New Horizon

Poznań

Opinie o New Horizon

Dominika

@sajonara a jakie stawki zapewniane są osobom właśnie bez większego doświadczenia? Czy po pewnym czasie (wraz z nabranym doświadczeniem) stawka ta ulega zwiększeniu?

sajonara

Witam. Firma na pewno jest dobra dla osób, które jeszcze nigdy nie pracowały i dopiero zaczynają samodzielne życie. Nie należy może do tych z najwyższej pólki ale daje możliwość przyuczenia się. Szukają ludzi głównie do ciesielki i innych prac budowlanych

STARA- NOWA FIRMA

Firma "New Horizon" -istniej tylko ze względu na ciągnący się za nią smród z wykorzystywaniem ludzi itp.zmieniła nazwę na "ESTOM" - nadal ma chce dorabiać się na ludzkie krwawicy ...

tgb

tej firmy już nie ma. Domena jest na sprzedaż. Kup i otwórz swoją firmę new horizon.

edc

nie ma umów, nie ma stawek, nie ma strony, i nie ma biura. Tego biura już nie ma, pasuje?

hłopek

romek atomek widzę, że kompletnie zbił z tropu Pana, który próbował zrobić dobrze:) najlepsze jest to że z tego bełkotu nie wiele można było zrozumieć, żadnych konkretów!! Mnie interesuje faktyczny stan informacji, jako biuro pośrednictwa pracy powinni posiadać informacje odnoszącą się stawek godzinowych i ewentualnych umów

Ninko

dlaczego marnie wyszło? Pracujesz tam, może opiszesz swoje doświadczenia i co należy zrobić, aby przygotować się do rozmowy w sprawie pracy- jak to dokładnie u nich wygląda? Czasem zdarza się, że pracodawcy zbierają telefonicznie informacje o kandydatach i dopiero później zapraszają na rozmowę- czy tu też się praktykuje takie coś?

Remi

bylem z tej rzekomo firmy dla mnie to banda niekompetentnych ludzi cymbały co innego obiecują w Polsce a na miejscu za granicą jest całkiem co innego. omijajcie z daleka te biuro pośrednictwa pracy bo tylko długów sobie narobicie

Malor

No szkoda, że dutron daje tylko tygodniowe umowy, bo mam już ich stos w domu, ale trochę tam już siedzę. Różnie majja z tą produkcja, jak jest robota to dużo nowych osób sie przewija.

Vryla

Miałam do czynienia z Poznańskim New Horizon w zeszłym roku. Panie miłe, to fakt, ale w ogóle nie wiedziały o tym co dzieje się w firmie (dutron). Nie miały pojęcia o niczym, czasem zapominały umów, przywoziły dwa dni później, no i właśnie - te tygodniowe umowy. Wymyślały jakieś idiotyczne argumenty nie przedłużenia umowy - że się nie wyrabiamy, że nagle zleceń brak, a po dwóch tygodniach znowu dzwonili, że może jednak znowu warto podjąć współpracę ... Nie wiem, naprawdę nie wiem jak można pozwalać na taki wyzysk. Nie polecam. Lepiej szukać czegoś innego, bo agencja mało kompetentna.

darus500

pracowalem dla tej firmy na poczatku 2013 r poczatkowo na stoczni NAUTA w HEEGU lecz tam praca sie skonczyla ale zakwaterowanie mialem okolo 1 km od zakladu za dojazd mialem zwrot otrzymalem niezbedne ubranie robocze jak i tez wynagrodzenie bylo wyplacone na czs tzn w poniedzialek dawalem do podpisu swoje przepracowane godziny a w srode o godz 12 wyplata byla na koncie lecz praca sie skonczyla to firma natychmiast zalatwila mi nowa prace na stoczni we FRANEKER okolo 80km od HEEGU jednoczesnie zmienila mi miejsce zamieszkania abym nie dojezdzal taki kawal drogi wszystkie warunki socjalne jak i finansowe nie ulegly zmianie firma wyliczyla sie ze mna co do jednego eurocenta natomiast byli ze mna panowie ktorym sie zawsze cos nie podobalo ciagle mowili ze w Norwegi jest lepiej ale nikt ich tam nie chcial zreszta bylo widac po ich spoinach i podejsciu do pracy jak niektorzy lubia balowac to i pensja w norwegi bedzie im mala co do wspolpracy z biurem to nie mozna powiedziec czy zwrocilem sie do pani ( usunięte przez administratora ) to zostalo to zalatwione szybko i w miare pozytywnie dlatego nie rozumie o co wam panowie chodzi z mojej strony uwazam zebyscie sie wzieli do sumiennej pracy i przestali narzekac to moze i firma do was inaczej podejdzie

