Wenecja Salon Urody

Poznań

Opinie o Wenecja Salon Urody

ela

To w takim razie ile zarabia się w Wenecja Salon Urody? Wiesz napisz takie orientacyjne zarobki jakie tam są

GOŚĆ-88

Właścicielka faktycznie miła, ale tylko na początku. Już na rozmowie o pracę daje się wyczuć fałsz i obłudę z jej strony. Umowy jakie proponuje, nie są godne uwagi. Próbuje jak może, by zaoszczędzić na ZUS-ach, przy czym cierpi na tym pracownik. Umowa niby na 1/2 etatu, a reszta płacona "pod stołem". Czy nie jest to przypadkiem kradzież? Dziwne zwyczaje panują w tej firmie, pensje głodowe, atmosfera sztuczna i nienaturalnie nadmuchana. Sam salon, mały aczkolwiek zadbany.

AnIaC

Miła właścicielka, przyjazna atmosfera. Ale nic poza tym. Krętactwo w kwestii etatów.

Zostaw opinię o Wenecja Salon Urody - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wenecja Salon Urody