Firma Handlowa Heko

Opinie o Firma Handlowa Heko

JKR

Firma HEKO produkująca osłony zimowe chłodnic wszystkie je oznacza swoim napisem i żąda wysokich cen za tak oszpecony produkt. Za wożenie cudzej reklamy na tak widocznym miejscu powinien być stosowany rabat, a nie żądanie wysokiej ceny !!! Ja omijam szerokim łukiem produkty firm na których jest zamieszczana wielka reklama firmy produkującej ten produkt, bo uważam to za oszpecenie mojego pojazdu (i to jeszcze żądają za ten produkt wysokiej ceny) !!!

Zostaw opinię o Firma Handlowa Heko - Bodzentyn

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Handlowa Heko