pogon

ktos morze mi otpowjedziec jak teraz jes tam w tej firmie co pytaja na egzaminach prosze o komunikat

ajg

pracowałam w new horizon przy czekoladkach w zeszłym roku praca znośna stawka w miarę przyzwoita Pani bardzo miła, umowa i wypłata zawsze na czas....

Pracuję w dąbrowie, przez agencję. umowa o prace, na krotki okres. po umowe, nie trzeba jezdzic do biura, tylko panie przyjezdzaja do nas, do firmy zeby podpisac kolejna. takze bez problemu i milo.

lozzzz

Radze unikac oferowanej teraz pracy w firmie Renz w Gadkach. dostaniecie najnizsze z mozliwych stawek, a robota tam jest ciezka i nastawiona na wycisniecie z robola jak najwiecej. maszyny i narzedzia stare, praca na 3 zmiany i na roznych stanowiskach.Dyrekcja i kierownictwo traktuja fizycznych jak przedmioty.nie dajcie sie nabrac na slogany w ogłoszeniach(typu mozliwosc rozwoju). acha na reke dostaniecie ok 5zł za godzine ciezkiej roboty.

pomiarowiec

prawda jest taka że sciemniaja na maksa ciuchy dają może nowe ale buty stare po kims i smierdzące z grzybem a może i ze zdechłym ptakiem jak wyżej. U mnie po pierwszym dniu na nogach wyszły krosty ropiejące i swędzące a podobno MCS im płaci za to trzeba udać sie do kierownika (usunięte przez moderatora)

abc

co za bzdury ?! ja jakos dostalem wszystko nowe fakt czekalem ze 3 dni bo musialy zamowic i przywiozly do firmy wiec po co takie gadanie... ??

bubu

ja pracowal w gądkach i opoznienia byly caly czas nawet z zaswiadczeniami ciuchy niby nowe a z odzysku buty daaja z grzybem a gadaja ze nowe.na pytanie o siano tylko glupie teksty !!!! nie polecam tego kołochozu chyba ze ktos chce robic za friko a siana nie zobaczy chmstwo do pipu i dac za to co robia dla zywklych ludzi

?

przecież tam nie pracują kobiety ? a stawki są w umowie ....

yti

zaczynają coś kręcić, wypłaty wysyłają z nie wiadomo skąd, koleżance wyszło że tamten miesiąc pracowała za ok 4,50 za godz masakra jakaś

ja

za to poznan masakra

okropna agencja. pani z krakowa jest bardzo niemila, nie potrafi udzielic jakichkolwiek bardziej szczegolowych informacji. to znaczy potrafi, ale zanim to zrobi musi skonsultowac sie ze swoimi przelozonymi. umowy to jakies wielkie banialuki prawne. podpisywanie wnioskow o urlop i zostawianie ich w agencji - od kiedy tak sie robi? ciesze sie, ze moja wspolpraca z nimi zakonczyla sie kilka miesiecy temu. po prostu nie przedluzylem umowy i byla to jedna z lepszych decyzji w moim zyciu. dziwne, ze firma new horizon ma swoja siedzibe w krakowie a zadnej oferty pracy bezposrednio w krakowie nie maja. jaki jest wiec ich sens istnienia? sam nie wiem.

piczmen

do kogo trzeba oczywiscie z tych nerwow sie przejezyczylem robia z nas (usunięte przez moderatora)murzynow za 1200 i do tego nie mzoan liczyc na 10-go na wyplate

piczmen

w tamtym miechu dali mi 14-go wyplate. w tym miechu znow powtorka z rozrywki "11" i cisza rozpie....ich jutro wbijam do kogo czeka on mysle ustawi ich do pionu unimies

