PA Conex

Płock

Opinie o PA Conex

wisko

Witam serdecznie. Firma jak najbardziej moim zdaniem warta polecenia, pomimo , że są osoby, które wyraźnie się z tym nie zgadzają. To ludzie którzy zazwyczaj mają coś na sumieniu

siema-teraz jest dobrze w tej firmie leży się a płacom a jak kierownika zapytaj go mówiy ze nie jest od tego, siedzi w stołek [usunięte przez moderatora] i kapuste trzepie pisze o tym z [wks]kierowniku ,a jak conex padnie to chyba puidzie na kuroniówke specjalista

pracownik 2

[usunięte przez moderatora] jezeli ktos tam ma zamiar pracowac to szczerze odradzam zamiast wypłaty ZAPOMOGA zamiast przełożonych...................... - sami ich nazwijcie

bzyk1

pracy niema a panowie dyrektor pszyjmuje swoich znajomków [neptun] zaczyna prace w poniedziałek o 11 a w piątek kończy o 11 bo trzeba jechać na kaszuby to sie pytam ile taki człowiek pracuje a zarobi napewno 5000 tyś za hotel niepłaćiy za dojast niepłaći a zniego fachowiec jak z kozjej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] tromba to tak morzna pracować

Zostaw opinię o PA Conex - Płock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PA Conex