gopol

Jarocin

Opinie o gopol

Jaguar

Czy firma potrzebuje do pracy ludzi? Może coś podpowiecie o pracy? Dlaczego tak dawno nikt nie pisał?

xxx

We firmie są pieniążki ale nie dla pracowników Po co komuś podwyżka jak można sobie więcej dać A jak się nie podoba to się zwolnij, 20-tu czeka za bramą na Twoje miejsce.

Joanna

@Ten któremu się chcea co możesz powiedzieć na temat tego jak wygląda praca w gopol w dziale, w którym pracujesz? Bardzo chętnie dowiemy się więcej o tym, jak wyglądają poszczególne działy w firmie. W jakich sytuacjach kierownictwo służyło pomocą w razie problemów?

Joanna

@Xxxx wspominasz, że nie ma ofert/zapytań ze strony kierownictwa. A czy Wy jako pracownicy próbowaliście wyjść z taką inicjatywą? Piszesz też, że nie liczą się przepracowane lata. Co masz na myśli?

Ten któremu się chce

Dobrzy pracownicy i Ci którym zależy rozmawiają z kierownictwem i zarządem jeśli mają jakiś problem (dobrze wiesz ze to możliwe) reszta wylewa swoje frustracje tutaj, oto przydatność tego miejsca...

@Ten któremu się chce 28.04.2017 11:24

Rozmowa z kierownictwem nic nie daje (każdy o tym wie) a gdybyś zarabiał tyle co inni to też byś tu wylewał frustrację Zapewne masz 4 razy więcej i się śmiejesz ze wszystkich Siedzisz po sam łokieć (wiesz gdzie) kierownictwu i reszta Cię nie obchodzi

Najlepszy plus to przerwa o godzinie 10 i koniec pracy o 15

Joanna

@@xxx a Ty długo już pracujesz w gopol? Co uważasz za największy plus pracy w firmie?

Xxxx
@Joanna 14.03.2017 13:06

@Joanna Plusy i minusy w tej firmie... hmm Minusem jest to ze, nie ma ofert lub zapytan od kierownictwa czy tez prezesa o chęci podniesienie kwalifikacji pracowników. Kazdy z pracowników widzi zupełnie inne plusy. Nie licza sie przepracowane lata w firmie. WAzne ze jest sie pracowity i w miare obeznany na produkcji

@xxx

No cóż masz rację. Powinni tak robić zarówno w Jarocinie jak i w Biadkach . Mam nadzieję że, kierownictwo widzi kto ,co ile robi i kto ma pojęcie o pracy którą wykonuje .

xxx

Owszem trzeba sobie zasłużyć a za nieróbstwo co niektórym powinno się (usunięte przez administratora)...

xxx

Za chwile to połowa firmy ucieknie ...

wielki czas pomyslec o podwyzkach wynagrodzen dla pracownikow produkcji jarocin , bo za chwile pracownicy (zwłaszcza mlodzi ) beda uciekac do innych firm lepiej płatnych .

&&##
@pracownik 30.10.2016 21:20

@Pracownik Na podwyżkę trzeba zasłużyć...

dfdf

@nie ale o jakie Ci dokładnie stanowisko tutaj chodzi? bo wiadomo ze przecież na akzdym można liczyc na inne zarobki poza tym teraz to i tak chyba firma nie prowadzi zadnej rekrutacji przynajmniej tutaj na gowork nie widać zandych ofert nowych co nie?

[][][][]

Pracodawco przede wszystkim dajcie nadzieje mlodym pracownikom ze w przyszlosci moga liczyc na awanse na lepsze zarobki bo inaczej beda wybierac i odchodzic do lepiej platnej pracy. Jesli chodzi o zarobki NIE.... jak w kazdej firmie najpierw podstawa a pozniej zalezy wszystko od ciebie jakim jestes pracownikiem i mozesz liczyc na dodatkowe premie .

[][][][]

Jumik jesli spolka sie rozwija i chce miec wykwalifikowana, doswiadczona przyszla kadre brygadzistow, mistrzow czy tez nawet kierownikow to powinni organizowac kursy lub szkolenia dla chetnych i ambitnych pracownikow. Jestem na 100% przekonany ze spolka wie jakie kursy lub szkolenia sa potrzebne oprocz oczywiscie doswiadczenia zdobytego w tej firmie zeby mlody pracownik mial swiadomosc ze moze cos osiagnac w Gopol-u. O ile oczywiscie konkurencja ich nie przescignie

[][][][]

powinni zapewniac mlodym ktorzy sie zatrudniaja i ktorzy sa juz zatrudnieni rozne szkolenia podnoszace ich kwalifikacjie oraz doswiadczenie by w przyszlosci mogli awansowac na wyzsze stanowiska . wtedy praca by zupelnie inaczej wygladala... jesli tego nie poprawia tak jak w innych firmach, konkurencja ich sciagnie do siebie predzej czy pozniej, wtedy beda patrzec tylko na to kto im daje wiecej kasy

