KROT INVEST ZP. Z O.O.

Krotoszyn

Opinie o KROT INVEST ZP. Z O.O.

Zniesmaczony

Tragedia. Byłem podwykonawcą w tej firmie, gdzie bym nie zajechał na budowę(dino), to słyszałem wieczne narzekanie na tą firmę. Bardzo dużo firm rezygnuje po pierwszych 2-3 budowach, bo zanim sprawdzi, czy to się kalkuluje w ferworze tempa prac, po prostu podpisze kolejną umowę, z myślą, że pierwsze to taki sprawdzian, na drugim będzie lepiej. Problem w tym, że coś tam człowiek pozna bardziej system i przyspieszy pracę, ale nie na tyle, żeby mieć z tego kokosy. Tak jw. komentarz, gonitwa, nie kalkulująca się, kierownicy nie nadążają, mają zbyt dużo na głowie, więc nie obchodzi ich to, że np zawołają Cię na robotę za wcześnie, bo nie Oni odpowiadają za to, że Tobie zrobiły się koszty(jechałeś 200 km bez sensu). Każdy budowlaniec wie jak zmieniła się płaca dla pracownika na przestrzeni ostatnich 3 lat, co za tym idzie ceny wykonawstwa powinny iść w górę, a tam inna polityka, ceny poszły jeszcze w dół. Zrobiłem kilka din i straciłem cały rok, bo najlepszy sezon przeleciał. Zasada jest prosta, nie Ty decydujesz o cenie za jaką robisz dino, cena jest ustalona z góry, umowę albo podpisujesz albo nie. Wiem o tym, że coraz ciężej jest im znaleźć wykonawców, dlatego przestrzegam, po to żeby zaczęli traktować podwykonawców poważnie i zwiększyli ceny. Decyzja należy do Was.

Kierowni Budowy

Pracowałem tam dłuższy czas jako Kierownik Budowy. Plusy jak dla mnie to dobra atmosfera w firmie. Możesz liczyć na pomoc szefostwa i współpracowników. Swoboda w działaniu, nikt cię nie pilnuje gdzie i co robisz - liczą się efekty, czyli jak szybko przekażesz obiekt do użytkowania. Do minusów niestety trzeba zaliczyć tempo pracy, terminy napięte jak baranie jaja i często praca od świtu do nocy. Weekend wolny :). Znaczącym minusem jest to że jesteś oficjalnie kierownikiem na kilku budowach, mając możliwość zajrzenia na nią 1-2 w tygodniu na 1h, bo dalej trzeba jechać. Raczej praca dla ludzi o mocnych nerwach, ze względu na tempo i odpowiedzialność.

Zostaw opinię o KROT INVEST ZP. Z O.O. - Krotoszyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KROT INVEST ZP. Z O.O.