Opinie o M&W SPEDITION w Oborniki

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy M&W SPEDITION. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie M&W SPEDITION o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o M&W SPEDITION w Oborniki

Potrzebuje wiedzieć coś na temat ogłoszenia główny księgowy. Konkretnie to czy to jest praca od ósmej do szesnastej czy po prostu jakieś inne godziny są? Albo się zmieniają? Mi zależy na takim stałym trybie i właśnie w tych typowych takich porach, dlatego proszę o informację, jak to wygląda. W ogłoszeniu niestety nie napisali

M&W Spedition Nowy wpis

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą pracy na stanowisku Głównego Księgowego. Oferta jest już niestety nieaktualna.

@M&W Spedition

A czy można prosić o informację, jak często poszukujecie pracowników na stanowisko głównej księgowej? Są to jakieś cykliczne rekrutacje, czy pojawiają się wtedy, gdy zwalnia się posada? Dajcie znać, bo bardzo kusi mnie praca na tym wakacie... :p

M&W Spedition Nowy wpis

Oferta na Głównego Księgowego była jednorazowa. Na ten moment nie planujemy nowych ofert, gdyż to stanowisko jest już zajęte.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z M&W SPEDITION? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

M&W Spedition

Od 15 lat jesteśmy na rynku pracy. Działalność rozpoczynaliśmy jako zespół kliku osobowy- policzalny na palcach jednej ręki. Co ważne i nas cieszy najstarszy pracownik pracuje z nami od 12 lat! W 2023 roku nasz zespół tworzy ponad 30 osób, a w planach mamy kolejne zatrudnienia. Zdecydowanie częściej witamy nowych pracowników jak ich żegnamy, a jeżeli już jest taka konieczność jest ona podyktowana czynnikami na które wpływu zwyczajnie nie mamy. Zwolnienia w naszej firmie to ostetcznosć. Praktykujemy długofalowe współpracę, wysoką kulturę pracy, możliwość ciągłego rozwoju, wzajermne wsparcie i pomoc, bezpieczeństwo i stabilizacje finansowśą. Jeżeli pracownik rezygnuje ze współpracy (ostatnie odejście nastąpiło w 2019 roku) to odbywa się to w atmosferze życzliwości i szacunku.

Są sami zwalniani w moim przypadku tak było, co było przykre dla mnie ,gdyż bylo 200 % wkladu ,albo i wiecej z mojej strony,zależy jaki dział i na jakie stanowisko , liczy się nepotyzm,pracuja tam zony z mezami itp.liczy to jak się ułożysz z dana osoba itp.Nie zawsze się to odbywa w atmosferze życzliwości...są też mile osoby, zależy do jakiego działu aplikujesz...

@Pracodawca Nowy wpis
@.

Jesteśmy firma rodzinną i jesteśmy z tego dumni. Prawdą jest, że częścią naszego zespołu jest kilkoro małżeństw jak i rodzeństwa. Rzadko zdarza się, że ktoś jest zwalniany w naszej firmie. Zanim to nastąpi, każdy dostaje szansę na poprawę oraz szczegółowe omówienie rzeczy, jakie musi poprawić. Niestety nie wszyscy mimo zaangażowania na 200% są w stanie sprostać zadaniu. Zależy nam na tym, aby świadczyć usługi transportowe naszym partnerom na najwyższym poziomie. Jeśli ilość błędów nie maleje, niestety jesteśmy zmuszeni pożegnać taką osobę.

Czy w M&W SPEDITION możliwa jest praca na podstawie B2B?

pytanie

Czy przyjmują państwo również na staż? Jestem młodą osobą, w tym roku kończę technikum logistyczne. Jeśli byłaby taka możliwość, jakie warunki musiałabym spełnić? Co należało by do moich obowiązków?

@pytanie

Na ten moment nie przyjmujemy absolwentów szkół średnich na staż. Obecnie przyjmujemy studentów uczelni wyższych na praktyki zawodowe na podstawie skierowania, realizowanego zgodnie z harmonogramem programu studiów.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w M&W SPEDITION się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Natalia

na stronie firmy znalazłam aktualną ofertę pracy na stanowisko spedytora, na jakie warunki można liczyć? czy to tylko podstawa czy jest też premia? Jak wygląda obecnie proces rekrutacji? Czy ktoś może wie czy jest to praca zmianowa, w ogłoszeniu jest mało informacji.

@Natalia

Rekrutacja na stanowisko spedytora została zakończona. Odpowiadając na Pani dalsze pytania pracujemy od 8 do 16 od poniedziałku do piątku. Nowe osoby zatrudnione są na 3-miesięczny okres próbny na umowę o pracę z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony. Na wynagrodzenie składa się podstawa plus premia wypłacana kwartalnie.