ANNAKUZAR

DZIS JEST 11sty A JA DALEJ NIE MAM WYPŁATY,MASAKRA JAKAS

Kuba

Nie rozumiem dlaczego tak się czepiacie Pań pracujących w tej agencji. Miałem z nimi kontakt wiele razy i nigdy nie napotkałem się na złośliwe teksty, obrażanie tylko miłą, profesjonalną obsługę z uśmiechem na twarzy. Myślę, że po prostu kultura osobista ma wielki wpływ na relacje z innymi ludźmi i tak jak my innych traktujemy tak traktowani jesteśmy.

?

Z całym szacunkiem , ale nie mogę się zgodzić !!! Pracowałem tam ostatnio i faktycznie wypłata opóźniona bo święto ale zostało mi to rzetelnie i kompetentnie wyjaśnione. Rozumiem oburzenie tych co tam pracowali to w końcu wasza kasa ale opisywanie ludzi obelgami ,, o Pani siedzącej na czterech literach \\\\\\\" itp świadczy tylko o Waszym braku wychowania ze strony piszących!

kum

Zgadzam się. Nie dość, że panie w biurze wiecznie \"na fo [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] \", to jeszcze nie potrafią normalnie rozmawiać. Do 15 \"niby\" wynagrodzenie ma się znaleźć na koncie.. Prawda? Na pewno nie. Dziś jest 14 (jutro 15- święto) i żadnego przelewu nie ma! Nigdy więcej nie zgłoszę się do tej firmy. Na dodatek w jakiej firmie karzą płacić za roboczy ubiór? U nich jeśli nie zapłacisz, nie otrzymasz wynagrodzenia, ponieważ nie przyjmą karty z przepracowanymi godzinami! Obłęd! MEGA NEGATYW! TAKIE POŚREDNICTWO OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!

anetta

masakra z tą firm a, nieuki, brak profesjonalizmu,wypłaty sa z opóznieniem nie polecam

smakosz

Biuro New Horizon w Krakowie: -miła obsługa,-wypłaty na czas. Nie miałem z nimi żadnego problemu dlatego Polecam.

karaka

biuro w Krakowie jest obsługiwane przez przesympatyczne panie, które zawsze doradzą oraz pomogą. polecam gorąco

wykorzystana

(usunięte przez moderatora) - robienie tam praktyk, oznacza bycie bardzo źle traktowanym murzynem. Babsztyle, które tam pracują nie mają za grosz szacunku do pracy praktykantów. Odradzam wszystkim tę firmę Taka sama jeżeli nie gorsza sytuacja ma miejsce w agencji doradztwa personalnego Poznańskiej Giełdzie Biznesu. PARANOJA

Ja pracuję już od paru miesięcy przez New Horzion i jestem zadowolona. W porównaniu do innych agencji jest super.

xxxx zzz

Pracowałam prze ta agencje jeden miesiąc podzielam opinię brak profesjonalizmu . Radzę omijac ich z daleka.

mblack

Agencja pracy New Horizon w Poznaniu to (usunięte przez moderatora) i brak profesjonalizmu. W odpowiedzi na ogłoszenie umieszczone w internecie, wysłałam CV, po czym otrzymałam telefon gwarantujący mi świetne warunki pracy tymczasowej od zaraz. Miałam się tylko zgłosic bezposrednio do biura. Od razu wiec zdecydowalam sie pojechac. Przejechalam ok 160 km, gdyz nie jestem z Poznania, po to tylko aby sie dowiedziec ze jednak pracy nie ma, ze sie opuznia i nie wiadomo kiedy i czy w ogole bedzie. Normalnie mozna wysiaść z siebie!!! Myslalam ze rozniose tą bude! to od czego baby głupie macie telefony??? Nie moznabylo laskawie zadzwonic?! Totalne nieróbstwo i wciskanie głupoty ludziom! Paranoja! Omijam tę agencję szerokim łukiem!

Zostaw opinię o New Horizon - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie New Horizon