CENTROSTAL Wrocław

Wrocław

CENTROSTAL Wrocław

Opinie o CENTROSTAL Wrocław

Czy w firmie CENTROSTAL Wrocław w ostatnim czasie wydarzyło się coś ciekawego?

aka

stabilne zatrudnienie, umowa, czego chcieć więcej :)

kulawy maniek

a już w zeszłego lata mówiłem, że to w przyszłym roku w cholerę (usunięte przez moderatora)

Ta propaganda (usunięte przez moderatora) już Wam całkiem myślenie zaćmiła (usunięte przez moderatora)się sam zwolnił i jeszcze ludzi wartościowszych wziął ze sobą

Zostaw opinię o CENTROSTAL Wrocław - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CENTROSTAL Wrocław