Opinie o Miejski Ośrodek Pomocy Spolecznej w Radomiu w Radom

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Miejski Ośrodek Pomocy Spolecznej w Radomiu. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Miejski Ośrodek Pomocy Spolecznej w Radomiu na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Miejski Ośrodek Pomocy Spolecznej w Radomiu w Radom

Wyklęty Nowy wpis

Przykra sprawa, ale rzeczywistość wygląda tak, że jeśli mi się coś stanie i maczać w tym będą palce katolicy to wniosek jest tylko jeden - katole z zazdrości, że pomagam więcej Polakom niż oni, zniszczą mnie i posadzą by nikt nie przeszkadzał im w udawaniu, że to oni pomagają bardziej. Tyle katolickich kłamstw, że zależy im na pomaganiu Polakom. Gdyby im zależało, to by wspierali osoby takie jak ja, które są ambitne i potrafią lepiej od nich pomagać, a oni tymczasem chcą mnie wygumkować z kart historii, zakłamując rzeczywistość i opowiadając (jak to mafia) kłamliwie, że to oni przewidzieli kryzys, a nie ja w 2007 roku Ta organizacja niszczy osoby, które mogłyby zagrozić ich hegemonii. Siebie pokazują jako tych lepszych, ale to manipulacja. Król salcesonu niestety nie przewidział kryzysu, był słabszy z ekonomii, podobnie piekarz, ale chcą się stawiać wyżej w hierarchii społecznej od ekonomisty wysokiej klasy. Tak działa ta grupa społeczna, ustalili sobie swój ład społeczny i chcą go narzucać innym za pomocą prokuratury, policji i rzekomo zgodnie z prawem i zasadami Otóż nie Dzisiaj, żeby sobie poradzić w tym świecie trzeba zarządzać politykami lub mieć swoją partię polityczną, biznesy oraz mafię. Inaczej nie da się działać, bo mafia urzędnicza blokuje Jeśli dalej będzie mnie blokował układ PiS, napisze o tym. Na razie opisałem co robił Radosław Bajgel Aha... katolicy w liceum często domagali się, bym ich przepraszał Jakoś nie kojarzę przeprosin ze strony wielmożnego króla salcesonu ani Radosława Bajgla, którzy kłamliwie stawiali się wyżej w społeczności radomskiej, opowiadali, że nie będzie kryzysu gdy ja mówiłem, że będzie. Jedyną osobą, która mnie przeprosiła był piłkarz, za co serdecznie dziękuje Katolikowi duma nie pozwoliła, wręcz Radosław Bajgel szantażuje mnie, że albo się podporządkuje albo nie dostanę dotacji (tak to kojarzę) Gdyby tym ludziom na Polsce zależało, wsparliby specjalistę, by specjalista działał na korzyść Polski. Oni tego nie robią, wręcz szkodzą mi, bo wiedzą, że jakbym pomógł Polakom znów, to oni nie mogliby rządzić tanią siłą roboczą, więc utrzymują ludzi w stanie biedny lub jak teraz hiperinflacji - PiS podniósł pensje, PO podniosło ceny produktów i usług i znów biedni są biedni. Ja chcę to zmienić, to bandyci politycy blokują O PO nawet nie piszę, bo to wiadomo co to jest za partia...

Ryska onuca Nowy wpis

Na twitterze przekazują sobie następujące informacje (usunięte przez administratora) A propo znalezionych (usunięte przez administratora) w Radomiu, sugerowałbym sprawdzanie szanownego działacza od niedawna platformy, któremu klubik zalało :D On coś lubił z elektrośmieciami działać :D

Ruska Onuca Nowy wpis
@Ryska onuca

Witkowski zdestabilizował sytuację w Radomiu Dał dotację bandytom z układu radomskiego, (usunięte przez administratora) z kolei nie dawał zdolnym, by powiększali szeregi taniej siły roboczej Udaje, że nie rozumie, że człowiek chory nie może pracować po 8 godzin dziennie Ryzykuje życie obywateli, bo a nuż chory dostanie ataku i zrobi komuś krzywdę. Jak ten człowiek nienawidzi biedniejszych od siebie. Bogatszych, którzy chcą pomóc biedniejszym też Pomogłem biedniejszym opodatkowując banki i pieniądze przekierowałem na 500+ (teraz (usunięte przez administratora) robi z tego 800+), to się na mnie mszczą bandyci Ten człowiek dorabia się na dotacjach i znajomościach (układach) Załatwia z tytułu bycia prezydentem miasta, a w zamian dostaje np promocje biznesów jego rodziny w mediach To nie jest normalna sytuacja Sąd nie chce przeszkadzać prezydentowi w jego machlojkach, zapewne sąd sam współpracuje z tą organizacją Radosłąw Bajgel to farbowany lisek. Niby trzyma z bogatymi, ale tak samo chce ode mnie podporządkowania się hierarchii kościelnej w zamian za dotację z PFRONu Król salcesonu podobnie - ma gdzieś, że mógłbym pomóc Polsce, pomóc biedniejszym, niepełnosprawnym i potrzebującym, oni obaj chcą, bym na nich robił jak niewo.lnik za śmieszne pieniądze, to jest ich polityka Proszę bojkotować produkty tych Panów

