M&W SPEDITION

Opinie o M&W SPEDITION

majonez

fajna firma dobrze sie pracuje, pracuje w biurze, warunki dobre, umowa o prace, jestem tutaj juz 1 rok, byly wyjazdy integracyjne, trzeba umiec jezyki angielski lub niemeicki w stopniu komunikatywnym, kontakt z ludzmi pracownikami i szefami na dobrym poziomie

Spedytor

Możliwość rozwoju, możliwości premii i innych dodatków, umowa na czas nieokreślony. Polecam.

Zostaw opinię o M&W SPEDITION - Oborniki

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie M&W SPEDITION