Opinie o Family House Sp. z o.o. (działalność zakończona) w Poznań

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Family House Sp. z o.o. (działalność zakończona). Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Family House Sp. z o.o. (działalność zakończona) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Family House Sp. z o.o. (działalność zakończona) w Poznań

Co sugerujesz ze nie oddadza nawet 1 bloku?

Ola

Mmówisz poważnie???

@Ola

Ja w to nie wierze ktos tu probuje im zrobic kolo (usunięte przez administratora) Ktos sie karmi tym ze ludzi mozna postresowac.

@Ewa

Tak pracownicy powiedza Tobie obcej osobie ze opary ze firma upada.Kto bedzie opowiadal takie rzeczy.Sciema

Wojtek

Ale sciema zalegle pensje?Kto by pracowal dluzej jak by nie dostal kolejnej pensji.Chyba ktos niedorozwiniety.

@Wojtek

Też mi się tak wydaje. Zresztą 'powiedział ' Karolina, która zresztą wydaje się być moderatorem. A ta osoba się podaję się również jako Karolina. Zresztą nie takie rzeczy już tu były.

@Tomek

Przepraszam za tyle 'zresztą' ale nie przeczytałem wcześniej.

@Tomek

Karolina ktora pisze Rozmawialem ...... Karolina w meskim wydaniu.

@Tomek

Orientujesz sie czy te 4 bloki ktore juz stoja maja chociaz wyprowadzenie na szambo?Bo ja szczerze mowiac nie widze zeby wkolo blokow byly jakies wykopy z wyprowadzeniem rur do szamba.

@Wojtek

Też nie widziałem, ale to pewnie jedna z ostatnich rzeczy które będą robić. Pytanie czy to będzie 1 zbiorcze dla kilku czy każdy blok będzie miał swoje (usunięte przez administratora)

Mysle ze moze byc zbiorcze zalozmy na 6 blokow lub 8

@Tomek

Powiem Ci ze juz nawet niewazne na ile byle to oddali do uzywalnosci.

@Ewa

Ehh blad stylistyczny, akurat maz mi nadawal nad uchem o tej sytuacji. Uwazam ze wszyscy Ci ktorzy zakupili/wplacili na lokal mieszkalny powinni poswiecic czas i sami podjechac, pogadac. Uwierzcie, ze mozna, ze pracownicy tez sa ta cala niepewnoscia zmeczeni juz a szefostwo cedzi informacje. Pracowac mozna bez pensji takze jak sie jest np z daleka i co chwla dostaje sie jakies wyplaty czesciowe za zalegle miesiace z obietnica ze juz zaraz sie wyrowna. Znajoma z UM w Jarocinie takze mowila, ze sa bardzo zle opinie o FH tam, ze groza im takie kary finansowe za zejscie z budowy,ze sie nie pozbieraja. Ta firma naprawde nieciakawie wyglada:(:(: Ja sama mam wplacone pieniadze na mieszk w bloku nr 3 i widzac na stronie FH daty odbioru i ich obietnice sama juz trace nadzieje, gdyz zaden szanujacy siebie i klijentow deweloper nie dzialalby w ten sposob tylko wystosowal np informacje na stronie uspokajajaca wszystkich i tlumaczaca opoznienia.

@Karolina

To wytlumacz mi tylko jedna rzecz:Po jakiego grzyba tam jeszcze buduja?po co buduja budynek nr 5 po co robia tynki wewnetrzne i ocieplaja styropianem bud1 po co?Jak bede mial zamiar to zostawic oglosic upadlosc nie bede sobie d..y tym zawracal a tym bardziej inwestowal!!!!

@Wojtek

Ehh Wojtek.Ja tez zyje nadzieja. Kazdy firme stara sie ratowac za wszelka cene. Pewnie tez zeby wywiazywac sie w umow kredytowych, dostac finansowanie na nastepne. Ale zobacz tez ilu ludzi na gratce.pl pozbywa sie mieszkan z FH. Gdzie ich centrum handlowe w Czapurach? Po prostu nie daja rady i najzwyczajniej w swiecie pewnego dnia moga stopnac. Przestudiuj sobie inne przypadki bankructw-Krakow, Wroclaw.Zawsze zaczynalo sie od opoznien, problemow i nagle pewnego dnia koniec.

@Karolina

To ze maja opoznienia to wiem nie od dzisiaj.Fh nigdy nie oddalo nic na czas zawsze byly opoznienia.

@Karolina

Teraz nikt im nie kupi zadbych mieszkan ze strachu.Jak nie pokaza ze potrafia budowac i oddadza pdzynajmniej 5 blokow moze ludzie zaufaja.Na chwile obecna za duzy smrod jest nikt nic od noch nie kupi

@Karolina

Chalupy tez nie zostana skonczone na lesnym?

