Projekt11 Sp. z o.o.

Opinie o Projekt11 Sp. z o.o.

A jak obecnie wygląda praca i warunki pracy w Projekt11 Sp. z o.o.? Możecie powiedzieć coś więcej o tym pracodawcy?

Jak wyglądają dziś zarobki w Projekt11 Sp. z o.o.? Czy od dodania ostatniej opinii uległy one zmianie?

guzik

Widać, że cenią sobie profesjonalizm na każdym kroku, zwłaszcza pod względem odpowiednich projektów, ale wiadomo czy niedługo vbedzie u nich jakieś ogłoszenie pracy? Zależy mi na tym, żeby podjać u nich jakieś stabilne zatrudnienie, bo doświadczenie jest cenne.

cv

sorry,to nie wy

Macie doświadczenie w pracz w firmie Projekt11 Sp. z o.o. ? Ktoś z Waszych znajomych był ich pracownikiem i znacie nowinki? Twoja opinia jest ważna, pomóż innym znaleźć wymarzoną pracę i dodaj komentarz.

Zostaw opinię o Projekt11 Sp. z o.o. - Poznań

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Projekt11 Sp. z o.o.