PRINT PARTNER Sp.j.

Radom

Opinie o PRINT PARTNER Sp.j.

Aneta

@ABCD, czyli to co masz zapisane na umowie nie znajduje później odzwierciedlenia w rzeczywistości? Czy chodzi o coś innego? Warto zawsze sprecyzować swoją wypowiedź, żeby inni użytkownicy wiedzieli o co dokładnie w danej sprawie związanej z PRINT PARTNER chodziło.

Aneta

Jak obecnie wygląda praca w PRINT PARTNER Sp.j.? Chętnie usłyszymy od obecnych pracowników firmy. Na jakie warunki zatrudnienia można liczyć?

ABCD
@Aneta 17.05.2017 11:40

Nadal bez zmian :( Ludzie odchodzą, przychodzą nowi, odchodzą itd. Właściciel umie kusić ludzi, niestety później okazuje się że te obietnice to czysta fikcja i ludzie uciekają.

lęk wysokości

na czas to rozumiem, pochwalam i popieram, ale kwestia czy jest na co czekać:) w sensie ciekawi mnie jaka jest przeciętne wynagrodzenie w tej firmie i czy wysokie

z.ubawiony

A co to za idiotyczne pytanie ? Firma jest mała, zatrudnia kilka osób, a Ty pytasz na forum o premie świąteczne ?? Pytaj u źródła lub kolegów z pracy. Osobiście życzę jak najwyższej premii lub tradycyjnej kolacji oraz oczywiście lepszej komunikacji z "górą" abyś nie musiał pytać o premię w przyszłości ludzi z poza firmy :)

zorientowany

poal, jakie usługi drukarskie? :) widać, że nic nie wiesz o tej firmie. Firma nie oferuje usług drukarskich, poligraficznych itp. "Ludzie są zadowoleni i czasem mają zniżki no i pracownicy oczywiście też mają." - Ta firma obsługuje tylko inne firmytj. drukarnie, introligatornie itp. a nie detalistów. Same bzdury piszesz.

lb

Od początku 2015 roku skład firmy się ustabilizował i stanowi go zgrana ekipa bardzo wartościowych ludzi. Wzajemne relacje uległy zdecydowanej poprawie. Zarobki: W moim przypadku pensja była adekwatna do wykonywanej pracy. Pieniądze wypłacane zawsze na czas na konto bankowe. Warunki pracy i wypłata zgodne z umową.

abcd

Zastanawiam się nad aplikowaniem. W ogłoszeniu są podane zarobki od 2800 do 5000 PLN (brutto)podstawa + premia (prowizja), czy jest to możliwe, czy to tylko ściema biorąc pod uwagę powyższe komentarze. Czy naprawdę atmosfera tam jest taka jak opisujecie? Czy naprawdę są organizowane szkolenia dla pracowników? Na czym polega gotowość do wyjazdów służbowych? Od czasu do czasu czy całe życie w drodze ? Co to dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań poligraficznych? Są szkolenia, czy mogę sobie popatrzeć w katalogach i na internecie jak najnowocześniejsze rozwiązania poligraficzne wyglądają. Czy jest duża rotacja pracowników? Proszę o jak najwięcej informacji czy warto się tą firmą interesować. Dziękuję Wam wszystkim za pomocne wpisy.

Ex

Rotacja pracowników mówi sama za siebie. Firma dla desperatów lub na przeczekanie i znalezienie lepszej pracy.

A...

P... prawdę pisze. Szef potwornie niekompetentny, struga wszechwiedzącego, ale na każdym kroku szczególnie jeśli chodzi o tematy branżowe okazuje się ignorantem. Pracowników zmieniają jak rękawiczki. Faktem jest że nie szanują pracowników.

P....

atmosfera niczym w zakladzie pogrzebowym .Brak kompetencji szefa poraza a Pani prezes kija polknela. Nie szanuja pracownikow

Zostaw opinię o PRINT PARTNER Sp.j. - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PRINT PARTNER Sp.j.