@Ciekawska

Co znaczy też i też nie skończone? Budują na poznańskim i leśnym też ale z opóźnieniem i tyle, a ludzie już mówią, że upadłość. Nie wiem czy na leśnym nie ma mniejszych opóźnień, bo tam tylko 8 mieszkań mają. Kolega tam kupił i na tą chwilę jadą w miarę z harmonogramem.

@Tomek

To bylo tylko pytanie poniewaz kazdy walkuje temat os poznanskie ale o chalupach byla cisza stad zapytalalam.Ta sama firma buduje i dziwne na poznanskie nie ma kasy ale na chalupy kasa jest.Ludzie sa jednak podatni na pierdoly.

Mieszkaniec
@Ciekawska

Nie w "chałupach" też cisza. Robią nowe chałupy, pewnie to, za co banki płacą. To co już zrobili leży niedokańczane. Brak podejść, ogrodów, tarasów, odpadające tynki, brak rynien, brak odpowiedzi na reklamacje.

@Mieszkaniec

Dokladnie robia jeszcze te za ktore mozna wziac finansowanie na kolejne.To co zrobione to juz niewazne zaplacone.Bardzo nieladnie

Aga

Ktoś coś wie nowego???

Dostaliscie od fh info kiedy do odbioru pierwszy blok?

@Marta

A beda odbiory???Mowia ze juz na oparach jada czyli prawie koniec bez odbioru

@Karolina

Nie róbcie żartów, pytam poważnie

@Marta

Ja mam blok nr 2 do chwili obecnej zadnych wiesci odnosnie odbiorow.Nie wiem na co czekaja znowu poinformuja na ostatnia chwile.Albo co gorsze przepraszamy ale opary sie skonczyly

@All, dlaczego tak twierdzisz? Czy któryś z Twoich wpisów został usunięty? Jeżeli tak to najprawdopodobniej łamał on zasady regulaminu, który obowiązuje na forum gowork.pl, dlatego przed dodaniem wpisu należy zapoznać się z nim, aby na przyszłość takie sytuacje nie miały miejsca https://www.gowork.pl/regulamin @Tobi, dowiadywałeś się może od pracowników, którzy pracowali na budowie jaki jest przewidziany termin oddania budynku przez firmę Family House?

Tobi
@Karolina

Nie dowiadywalem sie poniewaz zostalem szybko pogoniony z budowy.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Family House Sp. z o.o. (działalność zakończona)? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Łukasz

I co wiadomo coś nowego? Utrzymają się czy nie? Kurde strach !

@Łukasz

A kto Ci cos powie prosze Cie.Nikt wrozka nie jest.

Zaniepokojony

http://www.jarocinska.pl/artykuly/firma-zeszla-z-budowy-co-dalej-z-rozbudowa-aquapar,90144.htm Family grożą duże kary finansowe. Brak jakichkolwiek ogloszen o prace.

@Zaniepokojony

Jak na takiej budowie może pracować tylko max 20 osób ? W takim tempie to za dwa lata będą gotowe. Termin przeniesienia własności na 2 i 3 blok mija w marcu 2019. Do tego czasu FM sprzeda dziury w ziemi i resztę mieszkań tylko za gotówkę a później bankrustwo. Wystawili wszystko co mają na sprzedaz przedszkole itp na gratce a tak naprawdę sprzedadzą to ludziom tzw słupy aby syndyk nie miał z czego sciagac. Ktoś powinien mu hipotekę zablokować bo jeszcze się okaże że zostanie długi do spłacenia dla klientów. A w FM powiedzą ci że właśnie okna jadą hehe śmieszne żeby Pani zajmująca się sprzedażą wiedziała że właśnie okna jadą .. gdzie elektryka woda tynki wewnętrzne zewnętrzne balkony nawet szamba nie są zrobione bo fundusz gwarancyjny nie obejmuje wypłaty środków na te rzeczy. Bank pewnie zamroził resztę wypłat i rachunek dla tego blok nr 9 jest wstrzymany z sprzedażą

@Zaniepokojony

No proszę Cię, moim zdaniem przesadzasz. Kupiliśmy mieszkania i bądźmy dobrej myśli -;)

Arek
@Zaniepokojony

Hehhe odnosnie okien no wlasnie pani powiedziala ze okna jada i jada i dojechac nie moga.Bylem na tym placu budowy dzisiaj czyli 5 pazdziernik ale oprocz styropianu i kleju okien tam nie widzialem.Czyli zostala sprzedana kolejna bajka.

@Arek

Będzie du.. a nie osiedle. Nic tylko płakać:(

Kinga
@Sara

Eeeee tam kupi sie kolejne mieszkanie tylko od innego developera.Os poznanskie przejdzie do historii.

@Kinga

Tzn? Co masz na myśli?

Kinga
@Sara

To ze jak nie postawia blokow to kupi sie gdzies indziej odd kogos bardziej wiarygodnego.Pieniadz rzecz do nabycia.