Pracodawca
@[][][][] 12.09.2016 12:08

Zaproponuj co potrzebujesz. Spółka jest otwarta na szkolenie swoich pracowników. Zapraszam do kontaktu.

davi

jak sławek kierownik pracuję ?

grzegorz

Smjeszny jestes

filip

ale ten kierownik nic nie robi kto go zatrudnił brak wiedzy nie umie zrobić oferty na frez

ju
@filip 29.04.2016 10:42

Ledwie pisze i brzydki jak noc

filip

to prawda

gawron

Brakuje jeszcze jednej zmiany .Zmiany kierownika działu handlowego który nic nie robi tylko się śmieje

hgklv

Najlepsza wiadomość jaka mogła się pojawic na początku 2016 roku.Wredny typ.

Marcin

Dzisiaj Żegnamy naszego długoletniego prezesa pana Jacka G został zwolniony rozstał się z firmą .Powodzenia

młotkowy

J zarabiam po 15 latach w gopolu z nadgodzinami 1769zł na rękę to dużo? gdzie handlowiec w gopolu 6000 zł ? gdzie sprawiedliwość

kozłowski

jasne wiecznie reklamacje i pełno alkoholików na hali każdy pije od tokarza po brygadzistę

jacek

Sławek znajdź sobie inna prace nie nadajesz sie

byłypracownik

Nie idzcie na stanowisko kowadła tzn prostowanie korpusów !

lis daniel

Ja pracuje w Biadkach i jest ok

Tomek

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej żenada głupie pytania pana kierownika który myśli że jest śmieszny i wszystko wie .

Grażyna K

A ja mam emeryturę i robię i jest dobrze

nowy

Ja pracuje od miesiąca i mam dobry stosunek do pracy w tej firmie oraz pana kierownika fajnie się z nim rozmawia.

ktos-obcy

za pewne nie które opinie są wyrażane przez zazdrosnych kolegów z pracy i także przez osoby które się zwolniły (lub zostały zwolnione) bo nie dawały sobie rady w firmie "żyjącej przez długie lata w komunie":) pozdrawiam i życzę więcej rozumu ;)

filipek

Masz racje

dawid

A ja pracuje zarabiam duzo i lubie kierownika

Kristen

Maja stare komputery jak strobe internetowa XXI wiek a firma nie ma poprawnie dzialajacego sklepu internetowego zmiany sa z prezesa zrobili dyrektora ale nadal pracownika ma za nic.ta firma nie dogoni firm na rynku za dlugo zyli w komunię.

jak się chce to można

to prawda, że zmiany w spółce następują, ale idą one powoli w dobrym kierunku. osoby ambitne i chętne do pracy mogą się rozwijać i zarabiać przyzwoite pieniądze na umowę o pracę ze wszystkimi dodatkami socjalnymi. spółka się rozwija, jest stabilna, tak jak miejsca pracy dobrych pracowników.

pokemon

Witam a co za zmiany w gopolu to prawda że dyrektora i prezesa wywalili na zbity p.......

inny

Czy to prawda że ta firma upada ?

gra

Zapraszamy jest nabór na handlowca

goor

ghandi - to kierownik :) który musi reagować na opinie na tym forum masakra żenada

goor

gdzie zarabia się mnie ? chyba w obozie ? to jest minimum proszę kierowników z gopolu zęby tutaj nie pisali i lizusów

goor

Zapraszamy do pracy za 1220 pln magazynierów Pracowników produkcji itp nie polecam szukaj innej.Ja byłem w tej firmie na rozmowie kwalifikacyjnej masakra ludzie w dz sprzedaży i budynek sypie się /

bbmm

Masakra że takie firmy istnieją :(

banda komunistow i tyle

gachu

Jestem pierwszy co mnie trochę dziwi, ponieważ takiej ignorancji i braku szacunku do potencjalnego pracownika przez kilkanaście lat mojej pracy zawodowej jeszcze nie widziałem. Od początku byłem, umówiony dziś na 9 z kierownikiem działu sprzedaży niejakim [usunięte przez moderatora]. Czekałem na niego cierpliwie do 9.30 słysząc co chwile, że muszę czekać dalej oraz niewybredne uwagi pod swoim adresem, ciekawe czy jakbym był klientem tej pożal się Boże firmy też zostałbym tak potraktowany. Tak na przyszłość Panie [usunięte przez moderatora], którego na szczęście nie miałem przyjemność poznać, Pana zachowanie świadczy również o firmie która Pan reprezentuje a także o Pana podwładnych bo sprawuje Pan kierownicze stanowisko w tej żałosnej firmie.więc ktoś wyłonił jakimś cudem tego najlepszego z najgorszych.

Zostaw opinię o gopol - Jarocin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie gopol