Miejski Ośrodek Pomocy Spolecznej w Radomiu

Radom

Opinie o Miejski Ośrodek Pomocy Spolecznej w Radomiu

mila

Zastanawiałam sie czy poszukuja kogos na staze bo teraz jest duze zapotrzebowanie na pomoce w takich osrodkach, ja mam wyksztalcenie pedagogiczne i terapie pedagogiczna ,moge pracowac w tych instytucjach od stażu chciałabym zaczac pierw, tylko nie wiem czy szukaja.

Dziewczyna

Z systemem się nie wygra. Dlatego nie dziw, że "ojczyzna" tam gdzie chleb. :)

Dziewczyna

Podaję wszem i wobec znane fakty, które MOPS publikuje sam, więc nie rozumiem ich kasowania. A to, że mało kto to czyta, i budzą "zgorszenie" no... Wyniki naboru: 30.04.2013 specjalista ds. marketingu i wizerunku 20.06.2013 referent w dziale świadczeń rodzinnych i funduszu alimentacyjnego

Dziewczyna

Widzę, że prawdziwe, i zagadkowe opinie są sukcesywnie usuwane. Pozostawiam do indywidualnej opinii wyniki naboru (usunięte przez administratora)

Dziewczyna

Ble ble ble... ustawy... ble ble ble... coś o sobie... ble ble ble... miło nam że pani przyszła... Jest lista znajomych do zatrudnienia... Skąd wiem? Bo nie mogę dostać się na tę listę... ble ble ble

Zostaw opinię o Miejski Ośrodek Pomocy Spolecznej w Radomiu - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Miejski Ośrodek Pomocy Spolecznej w Radomiu