@Kinga

Jesteś troszkę śmieszna mówiąc w ten sposób. Myślisz, że jeżeli ktoś zapłacił całość za mieszkanie, to nagle wyskoczy z gaci i kupi sobie następne mieszkanie??? Mam płacić za nieudolność developera??? Nie gadaj głupot!

Lukasz
@Sara

Tez zaplacilem calosc za mieszkanie na konto developera bez funduszu gwarancyjnego bo warunki promocji byly inne.Wiem ze jak by cos poszlo nie tak to nie ma pieniedzy i mieszkania.Ale mysle ze bedzie dobrze.

@Sara

Ona nie jest troszke smieszna.Ona jest idiotyczna tak mowiac.Kuzwa ktos zaplacil 100% gotowka a ona mowi ze kupi sie nowe.Idiotyzm

@Wojtek

No dokładnie. Po co w ogóle tu wchodzi i pisze takie bzdury, żeby tylko jeszcze bardziej nas wkurzyć chyba. Głupota totalna!!!

Jony

Do ludzi ktorzy zakupili mieszkania na os poznanskim.Przestancie sie nakrecac bedzie wszystko dobrze.Jak by miala byc upadlosc czy nie byloby oddania mieszkan nikt by tam nie pracowal.Po co by mieli jeszcze tam inwestowac?Oni nadal buduja fakt idzie opornie ale idzie do przodu.

@Jony

Byłem dzisiaj i tydzień temu. Dziś były dwa busy FM i jeden Ukraińców. Ukraińcy robią tynki wewnętrzne na 3 pietrze. Zostało im pół 3 i czwarte. Od zeszłego tygodnia wstawili wszystkie okna i zaczęli ocieplać styropianem. Reszta ludzi robi fundamenty reszty bloków. Mało ludzi moim zdaniem tam pracuje jak na takie duże opóźnienie. W bloku 2 i 3 żadnych zmian widocznych gołym okiem.

Michal
@Luk

Okna sa juz wstawione wszystkie od polowy wrzesnia mowa o bloku nr 1.W zeszlym tyg9dniu rozbierali murek na ostatnim pietrze ktory mial byc na balkonie.Zgadza sie blok nr 2 i 3 na tym samym etapie co miesiac temu bez osratn8ego pietra i okien

@Luk

FH na mala ilosc ludzi odwoluje sie ze nie ma kto pracowac.Tylko sami ukraincy pracuja ktorym koncza sie wizy i musza przedluzac.Stad rak wszystko opornie.(usunięte przez administratora)

Michal
@Luk

Jedno mnie bardzooo dziwi skoro pierwszy etap obejmuje 3 bloki dlaczego nie koncza tych 3 blokow na gotowo i wredy niech zaczybaja robic kolejne.Teraz wszystko rozesrane i nic nie skonczone tylko ciagle emaile z opoznieniami.Vo ja bede mial z tych opoznien???

@Jony

W zeszłym tygodniu okna od strony lasu na 4 pietrze nie było. Bud 1 miał być wcześniej oddany. 2 i 3 miały termin do sierpnia. Przeniesienia własności to marca przyszłego roku i od tego terminu mogą się spoznic ustawowo 120dni. Za FM idzie smrud i nikt dla nich nie chce pracować.

@Luk

Sugerujesz ze mozemy tych mieszkan nie odebrac?Moje mieszkanie to blok nr 3.Mysle ze za duzo zrobili zeby to tak wszystko teraz zostawic.Rozumiem ze od marca 2019 maja 120 dni maksymalnie? to jeszcze 6 miesiecy.Przeciez dla FH os.poznanskie to wielki potencjal lepszy biznes niz z tymi domami z ogrodami.Myslisz ze mogliby to zostawic.

@Jony

Wszystko zależy od sytuacji finansowej. Sprzedając klub i wszystko co się da oraz wtopa w Jarocinie daje do myślenia. Na mieście dużo gadają o długach itd właściciela . Oby te bloki tzn reszta oprócz 1 nie powstały tylko w stanie surowym.

@Luk

Zobaczymy ale ja jak bym wiedzial ze nie ukoncze to bym kolejnych pieniedzy nie inwestowal na jakies stany surowe i fundamenty.Narazie jakos przedzie bo cos tam idzie.Nic nie pozostaje jak czekac.

Nakrecona
@Jony

Jak sie tu nie nakrecac jak terminy odbioru gonia.Deweloper sprzedaje wszystko co mozliwe a na budowie pracuje garstka ludzi.Nie ma mozliwosci nie nakrecac sie.

Asia
@Luk

Mozliwe ze z Jarocina zrezygnowali zeby przyspieszyc budowe w czapurach.Sprzedaja moze wszystko by ulokowac pieniadze w inwestycje os poznanskie.Ta rezygnacja z jarocina i sprzedaz lokali moze nie ma zlych intencji.

