Biuro Doradcze Janina Górniak

Łódź

Opinie o Biuro Doradcze Janina Górniak

Ksiegowa

Miałam przyjemność z tą Panią wymienić kilka zdań ubiegając się o pracę . Nie polecam bezczelne zachowanie pani na pytanie o umowę o pracę . Nie polecam ponieważ jeżeli Pani podchodzi tak już na początku to co jest w trakcie pracy

Kama

Właścicielka w miarę w porządku, ale urlopu za bardzo nie można wziąć, pracować trzeba non stop. Pracowałam na KH i pensja nieadekwatna do ilości pracy jaką się wykonuje. Pracownica, Pani Izabela, nie do życia, krzyczy na wszystkich, nawet na klientów,klnie, stosuje słowny mobbing wobec wieloletnich pracowników. Jeśli ktoś chce dużo pracować w średnio młej atmosferze, nie móc odpocząć i dostać za to średnie pieniądze to ta praca jest dla niego

Zostaw opinię o Biuro Doradcze Janina Górniak - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Doradcze Janina Górniak