@Ten któremu się chce 28.04.2017 11:24

Rozmowa z kierownictwem nic nie daje (każdy o tym wie) a gdybyś zarabiał tyle co inni to też byś tu wylewał frustrację Zapewne masz 4 razy więcej i się śmiejesz ze wszystkich Siedzisz po sam łokieć (wiesz gdzie) kierownictwu i reszta Cię nie obchodzi

Najlepszy plus to przerwa o godzinie 10 i koniec pracy o 15

Joanna

@@xxx a Ty długo już pracujesz w gopol? Co uważasz za największy plus pracy w firmie?

Xxxx
@Joanna 14.03.2017 13:06

@Joanna Plusy i minusy w tej firmie... hmm Minusem jest to ze, nie ma ofert lub zapytan od kierownictwa czy tez prezesa o chęci podniesienie kwalifikacji pracowników. Kazdy z pracowników widzi zupełnie inne plusy. Nie licza sie przepracowane lata w firmie. WAzne ze jest sie pracowity i w miare obeznany na produkcji

@xxx

No cóż masz rację. Powinni tak robić zarówno w Jarocinie jak i w Biadkach . Mam nadzieję że, kierownictwo widzi kto ,co ile robi i kto ma pojęcie o pracy którą wykonuje .

xxx

Owszem trzeba sobie zasłużyć a za nieróbstwo co niektórym powinno się (usunięte przez administratora)...

xxx

Za chwile to połowa firmy ucieknie ...

wielki czas pomyslec o podwyzkach wynagrodzen dla pracownikow produkcji jarocin , bo za chwile pracownicy (zwłaszcza mlodzi ) beda uciekac do innych firm lepiej płatnych .

&&##
@pracownik 30.10.2016 21:20

@Pracownik Na podwyżkę trzeba zasłużyć...

dfdf

@nie ale o jakie Ci dokładnie stanowisko tutaj chodzi? bo wiadomo ze przecież na akzdym można liczyc na inne zarobki poza tym teraz to i tak chyba firma nie prowadzi zadnej rekrutacji przynajmniej tutaj na gowork nie widać zandych ofert nowych co nie?

[][][][]

Pracodawco przede wszystkim dajcie nadzieje mlodym pracownikom ze w przyszlosci moga liczyc na awanse na lepsze zarobki bo inaczej beda wybierac i odchodzic do lepiej platnej pracy. Jesli chodzi o zarobki NIE.... jak w kazdej firmie najpierw podstawa a pozniej zalezy wszystko od ciebie jakim jestes pracownikiem i mozesz liczyc na dodatkowe premie .

[][][][]

Jumik jesli spolka sie rozwija i chce miec wykwalifikowana, doswiadczona przyszla kadre brygadzistow, mistrzow czy tez nawet kierownikow to powinni organizowac kursy lub szkolenia dla chetnych i ambitnych pracownikow. Jestem na 100% przekonany ze spolka wie jakie kursy lub szkolenia sa potrzebne oprocz oczywiscie doswiadczenia zdobytego w tej firmie zeby mlody pracownik mial swiadomosc ze moze cos osiagnac w Gopol-u. O ile oczywiscie konkurencja ich nie przescignie

[][][][]

powinni zapewniac mlodym ktorzy sie zatrudniaja i ktorzy sa juz zatrudnieni rozne szkolenia podnoszace ich kwalifikacjie oraz doswiadczenie by w przyszlosci mogli awansowac na wyzsze stanowiska . wtedy praca by zupelnie inaczej wygladala... jesli tego nie poprawia tak jak w innych firmach, konkurencja ich sciagnie do siebie predzej czy pozniej, wtedy beda patrzec tylko na to kto im daje wiecej kasy

Pracodawca
@[][][][] 12.09.2016 12:08

Zaproponuj co potrzebujesz. Spółka jest otwarta na szkolenie swoich pracowników. Zapraszam do kontaktu.

davi

jak sławek kierownik pracuję ?

grzegorz

Smjeszny jestes

Zostaw opinię o gopol - Jarocin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie gopol