Tomasz

Ja myślę, że kiepsko będzie tam z ukończeniem budowy. Jak skończą, to wydaje mi się, że max na 8 bloku. Więc to osiedle, to niestety tylko wizualizacje. Więc zostaniemy w polu z (usunięte przez administratora) i w błocie i pewnie bez oświetlenia.... słabo

@Tomasz

Jak będzie jak mowisz to będzie wyglądało to jak kilka bloków PGR w polu.Bloto błoto i krzaczory po pachy dookoła.

Krzys
@Ewa

Jeszcze miesiąc temu sie wystawiali na targach mieszkaniowych oferując osiedle.A tu strach ze 3 bloków nie ukończą.

Justyna

Kurde nikt? Serio?

Justyna

Czy ktoś ma rezerwację w bloku 8?

Ewka

Czy ktos byl ostatnio na budowie i moze sie pochwalic co dobrego tam zastal???

Tobi
@Ewka

Bylem dzisiaj na budowie ok 13 godziny.Wszystko szlo pelna para.Byl sprzet budowlany pracownicy.Budynek pierwszy na etapie ocieplania styropianem.Bedzie dobrze.

Pola

Czy Wy wszyscy na głowę upadliście??? Wydaje mi się, że to wszystko jest mocno przesadzone. Skąd niby macie takie info, że syndyk, że upadłość??? No skąd pytam???

@Pola

Ludzie to wnioskuja z wyniku zatrzymania budowy w Jarocinie i to ze fh sprzedaje wszystko co mozliwe.Nawet tego szkieletora (galeria handlowa familijna)pomiedzy os poznanskim a os lesnym.Sprzedac i papa

@Wojtek

No wiem. Kurcze, ale co robić? Kasa na mieszkanie wplacona i co? To, że sprzedaje, to wiem, ale czy serio tak kiepsko, że mogą ogłosić upadłość???

@Pola

Trudno mi powiedziec zreszta ta budowa idzie bardzo opornie oni juz tam dzialaja od marca 2017.Bloki sa nieduze a nawet nie moga ukonczyc 3 blokow z pierwszego etapu.Na budowie garstka ludzi stad takie efekty.W biurze beda Cie zapewniac ze wszystko dobrze bo co innego maja Tobie powiedziec.

@Wojtek

No tak ;( Ty też zakupiłeś tam mieszkanie?

@Pola

Tak kupilem 1,5 roku temu wiec moje wszystkie pieniadze poszly.Ty dopiero zrobilas wplate

@Wojtek

Skąd wiesz, że zrobiłam tylko wpłatę? ;) Wojtku, więc Ty możesz być spokojny, bo skoro Ty zaplaciłeś 1,5 roku temu, to rozumiem, że Twój blok to max 3. Spoko on już prawie jest. Mój, to też 8 jak ktoś już też tu tak miał. Sama nie wiem czy brnąć w to dalej czy się wycofać. No powiedz mi. Wiem, że Tobie też zależy na tym żeby było ok. Osiedle zapowiadało się extra i ta lokalizacja też przecież

@Pola

Tak zgadza sie moj blok to nr 3 ale on jest tylko w stanie surowym bez dobudowanego ostatniego pietra.Jak cos sie wydarzy to zostaje bidynek w stanie surowy.Nie wiem czy mozesz sie wycofac raczej to nierealne albo moze przez prawnika.

@Wojtek

No, ale Twój już zrobią. Nie rozmawiajmy tak na forum, bo pewnie fh ma bekę z nas ;) ech cóż zrobić:( miało być tak pięknie

@Pola

A jeszcze coś Tobie powiem. Zastanawiałam się czy nie zamienić na właśnie blok 3, bo ktoś sprzedaje na 2 piętrze, ale tak sobie myślę dlaczego sprzedaje??? Nikt prawdy nie powie właśnie, tylko jakieś pierdoły, że zmiana planów itd

@Pola

Nie mow hop bo jeszcze moze byc ok probuje byc dobrej mysli.Narazie sa opoznienia i niby buduja.

@Wojtek

No gdybym była na Twoim miejscu to też raczej byłabym dobrej myśli i byłam cały czas. Tylko mój etap, to dziura w polu i te komentarze tu mnie zmartwiły

@Pola

Tez mnie zastanawia sprzedaz tych mieszkan z bloku 3 i bloku 2 sa 2 mieszkania 3 pokojowe i 2 kawalerki w drozszej cenie niz pierwotna i sprzedaz wylacznie gotowkowa.I jedno Ci powiem to sprzedaje ktos z FH nie sadze ze osoba prywatna bo kto z FH mialby te oferty na swojej glownej stronie spdzedazy od developera

@Pola

Powiem tak jezeli zaplacilas gotowka za mieszkanie na 10% znizki to na Twoim miejscu bym zamienil na blok nr 3 bo tak juz nie masz wtedy nic do stracenia a sama mowisz ze blok nr 3 ma szanse byc oddany.

