PWSZ w Zamościu

Zamość

Opinie o PWSZ w Zamościu

poli

ale jednak oni mają popularność,bo ludzie wiedzą że studia dzisiaj nic nie dają i wybierają właśnie takie dobre zawodówki

xdi

OK

Słowa kojarzące się z PWSZ w Zamościu (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobre . Atmosfera i ludzie tam pracujący są mili i przyjazni . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w PWSZ w Zamościu: atmosfera jaka stwarzali studenci Najbardziej nie podobało mi się w PWSZ w Zamościu: brak odpowiedzialnosci ze strony innych.

Zostaw opinię o PWSZ w Zamościu - Zamość

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PWSZ w Zamościu