Dubimex Zakład Przetwórstwa Mięsa Sp. j

Poznań

Opinie o Dubimex Zakład Przetwórstwa Mięsa Sp. j

Klientka Włocławek

Polecam gorąco Sklep nr 6 we Włocławku Plac Wolności 8/9 Robię zakupy w tym sklepie codziennie.Towar jest wyśmienity ale to załoga tego sklepu zasługuje na największe uznanie.Każdy Klient jest traktowany w sposób wyjątkowy.Jestem zawsze obsługiwana z najwyższą uprzejmością i uśmiechem na twarzy.Zakupy w tym sklepie to przyjemność.Polecam :)

monia

Ja tez pracowalam w firmie Dubimex i uwazam ze zalezy do jakiego sklepu sie trafi i z jakimi ludzmi sie pracuje.Ja pracowalam z super zaloga dogadywalysmy sie zawsze i z przyjemnoscia sie szlo do pracy.Co do kierownictwa bez zastrzezen ,wymagane ustalone jasno zasady.

Zostaw opinię o Dubimex Zakład Przetwórstwa Mięsa Sp. j - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dubimex Zakład Przetwórstwa Mięsa Sp. j