Grażyna

Witam, poszukuję właśnie pracy jako handlowiec i trafiłam na ich stronę z ogłoszeniem. Z tego co widzę nie jest wymagane prawo jazdy, czyli jest to praca typowo stacjonarna? No i firma oferuje prowizje od sprzedaży czy premia zależy od wyrobionego targetu? Z góry dziękuję ;)

M&W Spedition

Rekrutacja wewnętrzna przeprowadzana jest wg potrzeb, głównie dotyczy ona tych osób, która chce dalej się rozwijać i awansować na wyższy szczebel. W naszej pracy liczy się rozwój - cały czas idziemy do przodu, uczymy się i dzielimy wiedzą z innymi. Obecnie trwa rekrutacja na stanowisko kierownika działu spedycji międzynarodowej. W pierwszej kolejności szukamy kandydatów wewnątrz naszej firmy :)

Barbara
@M&W Spedition

A jakie są szanse by się dostać z zewnątrz?:)

@Barbara

Proszę aplikować na wybrane stanowisko w trakcie prowadzonej rekrutacji. Aktualnie prowadzimy rekrutacje zarówno na stanowisko handlowca jak i spedytora. Więcej szczegółów znajdzie Pani na naszej stronie https://www.mw-spedition.com/praca/

M&W Spedition

Tak, poszczególne działy w naszej firmie posiadają telefony służbowe, z których korzystają poza godzinami jeżeli jest oczywiście taka potrzeba. Pojęcie Work-life-balance jest dla nas bardzo ważne więc staramy się nie przynosić obowiązków służbowych do domu poza godzinami pracy :) Oprócz wspomnianych telefonów firma zapewnia wygodne stanowiska w siedzibie w Obornikach, przestrzenne biura, dwa monitory na jedno stanowisko, regulowana wysokość biurek, wygodne fotele, oprócz komputerów stacjonarnych użytkowane są również laptopy. Ponadto na każdym piętrze aneks kuchenny z możliwością zjedzenia lunchu w części jadalnianej – oddane do użytku w czerwcu 2022r.:) - zapewniamy wysoki standard bezpieczeństwa przy zachowaniu wszystkich zasad Bhp i ppoż. A żeby milej się pracowało to szef dba żeby nie zabrakło kawy z ekspresu i owoców na deser :) Z takich dodatkowych benefitów każdy pracownik z przedrostkiem „starszy” w ramach awansu dostaje auto służbowe do użytku prywatnego.

M&W Spedition

Nie mieliśmy jeszcze okazji zatrudnić obcokrajowca, ale jesteśmy otwarci na współpracę. Niebawem rusza rekrutacja skierowana bezpośrednio dla osób znających jeżyk ukraiński :)

Czy M&W SPEDITION zatrudnia studentów?

M&W Spedition

Tak, firma zatrudnia studentów, absolwentów szkół średnich. Istnieje również możliwość odbycia praktyk/ stażu w naszej firmie.

Przewoźnik

Witam. Czy firma jest otwarta na nowych przekaźników. Planuje zakup dwóch aut i chciałbym je ulokować w jakiejś dobrej spedycji. Czytając opinie o MW to ta firma wydaje się być dobrym wyborem do współpracy ????

Trucker
@Przewoźnik

Polecam prowadzenei aut poprzez MW. Dobre warunki finansowe, kontakt 24h ze spedytorem no i fajne trasy. Ja już dłuższy czas z nimi współpracuję i jest naprawdę wporządku. Pozdrawiam

@Trucker

Dziękujemy za wystawioną opinie :)

@Przewoźnik

Dzień dobry, zapraszamy do współpracy. Praktycznie cały rok pozyskujemy nowych przewoźników. Zachęcmay do wypełnienia formularza na naszej stronie https://www.mw-spedition.com/przewoznik/ . W odpowiedzi optrzyma Pan ofertę. Pozdrawiamy Zespół M&W Spedition

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

M&W Spedition

Dzień dobry, w M&W Spedition pracownicy zatrudniani są wyłącznie na podstawie umowy o pracę W pierwszym etapie na okres próbny lub czas określony, następnie, kiedy obie strony sa zadowolone, podpisujemy umowę o prace na czas nieokreślony.

M&W Spedition

Dzień dobry, w M&W Spedycji każdego roku prowadzone są szkolenia/ kursy zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne dla nowych jak i starszych pracowników chcących doskonalić i rozwijać swoją wiedzę nie tylko z branży TSL. Wszystkie szkolenia są indywidualnie dopasowane do potrzeb pracowników. Zachęcamy do śledzenia naszej strony www.mw-spedition.co oraz zakładki "praca" lub naszych profili na FB oraz Instagram - to własnie tam dzielimy się relacją z tego typu szkoleń :)

Ramirez

Podpowiedzcie czy w obecnej sytuacji można spodziewać się, że firma będzie prowadziła rekrutacje?

@Ramirez

Serdecznie informujemy, że jesteśmy w trakcie prowadzenia rekrutacji na stanowisko Kierownika Regionalnego. Ze względu na to, że trwa już drugi etap rekrutacji, spotykamy się wyłącznie z kandydatami, którzy przeszli pierwszy etap. O kolejnych rekrutacjach będziemy informować na naszej stronie www.mw-spedition.com w zakładce "praca" oraz na profilu firmowym FB. Pozdrawiamy Zespół M&W Spedition

Misia

4 lata temu szukałam pracy więc spontanicznie wysłałam Cv do tej firmy . Szybko zostałam zaproszona na rozmowę . Po 2 godzinach rozmowy z szefem w jego gabinecie stwierdził ze właściwie nie szuka nowej osoby do powiększenia zespołu i ze chciał mnie tylko poznać . Od tamtej pory widziałam parę razy ogłoszenia o pracę i mimo chęci i zainteresowania postanowiłam nie aplikować więcej .

