Opinie o Evr - Systems Rafał Nadolny w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Evr - Systems Rafał Nadolny. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Evr - Systems Rafał Nadolny o rekrutacji.

Branże: Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT
Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Evr - Systems Rafał Nadolny w Wrocław

abd

Dzięki Maniaczka - właśnie następny model wchodzi i jestem już po szkoleniu :)

abd

No właśnie mnie przyjęli :) Fajna atmosfera ale roboty po pachy...Zarobki no trochę lepsze niż gdzie indziej.

abc

Jak na pierwszą pracę gdy nie masz innych opcji ok. Pensja prawie, że minimalna, roboty sporo jeśli jest zlecenie. Gorzej jak skończy się kontrakt, wtedy bye bye. Duża rotacja ludzi, "kadra" zarządzająca nie profesjonalna. Ogólnie jeśli nie masz mega potrzeby na pracę to nawet się nie zgłaszaj.

aaa

co do pracy tam to polecam dla poczatkujacych elektronikow na jakis czas

Pracownik Fizyczny

Było spokojnie, bezstresowo, całkiem miła rozmowa o oczekiwaniach względem mojej osoby i moich względem pracodawcy. Wszystkie oczekiwania oferta spełniała. Potem szybka decyzja o zatrudnieniu. Niestety nie wypaliło z mojej winy.

Standardowe dla rozmowy kwalifikacyjnej, konkretne o dotychczasowe zatrudnienie i oczekiwania, jakoś niewiele pamietam

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Izingo

A jaką w ogóle macie pewność, że na chwilę obecną przyjmują nowych ludzi, bo nie wiem czy gdzieś się pojawiły jakieś oferty pracy żeby można było w ogóle myśleć o składaniu swojego CV. EVR we Wrocławiu na pewno nie jest firmą pierwszego wyboru i pracodawca też sobie z tego na pewno zdaje sprawę skoro nie potrzebuje aż tylu pracowników - ważna jest kwestia utrzymania..

it

ooo, i ja też chcę wiedzieć to co mój poprzednik, bo wysłałem cv. napiszcie jak przeważnie wyglada proces rekrutacji w tej firmie, moze jakies rady dla osbob ktore poszukuja tam pracy? Ile tych rekrutacji jest w sumie i jakie wymagania oraz jak jest z wynagrodzeniem, jakie są to miesieczne sumy i na podstawie jakiej umowy?

Krych

Właśnie odbyłem u nich praktykę więc nie mogę nic powiedzieć o warunkach płacowych ale atmosfera jest przednia :). Mam nadzieje że po szkole będę mógł się tam zahaczyć.

Głos z zagrobu

widzę i obserwuję

Szumi

A fajnie ,że otworzył bo przynajmniej robotę mam no i klientów całkiem całkiem. Dobrze i tyle

mikołaj

czy statek plynie jeszcze po oceanie miodu i sukcesow wszelakich?

a piszę poprzedni post do gościa, który podpisuje się jako Petra -żeby wszystko było jasne.

To już jest gruba przesada żeby używać stare pseudo brata szefa. Jak nie możesz poradzić sobie z sobą samym to i nie dziwne, że pozostaje się czepiać i dowalać na forach...jesteś jak Kowalski co to by chciał mieć tak samo jak Nowak byle tylko Nowakowi się spaliło, Pozdrawiam Piotr

Michaś

ot i c (usunięte przez administratora) skie zagrywki kolesi co to się chyba kapeli Carramba nie posłuchali i dalej wypisują lepkimi i brudnymi rączkami głupawe posty / wstyd. Polecam EVR\'a i to jest moje prywatne zdanie. A te personalne wycieczki to już raczej przesada

Andrzej M

Mogę również podpisać się pod pozytywną opinią o EVR w przeciwieństwie do tych, którzy [usunięte przez admina] bzdury. Dla mnie firma w porządku.

zapraszamy do najlepszego sklepu z kanapkami i bezami,turcy zamykaja juz kebaby

ts

nie w inny!!!!! w ten sam oby tylko nie okazaly sie za slabe

petra

zaraz po wielkiej fuzji mają pojawić się nowe kafelki w WC - w ten sam dzień !!!

lolek

moze "firma" sie wkoncu zwinela:D

a

co tu tak cicho? :)

koko

uwaga !!! nie polecam!!! a do tego (usunięte przez administratora)otworzył sobie punkcik z malutkim logiem evr :D co za kolo... szooook ....a tak naprawde to wystarczy poczytac komentarze o tej firmie i wszystko jasne....

Zostaw merytoryczną opinię o Evr - Systems Rafał Nadolny - Wrocław

• Jak się pracuje w Evr - Systems Rafał Nadolny?

Zobacz opinie na temat firmy Evr - Systems Rafał Nadolny tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Evr - Systems Rafał Nadolny?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 15 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Evr - Systems Rafał Nadolny?

Kandydaci do pracy w Evr - Systems Rafał Nadolny napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Evr - Systems Rafał Nadolny
3.2/5 Na podstawie 446 ocen.
  • Kwidzyńska 3
    51-415 Wrocław