Trapeze Poland Sp. z o.o. [dawniej Online Technology (Poland) sp. z o.o.]

Wrocław

Opinie o Trapeze Poland Sp. z o.o. [dawniej Online Technology (Poland) sp. z o.o.]

Paulina

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w Trapeze Poland Sp. z o.o. [dawniej Online Technology (Poland) sp. z o.o.]? O jakie stanowisko się ubiegałeś? Jak przebiegł ten proces? Jakie pytania usłyszałeś? Czekamy na Wasze opinie.

rf

oceniam też że mają teraz fajne nowe oferty pracy

Jak oceniasz firmę Trapeze Poland Sp. z o.o. [dawniej Online Technology (Poland) sp. z o.o.]? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw opinię o Trapeze Poland Sp. z o.o. [dawniej Online Technology (Poland) sp. z o.o.] - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Trapeze Poland Sp. z o.o. [dawniej Online Technology (Poland) sp. z o.o.]