Zaintrygowana
@Misia

"spontanicznie" tzn. że wysłała Pani CV w czasie, kiedy firma nie prowadziła rekrutacji? Na jakie stanowisko chciała Pani aplikować? Jakie były wymagania? A jakie miała Pani kwalifikacje? Pytam, ponieważ również chciałam aplikować do nich mimo braku ogłoszenia, bo słyszałam same dobre opinie od ludzi, którzy tam pracują. Gdybym się dostała miałabym 2 kroki do pracy :)

Kontroler

Cześć, pracuję już prawie 2 lata w tej firmie. Ogólnie jest fajnie, ale wiadomo są pewne ale. Zacznę od tego co mi się mniej podoba. Czasami mam wrażenie, że nasz szef ma tysiąc pomysłów na minutę, więc mimo iż są fajne (nie wszystkie), to niewiele z nich jest realizowana. Ma też dość skłonność do zapominania czasami co obiecał, jednak, jak mu się przypomni to zawsze się wywiązuje z obietnicy. Czasami męczy nas rozwojem osobistym. Sam ciągle coś czyta, kursy robi, teraz studiuje (chyba) MBA i jakoś ciężko mu zrozumieć, że nie wszyscy chcą być kierownikami, więc nie wszystkich to kręci. A teraz co jest fajne. Na pewno nasze biuro, bo jest w centrum, mamy własny parking, nie trzeba płacić za parkowanie. Poza tym w trakcie przerwy można coś załatwić, coś sobie kupić. Bardzo mi się podoba, że nie rozliczają nas z czasu pracy, tzn mogę przyjść później i wyjść wcześniej z pracy, najważniejsze, że robota ma być zrobiona. W tym roku mamy dobrowolny podział godzin pracy tzn można przyjść na 8 lub na 9 do pracy i wtedy zostajesz te 8h. W ogóle szefo jest tutaj mocno tolerancyjny (aż chyba za) i pozwala wychodzić w trakcie pracy aby coś sobie załatwić (np, wychodzisz o 14tej na dłuższa przerwę i możesz coś se załatwić, np fryzjera). Na wielki plus jest to, że nie mamy absolutnie żadnych limitów wynikowych narzuconych. Nasza pensja jest niezależna od wyniku, więc jak zarobię mniej niż np w roku poprzednim (bo był urlop), to nic się nie dzieje. Mamy tylko cele podane roczne (w 3 wariantach które maja nazwy kolorów ale ich nikt nie pamięta) ale jak ich się by nie wyrobiło to i tak nie ma to wpływu na naszą pensję. A skoro o kasie piszę, to nasza pensja (nie wiem jak tam nowych pracowników) to powyżej średniej krajowej brutto. Wszyscy mamy zatrudnienie na umowę o pracę na czas nieokreślony, nie ma śmieciówek. Wiem także, że osoby na stanowiskach z przedrostkiem starszy zarabiają jeszcze więcej. To jest tajemnica ile, ale ponoć bliżej jak dalej do 4 cyfr przed przecinkiem. Dodatkowo te osoby dostają auto służbowe by do pracy dojeżdżać. Weekendy są wolne, każde. Firma organizuje szkolenia, wypady firmowe (np na kręgle) mamy raz do roku piknik firmowy. Jak mamy jakiś super wynik, to zawsze jakieś jedzenia firma dla nas zamawia. Każdy pracownik w dniu urodzin dostaje prezent i życzenia osobiście od szefa i od reszty zespołu. Nasz szef jest zawsze w pracy (ma tylko we wakacje tydzień urlopu a potem zdarza się, że wyjdzie wcześniej, ale rzadko sic, jak tak można) mimo to nie patrzy przez ramię co kto robi. Ogólnie to raczej przyjdzie pogada lub rzuci kolejnym super pomysłem, niż ochrzani. Trochę to dla mnie dziwne było na początku (prawie cię nikt nie kontroluje), ale teraz to nawet fajnie, a patrząc na kolejne rekordy firmy, chyba to działa. Na koniec moja opinia to fajna praca i fajna firma, ja polecam, nigdzie sie nie wybieram.

majonez

fajna firma dobrze sie pracuje, pracuje w biurze, warunki dobre, umowa o prace, jestem tutaj juz 1 rok, byly wyjazdy integracyjne, trzeba umiec jezyki angielski lub niemeicki w stopniu komunikatywnym, kontakt z ludzmi pracownikami i szefami na dobrym poziomie

Spedytor

Możliwość rozwoju, możliwości premii i innych dodatków, umowa na czas nieokreślony. Polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o M&W SPEDITION - Oborniki

• Jak się pracuje w M&W SPEDITION?

Zobacz opinie na temat firmy M&W SPEDITION tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

M&W SPEDITION