Ciekawy Nowy wpis

Ktoś, się orientuje czemu tam bez przerwy jest rotacja na stanowiskach informatycznych i co chwila są ogłaszane nabory na 2 stanowiska? Może wypowie się ktoś kto tam pracował czy jest sens tam aplikować bo widać, że ludzie uciekają z tego miejsca lub długo nie pracują w tym dziale. Ciekawe dlaczego?

Czytam, że Referent w Zespole Informatyków zarabia minimalną krajową. A na jakiej umowie: zlecenie czy o pracę. Jeśli jest to umowa o pracę to na jaki okres jest zawierana?

Wyklęty
@Marcin

Generalnie dają o pracę, ale można się targować o zlecenie

Paulina
@Wyklęty

A czy jest jakaś różnica zarobkowa wtedy? :D

Wyklęty
@Paulina

Zależy co sobie wynegocjujesz, ale negocjacje są twarde ostrzegam, radzę podejmować negocjacje tyko gdy nie masz nic do stracenia

Joanna

No zarobki z tego co widzę bardzo niskie. One są takie tylko na początku na czas wdrażania się? Są potem jakieś konkretniejsze podwyżki?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Miejski Ośrodek Pomocy Spolecznej w Radomiu? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
byly pracownik

Referent w Zespole Informatyków nie polecam - dają tylko minimalną krajową + 100zł brutto - i masz pracować! w biedronce na kasie więcej jest

byly
@byly pracownik

miesiącami nie mogą znaleźć 2-3 osób. Osoby przyjęte rezygnują - prawdopodobnie po usłyszeniu za ile mają pracować.

Magdalena

Czy ciężko jest się tutaj dostać do pracy? Jak wygląda rekrutacja? Czy są to tylko rozmowy czy również jakieś dni próbne w celu sprawdzenia czy kandydat się nadaje?

OJ ZBIGNIEW ZBIGNIEW

negatyw

mila

Zastanawiałam sie czy poszukuja kogos na staze bo teraz jest duze zapotrzebowanie na pomoce w takich osrodkach, ja mam wyksztalcenie pedagogiczne i terapie pedagogiczna ,moge pracowac w tych instytucjach od stażu chciałabym zaczac pierw, tylko nie wiem czy szukaja.

Dziewczyna

Z systemem się nie wygra. Dlatego nie dziw, że "ojczyzna" tam gdzie chleb. :)

Dziewczyna

Podaję wszem i wobec znane fakty, które MOPS publikuje sam, więc nie rozumiem ich kasowania. A to, że mało kto to czyta, i budzą "zgorszenie" no... Wyniki naboru: 30.04.2013 specjalista ds. marketingu i wizerunku 20.06.2013 referent w dziale świadczeń rodzinnych i funduszu alimentacyjnego

Dziewczyna

Widzę, że prawdziwe, i zagadkowe opinie są sukcesywnie usuwane. Pozostawiam do indywidualnej opinii wyniki naboru (usunięte przez administratora)

Dziewczyna

Ble ble ble... ustawy... ble ble ble... coś o sobie... ble ble ble... miło nam że pani przyszła... Jest lista znajomych do zatrudnienia... Skąd wiem? Bo nie mogę dostać się na tę listę... ble ble ble

Zostaw merytoryczną opinię o Miejski Ośrodek Pomocy Spolecznej w Radomiu - Radom

• Jak się pracuje w Miejski Ośrodek Pomocy Spolecznej w Radomiu?

Zobacz opinie na temat firmy Miejski Ośrodek Pomocy Spolecznej w Radomiu tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Miejski Ośrodek Pomocy Spolecznej w Radomiu

Miejski Ośrodek Pomocy Spolecznej w Radomiu