P.H. Agroma S.A.

Poznań

Opinie o P.H. Agroma S.A.

anonymous

co do komentarza poniżej moja wypowiedź dotyczy Agromy w Kutnie

anonymous

Przypadkiem podjąłem tu pracę rok temu. Wypłata może nie powala z nóg ale jest zawsze na czas i w sezonie potrafi pozytywnie zaskoczyć. Przykro tylko że fachowcy z wieloletnim stażem w tej firmie są traktowani na równo z nowymi. Nadgodziny wypłacają w i II i III kwartale w I i IV godziny do odbioru. Atmosfera jest super, można się dogadać zarówno z ,,weteranami" jak i z nowymi. Owszem na markecie czasem nikt nie ma chęci do sprzedaży ale to z winy ,,góry" ponieważ niedługo będziemy jak ,,biedronka" dużo i tanio a nie fachowo i konkretnie. Poza tym tylko u nas istnieje problem poszukiwaczy ,,panie a taką podobną ośkę takie koło to na półce gdzieś na pewno macie..." i musisz z takim delikwentem iść i szukać bo ,,góra" patrzy. Moim zdaniem sytuacja w firmie się poprawia i jeśli klient WIE CZEGO POTRZEBUJE to będzie obsłużony jak trzeba. Aktualnie jest spore zamieszanie z towarem ale to ze względu przejęcia ogromnych ilości towaru z zakupionej na początku 2017 Agromy Poznań. Osobiście jako pracownik nie narzekam i sądzę że na sezon 2018 Agroma będzie dobrze przygotowana. I owszem może i robię reklamę ale warto odwiedzić ,,dział części zachodnich" bo coraz bardziej zaskakują dostępnością części od ręki.

Zzz

A ja się zapytam jak praca na warsztacie wygląda. Co tam się naprawia, czy są jakieś przyjęcia ?

xxxxxx
@Zzz 06.04.2017 22:18

Nie polecam. Tam nie ma pracy są tylko porządki i kierownik który nic z tym nie robi tylko siedzi na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] br />

gość

Na wstępie zaznaczam, że nawet jeśli nie macie wyboru, to i tak tu nie startujcie. Szkoda zdrowia i nerwów. Poszedłem pracować do sklepu, w którym współpracownikom nic się nie chce i większość trzeba robić za nich. I w ogóle ci współpracownicy są... dziwni, jakby serio nie z tej planety, a to jak odnoszą się do klientów to jakaś paranoja. Nie raz miałem sytuację, gdy siedziałem sam, wszedł klient, zobaczył że jestem sam jeden i z ulgą powiedział: Oo, nie ma tej pani co tutaj siedzi, "bardzo miła osoba". No ludzie, wstyd, że ja pie***le. 1900 brutto + premia jeśli wyrobi się normę. Nadgodziny są bezpłatne, nawet w sezonie gdy trzeba siedzieć od rana do wieczora, odebrać też się nie da, bo za mało ludzi na sklepie. Najlepiej to chyba jak by za darmo dla nich harować. Oszczędzają na ludziach, więc ciekaw jestem ile oszczędzą, gdy odejdę wreszcie stamtąd tuż przed samym sezonem. Ciekawe skąd żółtodziób na moim miejscu będzie wiedział choćby jakie łożyska idą w to i to miejsce, co przechodzi na ten i na ten wałek. Panie Korczak, czeka Szanownego Pana owocny sezon :D Pozdrawiam. A swoją drogą to ciekaw jestem ile musiał dać Pan w łapę, aby kupić kilkanaście sklepów w pełni wyposażonych za 8mln.

zz
@gość 12.01.2017 18:50

1. 1900 to i tak dużo za ich prace 2. Zmiana ludzi już się zaczyna 3. Teraz wszyscy potrafią posługiwać sie komputerem a tam znajdować się będą katalogi części ( do tej pory były one nie potrzebne z braku nie umiejętności obsługi takich nowoczesności)

Robert

Zakupy w agromie to jakaś porażka żeby coś kupić musisz zwiedzić cały magazyn, a do tego przez niektórych pracowników jesteś obsługiwany z wielką łaską. Na sklepie pracują same głąby jeśli cię ktoś z młodych pracowników nie obsłuży na magazynie to możesz sobie stać nikt się tobą nie interesuje, a do tego z każdą głupotą jesteś wysyłany na magazyn. Naprawdę przydała by im się zmiana ludzi.

aaa
@Robert 17.12.2016 08:31

Popieram zmiana ludzi musi być , starsze panie muszą odejść

klient

na magazynie w Bogucinie takie zaopatrzenie jak na pólkach w sklepie spożywczym w PRL-u, środek żniw akcja w pełni a ani w punkcie sprzedaży ani w Bogucinie bagnetów do kombajnu nie ma

rolnik sam w dolinie

A ja myślę, że to "dobra zmiana"

Wiem co pisze

Agroma S.A za chwilę będzie Z.O.O. A branżyści są na wylocie i na działy h-1 i h-2 to tylko postać aż ktoś się znajdzie z obsługi , a części na zamowienie tylko. Osoby z Kutna proszone są o nie sianie propagandy jak to jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pozdrawiam myślących ;)

hmmm

Agroma była dobrą firmą ale tylko do końca 2015 roku, odkąd kupił ich polsad jest porażka. Robią wszystko, żeby Agroma Poznań zbańczyła na rzecz nieudaczników z Agromy Kutno. Kiedyś płacili faktury co do dnia, teraz można sobie pomarzyć. Pracownicy dla nich w tej chwili powinni pracować za free

Adam
@hmmm 25.04.2016 16:10

Agroma do końca 2015 roku była ostoją PRL-u. Sklep wyglądał tragicznie i ta obsługa fatalna, tych sprzedawczyń. Brak wiedzy i kompetencji. Teraz powoli z nowym właścicielem zaczyna to wyglądać, zostało jeszcze tylko zmienić obsługę na nowsza i będzie super

Nnn
@Adam 30.11.2016 23:00

Popieram te stare betony powinny odejść. Już nigdy tam nic nie kupię, idziesz po jeden przedmiot z półki sklepowej a to trwa jak by robić wielkie zakupy w markecie. Porażka

Wiele osób jest zainteresowanych losami firmy P.H. Agroma S.A.. Jeżeli masz ciekawe informacje na jej temat wypowiedz się na forum.

Zostaw opinię o P.H. Agroma S.A. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.H. Agroma S.A.