Sellpro

Wrocław

Opinie o Sellpro

M

@anonim wypłacają pieniądze na czas. A jeśli myślisz nad zatrudnieniem u nich to możesz wybrać sobie jakąś fajną ofertę z tych wszystkich które teraz mają. Mi się podoba ta na specjalistę ds. rekrutacji. Zadania to np. aktywne poszukiwanie pracowników tymczasowych oraz zleceniobiorców.

anonim 1

[usunięte przez admina]uczciwych pracowników, nie polecam współpracy z firmą SELLPRO WROCŁAW, w ogóle nie chcą wypłacać pieniędzy, ciągle przekładają terminy, TOTALNA PORAŻKA!!!

Zostaw opinię o Sellpro - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sellpro