INTERSHOE POLAND SP ZOO SKA

Wrocław

Opinie o INTERSHOE POLAND SP ZOO SKA

mizik

to nie prawda, każdemu pracownikowi przysługuje przerwa a to, jak ją dany pracownik spożytkuje to od niego zależy przecież, także spoko no problemo ;)

nnn

ja pracowalem firmie intershoe 6.5 roku ekipa super nawet na sklepach sa bardzo mile dziewczyny zarobki sa dobre.Nie mam zalu do pracodawcy,byl kryzys mial do tego prawo ze zwalnial swoich pracownikow.Pozdrawiam wszystkich szczegolnie Krzyska na magazynie

Zostaw opinię o INTERSHOE POLAND SP ZOO SKA - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie INTERSHOE POLAND SP ZOO SKA