stach-bud stanisław plata

Gostwica

Opinie o stach-bud stanisław plata

Maciek
użytkownik zarejestrowany

Nie traktuje, to plotki są, firma zachowuje się dobrze.

gostek

To prawda uciekajcie od nich jest duzo innych firm!!!!!!!

były pracownik stach bud i golo bud

(usunięte przez moderatora) Nie interesuje mnie który nam nie wypłacił - obaj są siebie warci. (usunięte przez moderatora) ... obaj śmiali się nam w oczy.... sprawa w sądzie przegrana!!!!! Do tej pory nie zapłacił ani jeden ani drugi. Nie brońcie (usunięte przez moderatora)... wiem do czego jest zdolny. I niech nie tłumaczy się że to przez (usunięte przez moderatora) nie było wypłacone... CO do (usunięte przez moderatora)i to faktycznie przynajmniej nie pił na budowie, bo (usunięte przez moderatora) cały czas nawalony chodził. TRZYMAJCIE SIĘ OD NICH Z DALEKA! Jeszcze jedno jakby (usunięte przez moderatora) był faktycznie w porządku to uregulowałby to co obiecał... MYŚLĄ ŻE JELENI SOBIE ZNALEŹLI bo i ludzie dają się tak traktować, zamiast od razu do sądu iść to machają na to ręką. JA MU NIE PODARUJE!!!!!!!!! I PRĘDZEJ CZY PÓŹNIEJ ODDA MI TO CO MOJE!!!!!!!

babo

to nie tylko ty zostałeś przez tego (usunięte przez moderatora) nie wyłacony. ja robiłem kiedys u niego jak wspólpracował z (usunięte przez moderatora) wszystko poszło na (usunięte przez moderatora)ale w prawdzie to on kręcił. teraz robie u (usunięte przez moderatora) i jest wszystko ok. jeszcze podobno okradł (usunięte przez moderatora) z maszyn i z kasy. wielki radny wielki (usunięte przez moderatora)pan. jeszcze raz uważajcie!!!!!!!!!

ed

to uważaj na takiego. dzisiaj takich nie brakuje.

(usunięte przez moderatora). kasy nie wypłaca.

Zostaw opinię o stach-bud stanisław plata - Gostwica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie stach-bud stanisław plata