@Wojtek

Daj namiar do siebie na priv. Nie ma sensu tu na forum nic piany. Jeżeli oczywiście chcesz ;)

* Bić piany

Jak podac nr na priv?

@Pola

Mam na mysli jak to zrobic nie widze tutaj tskiej opcji jak priv

Masz jakiś pomysł?

@Pola

Przeciez nie zostawie mojego nr tel teraz tutaj na forum.Stad pytam jak to zrobic-)Probuje znalezc taka opcje ale nie widze.

@Wojtek

Nie ma takiej opcji tutaj. No nr nie podawaj, no co Ty :) w sensie miałam na myśli adres email taki tymczasowy żeby po prostu nie pisać tu. No może to pomysł bez sensu, faktycznie

@Pola

Dziwia mnie 2 rzeczy.Od Max 2 tygodni jest taka nagonka na os.poznanskie wczesniej byl spokoj.Druga sprawa o domach na os lesnym nie wspominaja a one tez sa w budowie.Troche dziwne czyli z blokami upadlosc ale z chatami nie.Bardzo dziwne

@Wojtek

No wiem. Dziwne to wszystko, ale daje do myślenia niestety

Nienaiwny

Family House lepiej niech zmieni na glownej stronie sprzedazy te bzdury ktore sa napisane.Cytuje:Pierwszy etap obejmował będzie 3 budynki wielorodzinne ( nr 1,2 i 3). Zakończenie prac planowane jest na sierpień/wrzesień 2018 r. Mamy pazdziernik a nic nie wiem zeby te budynki mialy odbior.Nawet na tej stronie mowia bzdury

All

Wpisy są usowane przez administratora sieci na prośbę i zapłatę FM

FH
@All

Za zaplate Fh??? Przeciez oni niby nie maja kasy to czym maja niby zaplacic Nie maja kasy a niby placa hehehe

Aga

Może fh się wypowie i uspokoi swoich klientów:)

Aaa
@Aga

Ludzie to są wasze pieniądze! Na budowie 8 bloków powinno pracować z 100 osób min a nie 20 gdy terminy gonią. To gra na czas! Jak budowali osiedla domów jednorodzinnych to robota szla. Teraz stoi wszystko. (usunięte przez administratora). Jak ktoś był w bloku nr 1 widział jak wyglądają tynki na parterze robione przez profesjonalną firmę a jak na 1 pietrze. Obaj wykonawcy zrobili tylko tyle za ile mieli zaplacone. Spytajcie się FM na co poszły wasze pieniądze ...

Na budowie jest 8 blokow????Albo jestem niewidomy bo ja naliczylem 4

@xavier

Na budowie domow jednorodzinnych szla robota rowniez opornie stad tez byly opoznienia Jeszcze fh nie oddalonic na czas

Aaa
@Aga

Fundamentów jest wiecej.. na 8 bloków które są realnie w sprzedaży i na tych co przez fundusz gwarancyjny wpłacali będzie dzielił syndyk masę upadłościową. Jak sprzedadzą wszystko a raczej już to zrobili. Te oferty na przedszkole i inne lokale były fikcyjne na podkladke. To nie będzie co dzielić

@Aaa

Czyli rozumiem ze jak ktos zainwestowal gotowke wplacajac calosc za mieszkanie na konto dewelopera aby miec 10 % znizki tzn ze zrobil prezent Fh bo pieniedzy juz nie zobaczy.

Abc
@xavier

Tak. Faktury przyszły do ciebie bez podpisu a pieniądze zostały wydane na co chcieli. Tym co przez fundusz wpłacali bank dawkował wraz z postępem budowy. Bank również oceniał wiarygodność FM dla tego też pewnie zablokował sprzedaż bloku nr 9. Pewnie nie dostali kredytu pod hipotekę bo przy pierwszych 6 blokach kredyt był wzięty na 3500m kw.

@Abc

Czyli rozumiem jak byly pieniazki przez fundusz gwarancyjny to nie ma czego sie obawiac bo pieniazki zostana zwrocone-)

Pawel
@Abc

Jest szansa ze przejmie to inny deweloper i wtedy wszyscy mozemy sie cieszyc happy endem.A jak ktos nowy przejmuje to z dlugami rowniez itd.

Abc
@Aga

Raczej dostaniesz 20 procent wartości mieszkania a kredyt za całość i tak będziesz musiał spłacić. Takie państwo. Poczytajcie trochę !

Monia
@Abc

Skoro tak zle to dlaczego nie zablokuje sprzedazy bloku nr 8 ktory nadal sie swietnie sprzedaje.

