Active.pl
counter
5 5 23 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 64 dni.

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Active.pl? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Waldi Nowy wpis

Czy wiecie coś o nowych ofertach pracy?

asd Nowy wpis

Ale wioska z tymi opiniami :) Tyle pozytywnych opinii wystawionych na przestrzeni kilku dni. Fałsz i obłuda, jak cały ten bar tlenowy...

Administrator Nowy wpis

Co od czasu dodania ostatniej opinii uległo zmianie w Active.pl?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Dominika

Dużo dobrych opinii jest na tym wątku. Czyli warto starać się?

TakNie

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Active.pl? Podziel się swoją opinią. Może okazać się bardzo pomocna!

TakNie1

Andrzej

Współpracuje z Active 5 lat, jestem bardzo zadowolony. Kontakt bardzo dobry, wypłaty na czas, koordynatorzy profesjonalni. Serdecznie polecam.

Piotr G

Pracuję dla Active.pl od kilku miesięcy i jestem naprawdę zadowolony. Wypłaty wpływają terminowo, kontakt z szefostwem jest prosty i łatwy. Kiedy nie zadzwonię z pytaniem otrzymuję pomoc. Planuję współpracować z tą firmą jak najdłużej :)

Maciek

Współpracuje z firma Active.pl od kilku miesięcy jako promotor . Pracowałem na zlecenie kilku agencji , jednak współpraca z Active.pl jest najlepsza jaka dotąd miałem . Wynagrodzenia wpływają zawsze na czas , agencja prowadzi duzo szkoleń, z których można wynieść bardzo dużo potrzebnej wiedzy dotyczącej handlu oraz gdzie nie wszędzie sie to zdarza organizuje sporo eventow w których mogą uczestniczyć promotorzy. Chciałbym , także zaznaczyć , ze chyba największym plusem jest współpraca z koordynatorami , którzy zawsze sluza pomocą . W szczególności Pan Gutowski , który zawsze odpowiada mi na pytania o gdy pojawi sie problem pomaga go rozwiązać co w innych agencjach nie jest na porządku dziennym.

damianbs

Najlepsza agencja w branży promotorskiej marek komputerowych

Dawid

Bardzo dobra firma , polecam !!!

Maciek

Bardzo profesjonalny zespół, współpracuje z nimi od ponad 3 lat. Świetna organizacja i kontakt z przełożonymi, przyjazna atmosfera, zarobki na dobrym poziomie wypłacane zawsze w terminie opisanym w umowie. Świetna firma godna polecenia.

Jacek

Współpracuję z firmą Active.pl od ponad 3 lat i jestem bardzo zadowolony z współpracy z tą firmą. Praca polega na różnych zadaniach od wsparcia sprzedaży dla marek z branży IT, do różnego rodzaju evetnów i zleceń. Praca ma bardzo przyjemny charakter, szczególnie na eventach targowych, gdzie pomimo dużej ilości godzin przepracowanych, zawsze jest integracja z koordynatorami, dzięki czemu współpraca jest bardzo owocna. Polecam firmę Active.pl!

Majk

Z Active.pl pracuje od ponad 2 lat, nigdy nie byłem zawiedziony z tej współpracy. Profesjonalne podejście do każdego realizowanego przedsięwzięcia, świetne podejście do szkoleń, bardzo dobre przygotowanie do pracy. Jak najbardziej polecam!!!!

Maciek

Współpracuję z firmą Active.pl od ponad 2 lat. Byłem na kilku krótkich akcjach promocyjnych i od ponad roku pracuję stale przy jednej. Wynagrodzenie w miarę przyzwoite, szkoda że mało jest możliwości dodatkowego zarobku. Super kontakt z koordynatorami, brak problemów z wynagrodzeniem, prawie zawsze na czas, lub nawet wcześniej. Super praca na start, oraz elastyczne godziny pracy, więc nie ma problemu żeby dostosować ją do swojego trybu życia. Generalnie polecam :)

Adam

Współpracuję z firmą Active.pl od pół roku jako promotor produktów z branży IT. Współpraca układa się bardzo dobrze. Kontakt z pracodawcami jest bardzo łatwy i przyjemny. Wypłaty przychodzą zawsze terminowo.

Tak2Nie

Jakub

Bardzo dobrze zorganizowana firma,różnego rodzaje akcje marketingowe,świetny kontakt z pracodawcami,pomocni,komunikatywni. Dzięki agencji mogę rozwijać się zawodowo,dzięki długoterminowej współpracy. Wynagrodzenie bardzo dobrze płatne. Polecam !

Kuba

Pracuję dla firmy Active.pl od ponad 2 lat. Jest to jedna z lepszych firm z jaką miałem okazję współpracować. Relacje pracownik - pracodawca stoją na najwyższym poziomie, co sprawia, że praca jest bardzo przyjemna. Nigdy nie miałem problemów z wypłatami jak i z wysokością przelewu jaki dotarł na moje konto. Gorąco polecam każdemu!

Mateusz

Współpracuję z Active.pl od pół roku przy promocji produktów IT oraz eventów. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Moim zdaniem wymarzona praca dla każdego studenta ze względu na łatwą komunikację oraz współpracę z agencją. POLECAM !

matthew_zdw

Bardzo dobra organizacja pracy. Wypłaty zawsze na czas - pełen profesjojalizm. Rzetelna firma !

Zostaw merytoryczną opinię o Active.pl - Łódź

Chcę opublikować: