Opinie o Export-Import Leszek Wolniewicz w Rybnik

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Export-Import Leszek Wolniewicz. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Export-Import Leszek Wolniewicz o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Export-Import Leszek Wolniewicz w Rybnik

Pracuje w tej firmie 10 miesięcy i nigdy nie miałem problemów żeby dogadać się z inny pracownikami, każdy z nich służy pomocą wypłata zawsze na czas i zawsze się zgadzała, jestem zadowolony z podjęcia pracy w tej firmie polecam każdemu kto chce spróbować czegoś nowego i ciekawego.

Coactus

Jest ok.

PrzemekKa

Pracuję w firmie 20 miesięcy i nie spotkałem się z sytuacją żeby jakiś pracownik został zwolniony bez powodu. Zazwyczaj są to osoby które kombinują na boku, bądź też działają na szkodę firmy, a takich pracowników zwalnia się wszędzie niezależnie od branży. Wypłaty na czas, nigdy nie było z tym problemów. Praca na zmiany (15 dni w pracy, 15 dni wolnych), dzięki czemu można pozałatwiać Swoje sprawy w środku tygodnia, co w innych firmach wiąże się z braniem urlopu. Szef jest człowiekiem z którym można się jak najbardziej dogadać. Kiedy było trzeba nigdy nie odmówił mi pomocy. Branża wygląda tak a nie inaczej, co wiąże się z tym że w pracy jesteśmy sami. Kto jest pracowity, jest też doceniony przez szefa przy wypłacie. Kierownictwo pomocne, wszystko zawsze jest do dogadania. Polecam firmę osobą które potrafią samodzielnie zaplanować sobie czas, sumiennym.

Nana

Praca możliwa nawet dla studenta, elastyczny grafik. Każdy pracownik starszy stażem służy pomocą. Szefostwo zawsze stara się rozwiązywać jakiekolwiek problemy z myślą o pracownikach. Polecam!

Firma Export-Import Leszek Wolniewicz poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Rybnik
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Rybnik
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Dolar

Witam , jestem Paweł. Pracuje w firmie od ponad pół roku. Na pierwszym miejscu stawiam w tej firmie pomoc koleżeńską , prace z klientem oraz jak na warunki w Polsce zarobki. Praca przyjemna , umysłowa. Moja opinia jak najbardziej na plus :)

tom ek

praca fajna kasa pasuje elastyczny grafik szef spoko polecam

Zadowolony

Jestem zadowolony z pracy w firmie nie mam nic do zarzucenia.

Anonimowy

Pracuję w firmie już ponad rok czasu, widać w niej rozwój i ciągłe zmiany, na lepsze oczywiście. WIdzimy jak koledzy i koleżanki pną się w strukturach firmy bo Szefostwo daje taką możliwość a wypłaty rosną wprost proporcjonalnie do zaangażowania. Oczywiście trzeba być sumiennym i nie szukać okazji do kradzieży a praca może przynieść bardzo dużo korzyści, od samorealizacji, rozwoju, po bardzo dobrą pensję. Polecam

Ireneusz

Pracuje w tej firmie od 8 miesiecy i jestem bardzo zadowolony. Atmosfera w firmie jest bardzo przyjemna, wszyscy są pomocni, a szefostwo wyrozumiałe. Wynagrodzenie jest adekwatne do wykonywanej pracy. Zdecydowanie wszystkim POLECAM prace w Export-Import Leszek Wolniewicz.

Zadowolony

Praca w tej firmie to czysta przyjemność, elastyczny grafik, miłe kierownictwo, w razie pilnej sprawy zawsze ktoś przyjdzie za Ciebie na zmiane, a co do wypłat zawsze na czas i zawsze tyle ile powinno byc. Polecam firme.

zadowolony

Od razu po ukończeniu szkoły była to moja pierwsza praca. Pracuję pół roku, i nigdy nie zdarzyło mi się narzekać. Praca wymaga obeznania w temacie sprzętu, lecz wszystkiego idzie dowiedzieć się na szkoleniu przed podejściem do pracy. Ogólnie firma godna polecenia, zarówno dla przyszłych pracowników jak i klientów.

Pracuje w tej od 2 lat i jestem bardzo zadowolona. Atmosfera w firmie jest bardzo przyjemna, wszyscy są pomocni, a szefostwo wyrozumiałe. Wynagrodzenie jest adekwatne do wykonywanej pracy. Jeśli chodzi o grafik, to jest on bardzo dobry dla studentów, a co najważniejsze firma nie hamuje rozwoju pracownika, a wręcz przeciwnie. Zdecydowanie wszystkim POLECAM prace w Export-Import Leszek Wolniewicz.

Pracuś

Negatywne opinie zapewne są od osób, które po prostu nie nadawały się do tej pracy. Wymaga ona zdolności szybkiego odejmowania decyzji, znajomości na sprzęcie elektronicznym. Pracuje 3 miesiące i nie narzekam póki co, jestem zadowolony.

Daniel

Również nie rozumiem negatywnych opinii na temat tej firmy. Na wypłatę nie ma co narzekać, praca może wiele nauczyć co jest dużym plusem. Firma godna polecenia.

cadaver95

Nie jest to moja pierwsza praca, tym bardziej z ludźmi, więc mam spore porównanie. Z pośród więcej niż kilku miejsc pracy jest to pierwsze, w którym chcę zostać, ponieważ przede wszystkim czuję się komfortowo-atmosfera jest najlepsza ze wszystkich miejsc pracy, w jakich pracowałem. Zarobki są w porządku, koledzy, koleżanki z pracy mili, kierownictwo wyrozumiałe, nic dodać nic ująć. Dodam jeszcze, że nie każdy się nadaje, by pracować w lombardzie, ale każdemu polecam spróbować złożyć Curriculum Vitae :) Praca nie jest monotonna, można poznać nowych ludzi, ponadto w miesiącu jest dużo wolnego, dla przykładu mi odpowiada system pracy, w którym mam 15 dni wolnych.

Barbara O.

Witam, pracuję w tej firmie około 3 lat, nikt nigdy mnie nie oszukał, nigdy bezpodstawnie nie została mi zmniejszona wypłata. Podpisując umowę, warunki zatrudnienia mamy jasno przedstawione. Na zarobki nigdy nie narzekałam. Firma w której pracuje bardzo dużo ludzi, Szef wymagający - ale co byłby to za Szef, który nie wymagał od Nas efektywności w pracy - za to nam płaci. Godziny pracy są do zaakceptowania ( i tak nie przepracowujesz więcej niż 15-16 dni w miesiącu, chyba że chcesz, to masz możliwość zwiększenia sobie przepracowanych godzin, pomagając na innych punktach. Praca, w której ciągle się rozwijasz, uczysz, nie jest monotonna. Polecam.

Igorsky

wszystko w jak najlepszym porządku.

Darksider

Nie rozumiem wszystkich opinii poniżej, pracuję już dłuższy czas w tej firmie i nie zauważyłem by mi się wypłata nie zgadzała, ba wręcz przeciwnie no ale jeśli się do pracy nie podchodzi sumiennie, to tak to później jest że się narzeka. Rotacje są owszem, ale tylko i wyłącznie dlatego że ludzie nie szanują sobie pracy, podchodzą do niej lekceważąco, lub po prostu się do niej nie nadają gdyż jest to specyficzna praca która wymaga bycia dobrym w wielu różnorodnych dziedzinach. Gdyby było tak źle jak to osoby poniżej opisały to nikt by tutaj nie przepracował dłużej niż 3 miesiące ;)

Julia

Nie polecam tej firmy, przez pierwsze miesiące pracy jest wszystko w porządku, później szef j kierownictwo szuka pretekstu aby tylko zmniejszyć wypłatę dla pracownika. Ciagla rotacja pracownikow to norma, są zwalniani bo za dużo wiedzą lub sami się zwalniają, gdyż mają dojść ciągle obcinanych wyplat.

Marcinek

Jak niby zostales oszukany??

Zostaw merytoryczną opinię o Export-Import Leszek Wolniewicz - Rybnik

• Jak się pracuje w Export-Import Leszek Wolniewicz?

Zobacz opinie na temat firmy Export-Import Leszek Wolniewicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Export-Import Leszek Wolniewicz