Zuza
@Abc

Jaki Ty jestes oblatany we wszystkim na ile metrow kredyt dostali jakie faktury przychodzily itd.Ale dzieki za informacje

Anka
@Abc

Czy ta sama sytuacja jest z tymi co kupili domy z ogrodami i odbior planowany jest na styczen 2019.Tez moze ich budowa nie dojsc do skutku?

def
@Aaa

Dziwne dla mnie jest to ze ciagle jest nagonka na osiedle poznanskie ale o domach szeregowych ktore sa tez na etapie budowy nikt nie wspomina.Czyli domy beda gotowe do odbioru ale bloki nie.Rozumiem

I co? Wiadomo coś więcej? Rezerwować mieszkanie czy nie? Proszę o radę

@Marcin

Bylem na budowie 28 wrzesnia w piatek o 16:30 brama glowna zamknieta nikogo tam nie bylo.Byl tylko ktos na portierni.Byla wymarla budowa!!!!

@Alex

Hmm co ciekawe byłem tam również, może 16.15 tego samego dnia i było trochę ludzi na budowie. Brama była otwarta.

@Tomek

Moze wiesz dlaczego rozbieraja z ostatniego pietra mur ktory mial robic jako balustrada?Nie rozumiem wybudowali na ostatnim pietrze zabezpieczenie tarasu a teraz cale rozbieraja dookola w bloku nr 1.Powaznie bylem ram 16:30 zywej duszy nie bylo.

@Alex

Też się nad tym zastanawiałem. Z wizualizacji wynika, że powinna być tam tylko barierka stalowa, a marek tylko na środku z jednej strony budynku. Może ktoś się zagalopował, bo szczerze ten murek nie wyglądał zbyt fajnie. Pewnie pracowali do 16.30 i tyle, ale jak byłem tam chwilę po 16 to jeszcze ten murek meczyli :)

@Tomek

Tez uwazam ze ten murek wygladal nieciekawie.Duzo lepiej wedlug wizulizacji barierka.Nie wyobrazam sobie na tarasie murek po pachy a jak spadlby snieg okna zasypane do polowy i problem z usunieciem sniegu.

@Tomek

Wedlug wizualizacji tez nie powinno byc pomiedzy blokami tych betonowych kopcy co naleza do hali garazowej.Wszystko powinno byc wkopane w glab ziemi a oni betonowe kopce uwalili pod oknami ludzi ktorzy wykupili mieszkania na parterze.Teraz bylaby okazja wykorzystac to na tarasy dla lokali na parterze.Wystarczy zamiast zwyklego okna wstawic tam drzwi balkonowe.A tak pudla betonowe pomiedzy blokami.To nie bylo przewidziane w wizualizacjach

@Alex

To moim zdaniem zostanie zasypane, ale jeśli nie to też mnie to ciekawi. Nie zastanawiałem się nad tym. Ale mam też inne spostrzeżenie. Mam wykupione mieszkanie na 1 piętrze w budynku 3. Zresztą to w każdym jest. Chodzi o balkony na 1 piętrze. Są one dłuższe niż na wizualizacji. Piero nr 2 ma już normalnie. Podejrzewam, że podluzyli balkon żeby był daszek nad wejściem do bloku. Pytanie czy przedłuża też barierki z balkonu do końca. Chyba powinni, bo też to będzie dziwnie wyglądać, a przynajmniej ludzie będą mieli trochę więcej miejsca na balkonie.

@Alex

Tak, bo oni do 16 pracują. Ten murek rozbierają, bo tam ma być barierka, też o to pytałem. Ale co o tym myślicie tak o całym osiedlu? Ja mam już wpłatę rezerwacji. Nie wiem czy w razie rezygnacji mi zwrócą. To zależy od ich dobrej woli. Nie wiem czy rezygnować czy nie. Mój blok to 8 i oddanie wiosna 2020, dlatego się trochę boimy po tych komentarzach tu

@Marcin

Z tego co wiem, kwota rezerwacji jest bezzwrotna. Moim zdaniem jakoś dadzą radę, hehe. Ja się zdecydowałem, bo mam blok zaraz przy lesie. Nawet te samoloty tak często nie latają.

@Tomek

Nie ma opcji zasypania tych kopcy kreta.Zobacz sobie na ich glownej stronie jak maja wrzucone zdjecia z budowy z maja i maja krotki spot reklamowy tam to dokladnie widac.Wiec zasypanie jest niemozliwe.Z tym przedluzonym balkonem to racja ma robic jako daszek nad glownym wejsciem tylko jako daszek wyglada to troche niezgrabnie bo jest za wysoko.Oby Ci dali dluzszy balkon a Ci na drugim wtedy moga zazdroscic ze nie poszli na 1 pietro tym bardziej ze cena byla taka sama.

Seba
@Marcin

Powiem tak mam kupione mieszkanie u nich od 1.5 roku fakt idzie to wszystko opornie ale jakos idzie do przodu.Kupilem jak bylo tam same pole.Osiedle zapowiada sie fajnie w niezlej lokalizacji przy lesie i w b dobrej cenie.Probuje byc dobrej mysli

@Tomek

Ja też mam blok przy lesie ;) kurcze mam nadzieję, że będzie ok. Tylko ja kupuję dziurę na tą chwilę i dlatego się wystraszyłam. No zobaczymy :)

@Tomek

Muszą dać radę:-). Zastanawiam się czy faktycznie fh na problemy finansowe? Bo faktycznie sprzedają swoje lokale przedszkole itd

Jak się ktoś pytał o blok 3, jak byłam u nich, to mówili, że będzie wiosna 2019

Sylwia

Ja też jestem ciekawa czy ktoś ma sprawdzone informacje o kłopotach tego developera. Nie oszukujmy się, okolica jest dobra, ładna i cena też. Chciałam tam kupić mieszkanie, ale piszecie takie rzeczy, że sama nie wiem. Pewnie są to plotki, bo mieszkania się sprzedają nadal

@Sylwia

Jestem ciekawy czy jadac teraz na budowe w godzinach porannych ktos wogole cos tam buduje i w jakim skladzie.Ja bedac tam miesiac temu nie widzialem wiekszych postepow.Sam mysle o zakupie.

@Ostrozny

Byłam w tamtym tygodniu i normalnie budowa szła, byłam obejrzeć mieszkanie. Wszystko wyglądało ok. Więc byłam zadowolona, a później tu takie opinie

@Sylwia

Pokazali Tobie mieszkanie?Przeciez zaden blok nie jest jeszcze gotowy.Jaki uklad mieszkania ogladalas jak moge zapytac?Tych ludzi bylo 3 na krzyz czy normalna ekipa budowlana?Jakie sa Twoje odczucia ogladajac to mieszkanie?

@Ostrozny

Tak, chciałam wejść do mieszkania takiego, jakie zakupiłam, ale nie w moim bloku tylko w 1, bo mojego nie ma jeszcze. Trzeba się wcześniej umówić z kierownikiem budowy z Panem Darkiem i mogłam wejść do środka. No nie jest jeszcze gotowe przecież, są ścianki działowe, ale kable w podłodze jeszcze na wierzchu. Wiedziałam, że tak jest. Chciałam ogólnie sobie takie mieszkanie obejrzeć. Mieszkanie 43 m i 3 pokoje.ludzi na budowie sporo, serio. Więc nie kumam co ludzie tu piszą. Kurde, a Ty co na to?

@Sylwia

Sylwia to Ty kupilas juz czy zamierzasz kupic?W jednym poscie piszesz ze chcesz kupic a w drugim ze kupilas.Rozumiem ze ogladalas 3 pokojowe z balkonem to szczytowe?Ja zamierzam kupic 3 pokojowe ale ten segment srodkowy napewno jest to cieplejsze mieszkanie niz szczytowe.Nie wiem co robic ale jak mowisz ze wszystko bylo ok to moze warto zaufac.Nie ukrywam ze polozenie i cena jest bardzo atrakcyjna.

@Ostrozny

Ja mam to środkowe i zdecydowałem się na nie ze względu, że będzie cieplejsze. Co do samego FH to kolega z pracy też kupił ale szeregowca na leśnym jednego z chyba ośmiu ostatnich. Kurczę, niektóre budynki są tam na serio poupychane ale akurat w tych ostatnich to fajna lokalizacja nad stawem. Ale do rzeczy to on też się obawiał, że przez 4 miesiące palcem nie ruszyli, a ostatnio jak mi pojechaliśmy obczaić moje, a potem jego to przez 2 miesiące zrobili fundament i właśnie zalewają strop, także myślę też, że dadzą radę. Co mnie martwi to drogi dojazdowe.

@Ostrozny

Rezerwację mamy, jeszcze nie podpisany akt. No ja szczytowe, chcieliśmy na las. No bardzo mi się tam podoba. Najlepiej nie czytać tego forum, a czekać na mieszkanie cierpliwie. Ja mam 1,5 roku, więc sporo :) nie można się tak schizować

All

Wynajem na deptaku kosztuje 20 tys miesięcznie brak pracowników i kredyty właściciela który sam nie wie ile ich ma. Oni nie ratują spółki FM tylko idą po całości. Temat dla TVN uwaga !

Zaniepokojony

Witam. Z tego co widze opóźnienia w budowie osiedla Poznanskiego beda bardzo duze, napewno 120 dni wiecej niz przewiduje wtepny termin umowny. Na budowie pracuje max 18ludzi , tynki w 1 budynku zrobione przez pracownikow firmy zewnetrznej zrobione do polowy bo niedostali wiecej pieniedzy. Teraz koncza pracownicy z Ukrainy. Family sprzedaje wszystkie swoje lokale tzn. przedszkole i pare lokali w poznaniu i na minikowie. Tak robia ludzie którzy chca spieniezyc wszystko i urkryc przed upadloscia. Wszyscy klienci zostali wprowadzeni w blad bo na prospektach i witrynie internetowej oraz radiu mowia ze buduje family hause a tak naprawde jest to inna spolka z kapitalem 5 tys zl. Moze wie ktos jak odzyskac wplacone pieniadze na zakup mieszkania przez fundusz gwarancyjny?? Może komus sie udalo??

zaniepokojony
@Zaniepokojony

Witam dokonalem zaplaty gotowka za cale mieszkanie na konto dewelopera uzyskujac 10% znizki.Mialo to miejsce dokladnie wrzesien 2017.Dzisiaj mam obawy ze nie bedzie mieszkania i pieniedzy.Kwota prawie 140.000 moze poszla.

@Zaniepokojony

A skąd takie w ogóle czarne scenariusze??? Weźcie się ludzie i znajdźcie sobie jakieś zajęcie, a nie wkur....... przyszłych mieszkańców, którzy zaufali FM i chcą sobie tam spokojnie mieszkać!!!

@ewka

Też mi się wydaje, że nic nie mają do robienia. Poza tym, nic nie było ukryte. Ja wiedziałem, że FH nie buduje tego osiedla tylko córka spółka Osiedle Poznańskie. Fakt są opóźnienia ale byłem na budowie ostatnio i jest postęp od ostatniego razu. Wydaje mię się, stawiają bloki w jednostajnym tempie.

Mario
@ewka

Skad?Przeciez widac ze fh nie ma pieniedzy o tym swiadcza postepy budowlane.Tam od polowy kwietnie nic sie prawie nie zmienilo.Nie ma szans na oddanie bloku 2 i 3 do konca roku.Malo tego deweloper sprzedaje wszystko co jeszcze moze sprzedac.Jak bylyby pieniadze to etap skladajacy sie z 3 blokow dawno bylby oddany.Efekt jaki jest jest wynikiem braku finansy.Ja mialem planowany odbior na maj 2018 roku.Naprawde chce byc dobrej mysli ale szczerze mowiac wyglada to bardzoooo nieciekawie.

@Tomek

Pewnie, że nie było ukryte. Jak rezerwowslismy mieszkanie, to wszystkie informacje były kto buduje. Fh i tak będzie wykonywał tam prace, jest to zawarte w umowie. No opóźnienie jest, ale wiemy o tym. Też byłam tam w czwartek i widać, że ruszyli ???? Jeżeli można zapytać, to w którym bloku kupiłeś mieszkanie?

Mario

Blok nr 3.Od kwietnia na podobnym etapie.Bardzo slabiutko

@Mario

Ojej, ale informowali o opoznieniu. Pierwsze trzy bloki będą oddane wiosna 2019. Mieli późny start, ale będzie dobrze ???? To, że sprzedaje swoje jakieś lokale - kurcze czy to o czymś świadczy? No nie nakrecajmy się tak, bo na tą chwilę są tylko opóźnienia i nic więcej. Trochę cierpliwości i może będziemy sąsiadami ????

@ewka

(usunięte przez administratora)Nic na budowie się nie dzieje tylko światła się palą wieczorem.(usunięte przez administratora) tak mi się wydaje.

@Zaniepokojony

Tak myslalam, że o tym napiszesz :) A co ma do tego Warta??? Tyle lat na kładli na to kasę to ile można. Jarocin też mnie nie interesuje. Kupiłam mieszkanie na Czapurach i to mnie najbardziej intresuje. Kolego skoro Ty widzisz na budowie tylko światła, to logiczne skoro jedziesz tam wieczorem :) ja byłam w dzień, był kierownik budowy, byli pracownicy i git ;) jak bym miała tak czytać wszystkie pierdoły to bym nie doczekała odbioru mieszkania. Więc niech robią swoje i budują. Kończę dyskusję ;) pozdrawiam i miłego wieczoru:-)

@ewka

Jak chcesz to udostępnienie link na (usunięte przez administratora) jak pracują i ile osób na budowie tej inwestycji. W blokach puszki od elektryki włożone dla picu i zalane wodą garaże podziemne. Taki etap . Jak ktoś zna dobrego prawnika proszę o info.

@Zaniepokojony

Tez mysle jak odzyskac swoje pieniadze.Tyle ze ja jestem w gorszej sytuacji poniewaz zaplacilem calosc gotowka na konto developera nie na konto powiernicze.Jezeli cos sie wydarzy jestem bez pieniedzy.

@Zaniepokojony, zakupiłeś mieszkanie za pośrednictwem firmy Family House? Możesz przedstawić, jak ocenisz ofertę, którą zaproponowała Ci firma w tamtym okresie? Chciałabym również wiedzieć, co sprawiło, że skorzystałeś z zakupu mieszkania akurat od tej firmy? Polecenie przez znajomego? Opinie w internecie?

Family House Sp. z o.o. (działalność zakończona)
3.2/5 Na podstawie 50 ocen.

Family House Sp. z o.o. (działalność zakończona)